0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Kızlar önümüzdeki ay oğlumun doğumgünü parti malzemeleri almak istiyorum uygun site bilen var mı tabş güvenilir de olmalı

5 Cevaplar

0 oy
(1,468 puan) tarafından
Çiçek Sepetinden almıştım ben trendyoldan falan çok uygun fiyatı var tabi belki başka önerilerde gelir
(603 puan) tarafından
Teşekkürler canım bende çiçeksepetinden beğendim ama bir sürü şey anlamadım mesela hani birsürü balon oluyor ya onları yanyana biz mi ayarlıyoruz yoksa kurulu gelip biz sadece şişiriyo muyuz
-Reklam-
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Trendyol bak canm benm ordan kızıma almstim ama bulunduğun yerde pasta parti malzemeleri satan yer varsa ordan ellerinle seçip alablrsn hem daha güvenli olmuş olr
(603 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(120,799 puan) tarafından
hepsiburada bak      
(603 puan) tarafından
Teşekkürler kuzum
0 oy
tarafından
Partiden.com dan aldım daha yeni çok güzel geldiler,hatta resmini attım sayfamda hala duruyorlar
(603 puan) tarafından
Teşekkürler canım
tarafından
Rica ederim canım ❤️
0 oy
(73 puan) tarafından
Çiçek sepetinde çok güzel şeyler var resimli afişi falan 150 TL ben saflık ettim kendim aldım süsleri falan daha pahalıya cikdi ama fazla vakit yoktu bnm ondan snn vaktin var bir bak istersen çiçek sepetine.
(603 puan) tarafından
Aynen detaylı bakıcam inşallah teşekkürler canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
4 cevap 128 göst.
0 oy
11 cevap 235 göst.
2 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde E.m.hs (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
6 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sifanurr (239 puan) tarafından soruldu

397,318 soru

11,883,394 cevap

36,003 kullanıcı

...