0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
18gunluk olduk bugün çok yıkanması gerekmiş bende yikayamam diye korkuyorum annem geliyor haftada bir o yaptırıyor siz naotiniz bu durumda 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşinle birlikte yikiyabilirsin ve file al
(606 puan) tarafından
File var da başını yikayamam diye
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim yıkayacak büyüğüm yoktu eşimle beraber yıkadık. Küçükken rahatça yikiyordum şimdi 11 aylık tutabilene aşk olsun
(606 puan) tarafından
Nefes alamaz bişey olur diye korkuyorum
(6,047 puan) tarafından
Yok canım endişe etme. Yavaş yavaş alışırsın istersen banyo için e bebekte şey satılıyor adı ne bilmiyorum ama bebeğin başına geçiriyorsun yüzüne su gelmesini engelliyor şapka gibi
0 oy
(119,324 puan) tarafından
ilk gunden beri hergun tek yikiyom 
(606 puan) tarafından
Başını yikamya korkuyorum birde şu ayarlama
(119,324 puan) tarafından
su icin derece var istersen al
0 oy
(7,791 puan) tarafından
İlk banyosundan beri esim dahil hic kimse yardim etmedi hep kemdim yikadim. 

Zaten cagirayim yikasin diyebilcegim kimsede yok uzaktayim yakin olsam da cagirmazdim.

Annesin sen ve o da bebehin kemdine güven, tum sorumlulugunu ustlen. 
(606 puan) tarafından
Başını yikarken korkuyorum
(7,791 puan) tarafından
Korkulcak bi sey yok ki eline yatir basini yan cevir yanagi el ayana degsin. Kafasinin arka kismina bi tas su dök kafi..
Youtubedan izleyebilirsin videolar.
Kuvet ve file alio da yikayabikirsin o sekilde de cok rahat oluyo
0 oy
tarafından
Kayınvalidem yardım etti ilk hafta sonra file alıp eşimle birlikte yıkadık
(606 puan) tarafından
Başını yıkamaya korkuyorum
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Tek yıkadım da zaten biseyi yokki küçücük fileye yatırıp bir şampuan iki su dokuyosun bitiyor korkma bence 
(606 puan) tarafından
Başını yıkarken nefes alamaz su yutarsa diye
(3,127 puan) tarafından
Başını yıkarken tek kolunla yüz üstü gelicek şekilde tut cnm bişey olmaz korkma isilik olur zaten çok bekletme yıka olmazsa eşinle birlikte yıka
0 oy
tarafından
İlk günden bu güne hala tek yıkıyorum hiçte korkmadım 
(606 puan) tarafından
Masallah valla ya
0 oy
tarafından
Yaklaşık 1 yaşına kadar kaynanam yıkadı şimdi hamileyim yine bebekken yıkayamam korkarım
0 oy
(1,039 puan) tarafından
Yorumlarda baş yıkamadan korktuğunuzu söylemişsiniz ben ve eşim video izleyerek öğrendik bir kere yikadiktan sonra zaten öğrenmiş oluyorsunuz bebeğiniz inşallah suyu sever :)
0 oy
(13,066 puan) tarafından
Annem burda idi göbeği düştükten sonra yikadik ilk ama ben yıkadım.annem su döktü yol gösterdi sadece şimdi dört aylık olduk hala her şeyini kendim yapıyorum eşim yardım ediyor tabi file kullanıyor olmamız da büyük kolaylık sağlıyor 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
İlk 15 gün annem yıkadı sonra hep tek başıma yıkadım hergün yıkıyorum hâlâ
0 oy
(44,664 puan) tarafından
İki aya kadar annem yıkadı sonra ben kuvetinde  filenin üstünde yıkadım annem ama tek başına yikarda konunun üstüne yatırıp bı koluyla tutar diğer eliyle de yikardi ben öle tek yikayamam ama.file çok kurtarıcı onda yıka azda daha buyusum
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Hic kendim yikamadm ilk 4 ay annemdeydm annemle yıkadım 2bucuk aydir da esimle yikiyoruz. Kuzenim cocugunu tek yikiyomus nasil yikiyosn ddm bi koluma koyuyorm bi elimle de su döküyorum ddm bnm oyle yapmam imkansizdi oglum biraz agirdi tutmasi su dokmesi cevirmesi zor fileyi de denedm suyun icinde olmadigi icin üşüyor gibi geldi bi daha denemedm
0 oy
tarafından
İlk banyorsunu arkadaşımla beraber yapmıştık sonra da eşimle yaptık bir kaç defa eşim benden daha cesaretliydi vallahi sonra baktım ondan bana da cesaret geldi tek başıma yıkamaya başladım canım 
0 oy
(5,844 puan) tarafından
15 günden sonra kimseye izin vermedim hep benle eşim yıkadık alışmak için 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Eşinle yıka Cnm basuna gelince ise ters çevir bebegini sen şu dökerken bir elini alnına kapat gozunede kaçmaz sonra yüzünu siliver elinle bisicik olmaz file üstünde
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Annem yakındı o geliyordu bir keresinde gelemedi cesaretimi topladım  eşimle yıkadık 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
 ikizlerimde Ilk banyosuna bir arkadaşım yardımcı oldu ondan sonra hep tek yıkadım kizim 1bucuk kilo olmasına rağmen korkmadım şimdi 3 aylık kizim var sezaryan oldum hem kendim baktim hemde ilk günden bu yana tek yıkadım  bozulmaz canim korkma yüzü aşağıya bakacak şekilde tut kafasına su dök birsey olmaz esinlere yıkayabilirsin 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Hani kuaförler yikiyor ya saçi ben de kafasıni öyle yıkıyorum yuzune gelmiyor . Ilk zamanlar yuzunü elimle yikardim simdi banyosu bittikten sonra kafasına yava yavaş su dokuyorum yüzünede geliyor . Bende korkuyordum yuzune gelir nefes alamaz diye ama böyle güvenli. Eşim su döküyor yalniz
0 oy
(494 puan) tarafından
Canm yıkarsın yatır filesine kendini hafifçe göğsünden başla bacaklarına hafif hafif şu dök sonra yüz üstü çevir bi elinde tut bi elinle suyu dök zaten canları neki bebeklerin 10 dk yaptirirsin bi yaptıran o kadar kolay ve güzel bi duygu ki ben çok severim bebeğimi banyo yaptırmayı hiç korkma basarirsin benm bebeğim 40 günlükte hiç kimse gelmedi yanıma mecbur ben yaptırmıştırmistim kimse inanamadı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 59 göst.
0 oy
8 cevap 112 göst.
0 oy
64 cevap 595 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EDAADEM (5 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,707 cevap

34,854 kullanıcı

...