0 oy
1,365 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
Merhaba 4 senelik evliyim colugumuz cocugumuz var esimle severek evlendik sorum su bana mesaj atiyor ariyor cicek hediye alir parasini hicnesirgemez dedigimi yapar ama komsumuzum bi kizi var bize geldiginde onunla konusurken gozlerine bakiyor hadi onlara gidelim oturmaya diyor ailecek gorusuyoruz 2 senedir gecen yemek getirdi bana gecmis olsun diye o kiz hemen saka yaptinesim sizce benmi abartiyorum 

37 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bir kadın bu şeylerden şüpheleniyorsa doğrudur alma evine mesafe koy araya
(71 puan) tarafından
Annesi babasi cok iyi insanlar kizda oyle
tarafından
Aynı şeyi bende düşündüm
tarafından
Sen bilirsin yine de
tarafından
Hürrem sultana katılıyorum:))
-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından
He bide kizlar wpsine bakarken yakaldim nereye bakiyosun dedim ya suna bak nasil cikmis dedi
(71 puan) tarafından
Bilmiyorum kafam karisik bana minoyle geliyor benmi ababrtim
(7,946 puan) tarafından
Nasıl çıkmış derken kastı neymiş? Neden bakiyor ben olsam kavga çıkardı.
(71 puan) tarafından
Ya ne demek istedi anlamiyorum
(7,946 puan) tarafından
Sormadın mi canım neden bakıyorsun ne demek istedin diye.
(71 puan) tarafından
Denk geldi su cikti karsima dedi
0 oy
(1,995 puan) tarafından
aaa kızın yaşı kaç canım

gözlerine bakması hoş değil tabi
(71 puan) tarafından
Ben 29 esim 29 kiz 23 falan
(1,995 puan) tarafından
mmm küçükte değil kız bence mesafe koy araya
ve eşinede iyi bi dille anlat gözlerine bakmasın milletin konuşurken ama yapısımı öyle
bazı insanlar herkesin gözüne bakarak konuşur
(71 puan) tarafından
Canim hic dikkat etmiyordum suphelendigim icin baktim mesela adini soyluyor gozunun icinw bakiyo gozunu kaciriyor tekrar bakiyor
(1,995 puan) tarafından
of şeytanın işi yok mesafe koy sen araya kızda zırt pırt gelmesin size
(71 puan) tarafından
Ben cagirmadn gelmez hayatta ablacim gel derim annesiyle gelir
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım eğer ki gerçekten hisetmissen ve eşine bu durumda güvenmiyorsan evine alma komşu kızıni .
(71 puan) tarafından
Yavrum kizdan hic suohe etmedim aga abi hep boyle ama
(1,156 puan) tarafından
Eşinin bide hadi onlara gidelim demesi de çok saçma bence uzak dur.
(71 puan) tarafından
Ya kiz geliyor arafa ben tenizlik yapiyorum cocuklara bakiyor 1 hafta ailesi memlekete gitti kardesitle kaldi kiz demezmi esim bana git vakam baslarina bisey gelmesin ihtiyaclari varmi
(43 puan) tarafından
Canım öyle bişey olsa sana hissettirmezlerdi yine şüphe etmedin herhalde herhalde belli etmeyecek, var yada yok Allah bilir ama önlemini al sornadan ah vah
0 oy
(659 puan) tarafından
Şüphelenmekte haklısın mı deyim ne diyim. Garip
(71 puan) tarafından
Annesi babasi cok iyi insanlar kizda oyle ne yapagim banami oyle geliyor anlamadim
(659 puan) tarafından
Eşinden kaynaklı sorun zaten kızın gözüne bakması uzaktan uzaga ilgi duyuyor olabilir. Herşey zaten ummadıgın insanlardan çıkıyor bunuda unutma
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Garip durumlar
0 oy
(561 puan) tarafından
Hissettiysen bişeyler olabilir valla nefis bu erkeklere guven olmaz ben kocami 8 senedir tanıyorum 4 senedir evliyiz 2 gun snra ikinci çocuğunu vercem.kucagina bi kere de olsa yanlışını gormedim ama yinede guvenmem erkek neticede guven olmaz
(71 puan) tarafından
Dogru diyosun
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Bence mesafe koy araya. Kız da eşine öyle bakıyorsa olacak sonuçları düşünemiyorum. 
(71 puan) tarafından
Kiz hic tek gelmiyo ya annesiyle ya babasiyla
0 oy
(1,343 puan) tarafından
O zaman ne yapıyoruz komşuyla iletişimimizi kesiyoruz. Valla neler  gorduk neler duyduk aman diyim canım uzaklaş uzaklaştır. 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Aranız iyi olmasına sevindim ama böyle şeyleri şimdiden görmek lazım olabilir biz kadınlar hissederiz mesafe koy arana eşine de dikkat et canm
(71 puan) tarafından
Yavrum bide o kiz oldugu zaman melake olan adam benjmle kavga cikartiyor
(2,126 puan) tarafından
Ayy bunda bişey var diyim Allah korusun da sende inadına iyi davran kocan kavga etmeye çalışsa da yanında tamam de nasıl hitap ediyorsan cik
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bence abartmıyosun wp a da bakıyomuş hoşlanıyo . Net.. kızı görmek istiyo.off Ya sabır..istersen o kızdan bi laf aç bak nasıl ilgiyle merakla dinliyo ordan anlarsın.Montunun cebine bi notmu atsan o kız yazmış gibi.Bu akşam bize gelin seni özledim falan.Bakalım gitmek isteyecekmi.görebileceği bi yere koy salağa yat bekle.
(1,786 puan) tarafından
Tamam canım
(1,786 puan) tarafından
Naptın kız bekledim seni.
(1,104 puan) tarafından
Bende bekliyorum
(1,786 puan) tarafından
Ses yok inş kötü bişey olmamıştır.
(152 puan) tarafından
Ay bende geldim  beklemedeyim  inss şüphelendiğimiz gibi bişe değildr  inss :(
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Kız değilde eşin hoslanti tarzı olabilir erkeklere güven olmaz gidelim bakım diyince anasimisin babası misin de kız tepkini köy kızlara gidip gelme ailemize gidebiliriz yada tatile gidebiliriz bugünlerde de birşeyler getirmez bari
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bı kadın hissediyosa bişey çıkar kesin altından. Belki beğeniyodur kızı 
(71 puan) tarafından
Kiz cok tatli bi kiz
0 oy
tarafından
Bir insanın en büyük yanılgısı bir başkası üzerinde kontrol sağlayabileceğini sanması  canım serbest bırak  ben olsam eşim benim engel olmamla birşeyler yapmayacaksa bunun çok da önemi olmaz  yapacak olan her türlü yapar  ben eşime insanız sonuçta olurda biri seni etkilerse ya da rahatsız ederse senin gönlün kayarsa vs. Söylersin bana boşanıriz sen istediğini o zaman yaparsın sana da saygı duyarım ben varken kimse olmasın ama gizli bir şey yapıp yakalanırsan .... Dedim
(71 puan) tarafından
Benim mantigimda bu psikolojim bozuluyor daha 2.cocugum 1.5 aylik
tarafından
Kendine güvendiğini hissettir  bende ikizlere hamileyim 2. Gebelik  benim de bu aralar aklıma geliyor hamilelikten olsa gerek  kendinize iyi bakın suslenin puslenin ev işlerinde bogulmayin büyüğünü teslim et kız arkadaşlarınla bir kafeye git o desin hanım ne oluyo benim aklım kalacağına onun aklı sürekli bende kalsın ahahahah   örneğin ben fark ettim de eşimle dışarı çıkarken onun istediği gibi giyiniyorum onun istediği gibi makyaj yapmıyorum ama dışarda çıtır kızlar  lan dedim bu beni Hüseyin abiye çeviriyo ama beraber dışarı çıkınca acaba şu süslü kıza bakar mı vs. Diye hep aklım kaliyo artık ben daha sevgiliyken gibi süsleniyorum makyaj yapıyorum giyiniyorum bu sefer onun gözü hep üstümde millet bana baktı mi diye eşimin gözü hep erkeklerin üstünde benim de kafam rahat  yani bu bir örnek
0 oy
(460 puan) tarafından
Ailecek görüşülür annesiyle babasıyla birlikte gelir gider eşinizde yanınızda olur bunlar gayet normal, ama kız tek başına evinize geldiğinde eşiniz sizinle birlikte oturmamalı bence. Benim eve bi arkadaşım gelse kuzenim bile gelse eşim hoşgeldin der odasına çekilir yanımızda oturmaz , olması gereken bu bence. Böyle eşime güveniyorum yok arkadaşıma güveniyorum deyip birlikte vakit geçirmekle böyle problemler ortaya çıkıyor işte maalesef . İster geri kafalı bi düşünce deyin ister yobaz deyin ama olması gerekenin bu olduğunu düşünüyorum , inşallah yanılıyorsunuzdur siz de
(71 puan) tarafından
Hayir esim hic bi arkadadimiz yaninda oturmaz ama o kiz feldimi biz mutfakta oturuyoz bazen digara icmeye siye geliyo
(460 puan) tarafından
Öyleyse bi işler var gibi malesef
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Şüpheli bacım bişey çıkabilir de birşey olsa da göze batırarak yapmaz erkekler sinsi sinsi yapar sen takip et bakalım bir süre gözlemle bence 
(71 puan) tarafından
Kimi uzajlastir diyo bende kizdan bisey gormedim
(3,127 puan) tarafından
Bence ensesinden ayrılma Takip et canım iyice zaten bişey varsa muhakkak anlarsın
0 oy
tarafından
Kiza mesafe koy bi kadin supheleniyosa vardir bisey
0 oy
(119 puan) tarafından
Valla senin içine kurt düştüğüne göre normal olmayan bişeyler var bekarsa bu kız neden evine girip çıkmasına izin veriyosun verme
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ufacık bi kuşkun bile varsa kızla arana mesafe koy canım .eşinin içinden ne geçiyor sen dahil kimse bilemez .en iyisi uzak durmak 
0 oy
(582 puan) tarafından
Bence biraz takipte kal. Olmadı kız ile ilgili bsiiler şöyle konus. Ztn ilgisi varss oda hemen yorum yapar. Ama bilemedim yabi ya insallah sen yaniliyorsundur

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 1,102 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...