0 oy
584 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Yukarda

14 Cevaplar

+1 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım öyle ha deyince iş bulamazsın ki bir de 2 aylık bebeğinle. Ailen nerde? Alo 183 sosyal hizmet hattını arayıp durumunu bildirirsin uygun müdahaleyi yapar arkadaşlar 
(15 puan) tarafından
Şuan bırakmadığınız için hiç bişey yapamıyorlar aylık maaş göstergesi çok ama maaş yok ailesine çektiği için maaşının tamamı kredisine ve evinin kirasına gidiyor
(3,162 puan) tarafından
Canım sen durumunu anlat, ne ise artık boşanmayı düşünüyorsan belirt herşeyi detaylıca. Belki bir müddet kadın sıgınma evine yerleştirilirsin. Orada kaldıgı süreçte yolunu nasıl çizeceğine karar verirsin. Ne gibi bir iş arıyorsun ne mezunusun canım
-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından
Aa neden brakti ya olurmu 
(15 puan) tarafından
Ailesini tercih etti allaha havale ettim
(280 puan) tarafından
Vaybe yakasini birakma cocuk icin para vermek zorunda
0 oy
(119,461 puan) tarafından
nasi birakti ailen yokmu
(15 puan) tarafından
Kimsem yok annem babam ayrıydı 10 yıldır babamla 5 yıldır görüşmüyoruz annem yurt dışında evli
0 oy
tarafından
Yaa kıyamam:( nerde yaşıyorsun canım 

Önce bir aile ve sosyal hizmetlere git onlar yardımcı olsun bebeğine kim bakacak ne iş yapacan ha deyince olmaz ki
(15 puan) tarafından
Balıkesir... gittim kimsenin umrunda değil benim acil ev de yapacagin iş bulmam lazım bebeğime bez mama parası ej azından
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Yaşlı birine falan bakabilirsin bence 
0 oy
(80 puan) tarafından
Seni nasıl bırakıyor pardon ? Oyle nişey yapacak olursa bir sürü tazminatı nafaka var bu işin altında kalma hemen basvur herseye hem çalışıp hem 2 aylık bebeğe nasıl bakacaksın  hem bırakma sebebi ne ne demek aile tercih etti 
(15 puan) tarafından
Maaşı yokki tazminat alabilim  bildiğiniz gibi değil durumun acil evde iş bulmam lazim
(80 puan) tarafından
Nasıl ya eşin çalışmıyor mu
(15 puan) tarafından
Çalışıyor ama ailesine kredi çektiği için maaşının hepsine el konuldu oraya gidiyor 6 yıl oraya kesilcek
(80 puan) tarafından
Eşin ailesine bağlıysa senin işin çok canım ailesiyle ailesi ama senle evlendikten sonra ailesi sen oluyosun onceliği sen olmalıydın bence Allah yardımcın olsun inşallah bi çözüm bulursun
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim suan icin direk kadin siginmaya git
0 oy
tarafından
Bi kaldığın ev var mı canım yemek falan yiyebiliyor musun? Etrafındaki iş yerlerini dolaş hemen bebeğini annene falan birakamaz misin çalıştığın gunler
(15 puan) tarafından
Şuan eşimle kaldığım evdeyim kira zamanı yaklaştı benim de burdan çıkmam lazım en kötü kadın sığınma evine giderim ama ondan sonrası çok önemli evde yapabileceğim bir iş lazim
0 oy
tarafından
Nedense hiç inanmadım 
0 oy
tarafından
Hiç üzülme canım al bebeğini git bir karakola seni kadın sığınma evine yerleştirirler git oraya hem başını sokacak bir yerin olur hem bebeğin aç kalmaz
0 oy
tarafından
Seni en çok ben anlarım galiba :( bu posta çok üzüldüm Allah yardımcın olsun hemen sosyal hizmetlere kaymakamliga ve vakıflara git maaşın çok göstermesi biseyi değiştirmez canm durumunu anlatırsan yardımcı olacaklardir
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Ben sana en ilginç tavsiyeyi vereyim git Esra Erol'un kapısına hem onları rezil et hem boşan birde yardımcı oluyorlar genelde çaresiz insanlara 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Ailen filan yokmu kuzum tek başına nasıl yapacaksınn
(15 puan) tarafından
Kimsem yok

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 137 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kdrkrlk (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu