0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Ayda 4.5 bin TL aylık verse sadece kayinbabaniz.. alt katında otursaniz. Ama elektrik doğalgaz su ve arabanın benzin mazotunu kayinbabaniz karsilasa.. ama evinizde 4 yıldır sürekli küften duvar kağıtlarıniz kalksa,perdeniz küf olsa , ayni şekilde eşyalarınıza bu küf bulassa, evden hergün böcek çıksa kırkayak ve senede 6 7 kez de çiyan... Hala bu evde oturur musunuz.. (ama eltiniz ise daha evlenmeden bunlarla tartışıip onu baska evlerine oturtsalar orda bu tarz sorunlar olmasa) 

Not: kayinbabami başka evi yok ama maddi açıdan durumu var evlenmemiş daha 2 çocuğu var onları düşünüyor daha onlar var diye

14 Cevaplar

+4 oy
(966 puan) tarafından
Canım kayınpeder size bakmak zorunda değil.kiraya çıkabilirsiniz sizde.cunku biz öyle yaşıyoruz.maddi açıdan bağımlı olmak onlara fırsat verir sadece.
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Esin calismoyor mu. Kirqya çıkın hic biriyle de ugrasmak zorunda kalmayın 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Oturmam kendi istediğim başka bir eve kiraya çıkarım
0 oy
(597 puan) tarafından
Tabiiki oturmam siz de çıkmamaya bahane var sanki
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Oturmam ama kayınpederimden de beklemem bi şey eşime söylerim kendimize uygun bi ev tutar çıkarız 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
evi ilaclatirim   , kuf probleminin sebebini bulurum onu halletmeye calisirim ,
0 oy
(316 puan) tarafından
Oturmam o evde böceklerle satarim o evide
0 oy
(553 puan) tarafından
Ben oturmam canım evlenmeden once konhsj açılmıştı ayni binada daireleri var dedim ki bir sokak otede olsun ama ayni bina olmasin evlendigimizde ayninsehirdeydik 1 ilce vardi aramizda diyorum ki iyiki oyle 1 sokak ilerde felan da olmamis. Suan baska sehirdeler ama en azindan gelince birkax gun eski mahallesine gidiyor kardesi ile altli ustlu çünkü bidaz rahatliyorum bence kabul etme 
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Aylık geliriniz yokmu kiraya çıkın oturduğunuz evi kiraya verip
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Valla kiraya çıkıp o parayı öderim ama kimseye minnet etmem yarın birgün benim paramla geçiniyonuz der Allah korusun ölüm var herşey ki öyle evde oturmak sıkıntılı hele çocuk varsa dahada kötü kayınpederin otursun madem öyle eltine öyleyse sana haksızlık
0 oy
tarafından
Kocan varken kayınbabadan beklentiye girmişsiniz
0 oy
tarafından
Oturmam sağlığım her şeyden önce gelir.ki yani eltini neden kattın işin içine sende en başta kabul etmeseydin
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Kiradayiz, elektrik su bize ait, kirayı biz ödüyoruz, her masraf bize ait kimseyede minnetimiz yok. Kafamız rahat niye bile bile bel bağlıyorsunuz anlamiyorm eşiniz çalışıyorsa biraz zorluklara göğüs gerin be kuzum

İlgili bir soru bulunamadı

379,818 soru

11,369,777 cevap

34,853 kullanıcı

...