0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (513 puan) tarafından
Yenidogum yaptım bebeğim sık sık uyanmiyo 2 saatte bir emzirmek istiyorum uyanmiyo sagiyorum bende ne kdr sağman lazım biliyor musunuz

3 Cevaplar

0 oy
(7,942 puan) tarafından
Maşallah Süphan Allah ben 1 yıl sagarak verdim ben ilk başta her bir göğsümu yarım saat sagdim sonradan 35 dakika sagdim bebeğim kuvezde kaldı beni emmedi mecbur sagdim 
(513 puan) tarafından
Ne kadar sagdinuz her vermeye
(7,942 puan) tarafından
İlk başlarda ztn sütum yoktu sonra hep sagdim her göğüsten 50 mlm 100 mlm bazende 150 çıkıyordu artık ne kdr içiyorsa o kdr veriyordum kuşum maşallah şuan 2 buçuk yaşında:)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sagdigin sütü yiyo mu kuzu.

Bende doğum yapalı 6 gün oldu ilk 3 gün çok zor oldu uyanmadi ama çok zorladik uyandirip emzirdim.  fazlayıda sağıp dondurucu ya attım ilerde lazım olabilir diye.

Eğer uyandiramadigin için sağıyorsan sağma bebişini uyandır.

Benim doktorum oda sıcaklığına dikkat et çok sıcak olmasın dedi eşim kombiyi yakmıştı kapattım sonra daha kolay oldu uyanması. Sıcaklık çoksa düşür canım.

Bide pamuk ıslatıp sol kalçasına dokundur dedi doktor. Bizde o pek işe yaramadı ama belki sende yarar ;)

(513 puan) tarafından
Ne yaptıysam olmadı uyanmiyo
tarafından
Kuzu uyandirman lazım bizde 3 gün çok zorluk çektik. Uyandır emzir sarılık olmasın kan şekeri düşmesin. Biz uyandırmaya basliyorduk nerdeyse 1 saat sonra gözünü açıyordu.
Anne karnında saniyomus kendini onun için uyanması adapte olması biraz zaman alabiliyormus. Yüzüne kibarca üfle boynuna üfle uyanır inşallah. Zor bir durum anlıyorum seni. Çünkü ben nerdeyse ağlıyordum uyanmayinca
(513 puan) tarafından
Ay bendeeee aglayacaktim
tarafından
Ağlama kuzum uyanmasa bile emzir zorla. Kimi bebek uyurken emmiyo kimi emiyo dene inşallah uyurken emerde hasta falan olmaz. Pes etmek yok canım ❤️
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm sarılık olmasn sürekli ver. Sagarsan biberona alışır seni emmez. Bnm bebegm prematüre doğdu mecbur sagdm 6 ay zor emzirdim yaşına kdr hep sagdm 2 saatte bir her göğüs 15 er dk
(513 puan) tarafından
Uyku sersemi vercm o zmn anlamıyor larmis
(6,859 puan) tarafından
Eds yöntemine bak cnm o daha iyi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nisacan (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 130 göst.
17 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kekik4 (2,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
10 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sarakurak (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
4 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu

379,584 soru

11,363,115 cevap

34,839 kullanıcı

...