0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bir iste çalışamıyor 4 ay sonra kizim 2 yaşına giricek birde 3 aylık oğlum var onlara hiçbir şey alamıyorum kendimede öyle valla üzülüyorum ama esime belli etmiyorum oda üzülsün istemiyorum utanarak söylüyorum ama elinde kullanmadığıniz küçülen kıyafetler varsa işinize yaramayan varsa talibim rabbim bu ramazan ayında ailenize bolluk bereket katsın inşallah  rabbim gönlünuze göre versin 
notu ile kapatıldı: Yasak post

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kimse yardım etmezde kolay kolay  çok geçmiş olsun

Oğlumun kıyafetlerini bir başkasına gönderdim gondermeseydim yardımcı olurdum 

Fakat güzelim neden ikinciyi yaptın madem eşinin sağlık durumu iyi değil çalışamıyor hem o çocuğa hem size yazık değil mi belki birtanesini öyle böyle buyutursunde ikincisi için keşke beklemeseydin
(9,626 puan) tarafından
Onlar önemli şeyler,cocugu ac kalabilir ama orasını burasını yaptirmazsa hayatını eksik yaşar
tarafından
Biz şeyimizi yirtiyoruz nasıl geçincez diye millet neler yapiyor
tarafından
vajina daraltmayı bıraktım. çocuk kıyafetleri ile ilgili sayfası varmış reklam olduğu için post kapanmış. Yani isteme nedeni bence ortada. madem durumun yok kayınvalidenle evini neden ayırdın perde vs istemiş.
(9,626 puan) tarafından
Günahını almiyim ama belki de orda satiyo,bi tane polis ayı ve yastık kılıfı postu var yatak başlığı dikkatimi çekti hiçte durumu kötü gibi durmuyo,tabiki insanlarin maddi durumu bi anda değişebilir iyiken kötü olabilir ama bana hiç inandırıcı gelmedi ya
tarafından
Telefonuda redmi note 8 valla bilmiyorum ben artk burda kimseye yardım etmem heralde baksana neler donuyor
-Reklam-
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun üzüldüm. Valla kızım ypk ama  oğlumun küçülen eşylarını vermiştim yardım kuruluşuna başka da yok elimde vermemiş olsaydım gönderirdim. Allah yardımcınız olsun 
(59 puan) tarafından
Allah razi olsun hayrini kabul etsin
0 oy
(59 puan) tarafından
Sizinde giymideginiz kiyafetler olabilir ben giyerim yani zor günler geçiriyoruz evimde 2 tane perde tek var biz evimizi ayırdık kayannam gil bisey almadilar 
(3,828 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun....
0 oy
tarafından
Rabbim bir kapı açsın size biran önce inşallah 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 756 göst.
30 Ekim 2018 Aile kategorisinde Ecem❤umut'um (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Selvi (28 puan) tarafından soruldu