0 oy
346 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

9 Ekim de sezeryan doğum olarak aldım oğlumu kucağıma 38+3 günlül olmuştuk .:angel:  Çok güzel Bi duygu Allah anne baba olabilecek herkese nasip etsin inşallah. Aslında normal doğum olarak çok istedim ama olmadı, tansiyonum çok yüksek çıktı doktor açılman yok suni sancı verirsem tansiyonunu daha da yükseltebilir o zaman hem bebek hem sen sıkıntıya girersiniz dedi mecburen sezeryan oldum çok şükür bebeğim geldi <3 . Ama şimdi yanımda değil ateşlendi bugun ve küveze aldılar sadece emzirmeye gittiğimde görebiliyorum sütüm hala kolestrum şeklinde bebeğim doymuyormuş o yüzden de ateşlenmiş hem mama veriliyor hem de beni emmeye çalışıyor yetmez gibi göğüs uçlarım yara oldu ona rağmen emzirmeye çalışıyorum yeter ki bebeğim iyi olsun. Ne olur dua edin yavrumu alayım yanıma :'(. Allah kimseyi evladından onun kokusundan mahrum etmesin, Rabbim bekleyenlere de hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. 

8 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından
Aminnnn Allah  yardimcnz olsunn 
-Reklam-
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Güle güle büyüt canım gözün aydın Allhim şifa versin Minnosuna sana
0 oy
tarafından
rabbim şifa versin bebişe kuzum
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun, şifa versin Rabbim yavruna inşallah 
0 oy
(2,030 puan) tarafından
Gözün aydın cnm Rabbim şifa versin bebeğine
0 oy
tarafından

Güle güle büyüt canım gözün aydın Allhim şifa versin Minnosuna sana

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah analı.babali büyütmeyi nasip etsin canım. Çabuk toparlanir kuzucuk annesi merak etme sen .
0 oy
(947 puan) tarafından

Amin canım hayırlısı olsun gözün aydın . Rabbim seni evladına, evladını da sana  bağışlasın <3

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 146 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 464 göst.
0 oy
22 cevap 493 göst.
0 oy
9 cevap 361 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Huzur:) (2,259 puan) tarafından soruldu

374,576 soru