0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde (1,175 puan) tarafından
Kızlar lütfen bana bi çare söyleyin vallahi yildim artik uyumuyor uyumadigi gibi durmadan ağlıyor aksamdan beri ayakta her gece her sabah böyle uykusu geldiği zamanda anami ağlatıyor asla kendi başına uyumuyor illa ki kucağımda aykta salamam gerek yoksa başka türlü imkansız

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kac aylık .

.

(1,175 puan) tarafından
20 aylık kuzum
-Reklam-
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben de cok cektim uyuma sikintisindan canim buraya da yaziyorum hep zor uyuyan cocukla uyku saati gelimce insanin kalbi sıkisiyor stresten resmen Rabbim yardimci olsun 
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Benimkide şuan 20 aylık anca memede uyuyor 1 buçuk yasina kadar ayakta sallıyorum birden istememeye başladı bende sallamadim ama bu meme olayı benide yoruyor.gunduzlwri tam olarak enerjisini felan atabiliyor mu
(1,175 puan) tarafından
Kuzum ben 5 aylık hamileyim hem oruç hem hamilelik bide oğlan da böyle yapınca benm kafa iyice gidiyor her sabah her akşam her öğlen uyku vaktinde böyle yapiyor
(1,947 puan) tarafından
Kiz 5 aylık hamilesin nasıl oruç tutuyorsun doktorlar pek onermiyor sonuçta o karnındaki bebek senden besleniyor
(1,175 puan) tarafından
Doktora sordum tutabilirsin dedi ama zorlanırsan tutma hamilelik degilde oğlan yoruyor beni :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
20 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Kaderaydnl (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
17 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melis... (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 169 göst.

396,267 soru

11,853,973 cevap

35,947 kullanıcı

...