0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
tarafından kapalı
Öncelikle selamın aleyküm kardeşlerim hayırlı ramazanlar 25 yaşındayım Ankara da oturuyorum 8bucuk aylık hamileyim eşim günlük 70 lira yevmiye ile çalışıyor eviniz kira 8 buçuk aylık hamileyim bebeğimizin sağdan soldan iyi kötü kıyafetlerini sağolsunlar verdiler doğum yapacam ama bez yok bebeginize küçük gelen bezlerinizden bu hayırlı ayda bizim için ayarir misiniz bu çocuğu çok istemiştim Allah nasip etti ama zor zamab da nasip etti Allah hepinizden razi olsun 
notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bacim bu ayda hayirseverler muhtarlar aracılığıyla yardımlar yapıyo oraya bi git belki bisey çıkar burdaki bir çok kişi senin gibi emin ol bir kisimda durumu var ama guvenemiyo kimseye haklılarda burda bazen oyunlar dönüyor 
(1 puan) tarafından
Elli yere başvurdum ama reddelli diyo hep
tarafından
Acaba eşinin aduna bişey mi var yoksa veriliyor e devletten sosyal yardım başvuru olan yere gir bilgilerini doğru yaz durumunu yaz bi seferlik 400 tl yardımı yapılıyor
(1 puan) tarafından
Yok canım sigortası bile yok
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Keşke olsaydı elimde emin ol alıp gönderirdim Allah yardımcın olsun kardeşim  inşallah bebeğini sağ salim kucağına alırsın 
(1 puan) tarafından
Saolsasin kardeşim Allah bin katini nasip etsin eline
(1 puan) tarafından
Allah razı olsun cümlemizin evladını korusun inşallah
+1 oy
(2,562 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Muhtarliga git sosyal yardima git burda kimse yardim etmez çünkü çoğu kişi yalan söylüyor 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 266 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 278 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 151 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,885 cevap