0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ah kızlar hepimiz her birşeyin derdindeyiz evlat koca akraba komşu sorunlarımız var hep onlarla meşguluz hayat çok acımasız bilmem farkında mısınız evlat getir büyük gözünden sakın sev büyüsün evlensin sede yaşlan öl şimdi küçükler niyete onsuz gidemiyor sun beraber ölünmüyor kızlar her koyun kendi bacağından asılır derler ki öyledir gerçekten bu ramaz ayi bizlere fırsattır Rabb'im günahlarımız affetsin inşallah kuran Okuyan biriyim kelimelerin yetersiz kaldığı bi azap var anlatılamaz şuan ağlıyorum keşke tüm dünyaya haykırsam herkesin farkında olmasını sağlaya bilsem Kur'an okuyanlar belki beni anlar gerçekten bırakın herşeyi ben ne olucam diyin ona göre yaşayın içimi böyle dökmek istedim sizlere

5 Cevaplar

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Alalh her derdi olana derman versin inşalalh cnn 
tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet ölüm gercegi 

Birgün sadece fotoğraflarınızın kalacağı gerçeği 

O yüzden kimseyi uzmemeye kalp kirmamaya gram yememeye kimsenin ahını almamaya çalışıyorum yapamadığım ibadetlerde tez zamanda yaparız inşallah Allah bizi o azaptan korusun
0 oy
tarafından
Evet bu dünya yalandan ibaret gerçek ahirette var sadece ama bazıları bu dünyaya aldaniyor maalesef
tarafından
İşte en çok buna ağlıyor um
0 oy
tarafından
Rabbim kimin ne derdi varsa biran önce gidersin o dertleri benimde inşallah 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Rabbim banada hidayet versin banada dua et namazlarimi kaçırmayayim 3 gunluk dunya işte bir gün geldiğimiz yere geri dönücez ona gore yasayabilsek ne güzel 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 152 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Zeynepnur 27 (338 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 820 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 343 göst.

381,073 soru