0 oy
1,214 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

merhabalar esim memur ve is yerinde bi kiz var temizlik gorevlisi olarak calisiyor. pek muhabbetleri yok diye biliyordum.is arkadaslarinin hepsini bilirim gorusurum de genelde.ama bu kizdan pek bahsetmedi.  esimin telefonunu karistirayim dedim.watsaba bakayim dedim. sarj aleti muhabbeti olmus aralarinda. esim sarj aletini pirize takili unutmus. kiz da sarj aletine yanlislikla zarar vermis. onun aciklamasini yaptiktan sonra "sarj aleti sana kurban olsun" deyip gulucuk emojileri koymus. bu ne demek ya nasil seviyesizce bir usluptur? esim de "eyvallah" yazip gulucuk emojileri koymus. sarj aleti sana kurban olsun yazacak cesareti benim gerizekali esim vermis demekki. ya bilmiuorum cok mu abartiyorum ama aksamdan beri sinirden elim ayagim titriyor. esim sanki cok normal bir seymis gibi bana "hamilelik hormonlarina veriyorum bu tepkilerini" diyor. ayni diyalogu ben karsi cinsle yapmis olsaydim, esim kiyameti koparirdi bundan eminim. bayan is arakadslari ile muhabbetlerinde belli bir sınır vardir, lakayit konusmalar yoktur genelde. soyler misiniz ben mi abartiyorum?

guncelleme: (kizla konustum en son ki yoruma bakin)  

30 Cevaplar

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bende aynı şey olsa bende aynı tepkiyi verirdim nasıl bı msjlasmadir öyle terbiyesiz
-Reklam-
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Gider kadının saçını eline verrm net eşiminde teli anladın sen gereksiz samimiyet çok haklısın 
0 oy
tarafından
Az bile konuşmuşsun
0 oy
tarafından
Ağzına ederdim ben 50 yaşındaki temizlikçi yı kıskanıyorum hele öyle laf asla kaldırmam sen bilirsin cnm 
0 oy
(21 puan) tarafından
Asla böyle şeye gelemem eşimin ağzına zaten ederim o kesin ama o kızı da arar sen hayırdır derdim iş yerine gidip kenara bile çekebilirdim kızı yani kıyamet kopardı tepkin az bile
0 oy
(119,984 puan) tarafından
kocan civik davranmis
tarafından
evet, yani bundan sonra msj atma bile diyemedi, ben dedim . cazgir ******** kadin durumuna dusmus gibi hissettim. esim disari cikmisti.insallah bu kizi arayip benim adima ozur dilememistir
0 oy
(548 puan) tarafından
Asla tahammül edemem böyle birseye
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Sen abartmıyorSun hatta az bile yapmışsın. Bu ne samimiyet cıvıklık 
0 oy
(15,779 puan) tarafından
Cooook güzel konusmussin. Kızla konusmani da okudum. İyi olmus
tarafından
bu kiz insallah is yerinde magdur edebiyati yapip beni rezil duruma dusurmez benim tek korkum bu. bi cok kisi taniyor beni
(15,779 puan) tarafından
Konuşan konussun sen de git ondan önce anlat gerekirse.
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sen yoğun çalışıyosun ya senden çok onu görüyo kakara kikiri nefsine hoş geliyo.Bir ilişkileri yok bu cepte.Ama tam yerinde olaya gİrmişsin canım bundan sonra önemli olan eşinin o kıza nasıl anlatacağı.Eşim biraz kıskançtır sen üstüne alınma manyaktır biraz falan diyip şakaya vurup arayı yumuşatırsa o kadın bunu direk beni istiyo diye anlar ona oynar.Ama "dediğim gibi biraz daha seviyeli olursak " gibi bir cümle kurarsa kadında ayarını alır.Ama kocan gevşek senin hoşuna gitmiş iki lafa kırıtmış sen söylesen o lafı sana 4 gülücük atmaz erkek milleti tam orspu.

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 791 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 636 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Asenaumay (2,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 224 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 692 göst.