0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (520 puan) tarafından
Kızlar 2 yasında kızım var 1 haftadr hasta bademcikleri çok kötü şişmiş doktora götürdüm antibiyotik verdi ama gecmiyor evde ne yapabilirim doğal bildiğiniz şeyler varmı nefes alamıyor boğazından 

2 Cevaplar

0 oy
(852 puan) tarafından
Öksürük varsa zeytinyagi sarimsak karismi yap sür ayak altına..soguk bsieyelr verme canm dolaptan çıksa beklet biraz dondurma falan asla verme veriyosun demiyorum belki yemiştir dikkat et ...ılık ıhlamur içine bal kat icir bogazi yumuşatır. Antibiyotik hemen etki etmez kullan bir hafta falan anca etkisi iki üç gün sonra belli oluyor 

Biraz bal biraz limon ve içine birazda sarimsak ez bu üçünü karıştır ver yesin yerse Buda çok iyi .Ben kendime yaotim Vela bnj iyileştedi. Tadı kotu olmuyor sarimsaga rağmen tadı çok güzel oluyor 
(852 puan) tarafından
Kekik cayi da verebilirsin az biraz kaynat ılısın süz ver içsin bol bol su için hep sıvı seylr ver ki kati şeyleri yutamaz su an çok gecmus olsun canm
(852 puan) tarafından
Eger emiyorsa hala bol bol emzir her yarim satate bir emzir o bile yeter...
(520 puan) tarafından
Cok sagol canım Allah razı olsun hepsini deniycem bnde antibiyotik ise yaramıyor diyodum
(852 puan) tarafından
Allah sizden de razı olsun iyi olur ins
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bacim en etkilisi igne.3 4 tane igne yaptir bak nasl geliyor kendine
(520 puan) tarafından
Vermiyorlar ki 2 tane hastane gttim yok ılık şeyler icir antibiyotik bu başka yok

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 81 göst.
5 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 48 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bebikim54 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 222 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde DemetEce (2,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde bsradgn (579 puan) tarafından soruldu

381,399 soru

11,418,180 cevap

34,973 kullanıcı