0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Kızlar doğuma az kaldı inşaallah ben hala hangi hastanede yapacağıma karar veremedim. Kadın doğum hastanesini düşünmüyorum kesinlikle. İlk açıldığı zamanlar iyimiş ama şu an hem kimse önermiyor hem de muayene gittiğim zamanlar sıkıntılar yaşadım. Evim Beyhekim hastanesine yakın ama pandemi hastanesi olduğu için doğum yapılmıyormuş. Aklımda şehir hastanesi  ve Meram Necmettin Erbakan Ünv. hastanesi var. Yakın zamanda doğum yapıp da memnun kaldığınız hastane var mı acaba? Veya yakınları doğum yapan ☺️

5 Cevaplar

+1 oy
(2,562 puan) tarafından
Şehir hastanesi harikaaaa canimmm 

Sağsalim kucana al yavrunu
(2,562 puan) tarafından
Evet canim çok çok temiz doktar lar çok iyi ilgili sabah akşam temizliyilar hastaneyi bn sanci çekerken masaj falan yapdi ebeler
(5,108 puan) tarafından
Ya canım memnun kalmana çok sevindim peki hangi doktora muayene olmaya gittin
(2,562 puan) tarafından
Valla halime gök tepe var harika bı kadın çok iyi ilgili ne sorarsan çok güzel cvp liyor ama zor randevu bulunuyor herkez o kadına randevu alıyor iyi olduğu için kapının önünde kuyruk oluyordu
(5,108 puan) tarafından
Ben de ona randevu almak istiyordum ama dediğin gibi randevu yok canım olsa da hemen doluyor. Birkaç yerden daha duymuştum bu doktorun ismini
(2,562 puan) tarafından
Çok iyi bir kadingercekten
-Reklam-
+1 oy
(7,643 puan) tarafından
Sakın üniye gitme. Meram tıpa. Allah cezalarını versin oradakilerin
(5,108 puan) tarafından
Gerçekten mi :/ Doğumu orda mi yaptınız bir kere muayene için gittim ama hiçbir yakınım doğum yapmadığı için bilgim yoktu
(7,643 puan) tarafından
Bende ve kızımda tramva olarak kaldı. Gitmeni tavsiye etmem o yüzden
+1 oy
(281 puan) tarafından
25 gün oldu canim dogum yapalı Selçuklu tipta yaptim cok memnun kaldim
(5,108 puan) tarafından
Yaa ne güzel memnun kalmışsın canım nasip işi sanırım bir yakınım ordan hiç memnun kalmamıştı
(281 puan) tarafından
niye memnun kalmadiki
(5,108 puan) tarafından
Ayrıntısını bilmiyorum canım ama çok kötü geçti demişti
+1 oy
tarafından
Canım meram tıpa gitme de nereye gidersen git bak doktor Kemal belviranli kadın doğum ve çocuk hastanesi var orası çok iyi karataydaki şehir hastanesi de çok iyi
(5,108 puan) tarafından
Canım şehir hastanesini düşünüyorum ama herkes farklı bir şey söylüyor sanırım nasip işi çünkü kemal belviranlıda doğum yapıp da çok pişman olan tanıdıklarım var. Artık hangi hastane olursa olsun iyi doktorlar ve ebelerle karşılaşırım inşaAllah.
+1 oy
(8,261 puan) tarafından
Selcuklu tıp yads sehır hastanesi olabılır ben selcuklu tıpta yaptım.
(5,108 puan) tarafından
Selçuklu tıpta memnun kaldınız mı eltim orda doğum yaptı ama memnun kalmamıştı :| Aslında biraz da nasip işi
(8,261 puan) tarafından
Ya normal sartlarda bı dogum yapsam muhtemelen memnun kalırdım cunku doktorum arkadasımdı.Fakat ben help sendromu ile dogum yaptım ozel odada kaldım.Cok ılgılılerdı ama yogun bakım hatırlamak ıstemeyecegım kadar kotu geçti.Onun dısında odada kaldıgım süre zarfında memnundum.Herkesın gorusune gore degısır bu durum beklentiniz nedir o onemlı.Soyle bısey var olumsuz bır durumda direkt üni hastanesıne gonderılırsınız benım gibi ben belvıranlıya yatıs yaptım sabah help var dedıler anında selcuk tıpa ambulansla gectim.Nasip aynen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
0 oy
7 cevap 837 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gurumicianne (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
16 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...