0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

pilsan yarin şoka geliyo fisher price persembe gunu a101 e geliyo kizlar ben fisher price her zaman icin daha iyidir diye onu almak istiyorum ama kullanan var mi suan kullanmicm bebegim daha 13 aylik ama nasil olsa ihtiyacim olacak gelmisken aliyim diyorm

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Lazimliğa alıştırmak başlı başına saçmalık 

Misafirliğe lazimlik mi gotureceksin yada dışarı gezmeye giderken? 

Direk tuvalete alıştırmak en mantıklısı klozetin varsa bebek kapağı al alıştır bence ☺️ 

Ayrıca ben sıçtigim yerden müzik çalsa ses çıksa korkarım yani :))) ilk kez alışacak çocuk abuk sabuk şeylere para verme :))))
(73 puan) tarafından
Hahahhh :)) doğru tespit
tarafından
Tşk ederim cnm:))))
tarafından
Kiz sesli muzikli olunca tesvik oluyo diyolar ya of ne biliyim :)
tarafından
Valla daha beter korkuyolar yeğenim çin gormus gibi bagiriyordu :))))
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Direk tuvalete alıştır bnce canim bunla hic ugrasma
tarafından
Nasil alistiricm kiz oturamaz ki bizim oturdugumuz klozete
(22,070 puan) tarafından
Hayır normal tuvalete çömelerek alıştır canim ben oyle yaptim
tarafından
O da zor olmaz mi kiz once lazimliktan baslamiyo mu herkes
(22,070 puan) tarafından
Geri lazimliga alışıyorlar bırakmak istemiyorlar canim yinede sen bilirsin
tarafından
Sagol canm
0 oy
tarafından
Post yukari        
0 oy
(1,048 puan) tarafından
bn lazimlik almiycam direk tuvalete alistircam canim midem bulaniyo bnm 
tarafından
Tek sebep oysa benim midem bulanmaz kiz onu hallederim de acaba lazimliga yapar mi o var
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Alınca direk tuvalet icin kullanman lazım ben oğluma alışsın korkmasın diye onceden verdim eline oyuncak etti . Lazimlik amacını aştı
tarafından
Yaa ben de erkenden alcm diye oynar diye dusunmustm iyi ki dedin bunu
(1,990 puan) tarafından
Aman aman benden tecrübeye dayalı tavsiye olsun size. O tepesindeki sifon sesi gece kulağınızda çınlar 50 sefer pil degistirirsiniz alışsın diye . En son oturtmaya kalkinca sifona bascam doye tutturur oturmaz
0 oy
tarafından
Eviniz klozet değilse buna alıştırma sonra çok zorlanır 
tarafından
Ikisi de var ama klozeti kullaniyoruz digerine de kendi yapamaz benim goturmem gerekir ben hani tuvaleti gelince kendi gitsin yapsin diye dusunmustm
0 oy
(120,669 puan) tarafından
bize tavsiye etmediler direk klozet cocuk kapagi alip onla ogrettiler
tarafından
Onda yapamaz diye dusundm ya
0 oy
tarafından
Önce bende bundan düşünmüştüm sonra vazgectim 1 yasında bnim oglumda sonra düşündüm gittiğim her yere götüremem yani gereksiz tuvalete alıssın daha iyi bi de bunu temizlemesi var şimdi bile altını degiştirirken midem bulanıyor 
tarafından
Benim midem bulanmiyo temizlerim sıkıntı degil de tam adapte olana kadar bi yere gitmem olmadi ya da gittigim yerde tuvaleti gelirse ben bacaklarindan tutar yaptiririm ama alisana kadar bunu kullanirim evde
tarafından
Senin kararın
0 oy
(2,597 puan) tarafından
köpekli olandan yazın şoka geldiği zaman almıştım eğer alırsan ondan içini kontrol et o köpek resmi yapıştırma var mı diye ben çok sonradan baktığım için değiştirme şansım olmadı su basma yeri biraz çabuk bozuldu ama bayadır bizim banyoda duruyor oğlum seviyor gidip çisss diyor henüz bezli yaza net olarak kullanıcaz 
tarafından
Otekinden siparis verdik canm
0 oy
(6,366 puan) tarafından
Ben normal oturaklı aldm klozet şeklinde degil inan kullanmadı bile boşu boşuna aldm direkt tuvalete gitti
tarafından
Anladm canm ben de denicm bakalim insallah memnun kalirim
0 oy
(49,756 puan) tarafından
klozet aparati ile klozete alistir lazimlikla benim midem bulaniyo onu temizlemesi zor . buna benzer arkadasim kullaniyo o memnun
tarafından
Kiz bezini de biz temizliyoruz sonucta benim midem bulanmaz da klozet aparatinda yapamaz diye dusundm
(49,756 puan) tarafından
o ayri ama tuvalete geçince alışıyorsun unutuyosun bezi☺️ aparat al bide onune kucuk tabure cok rahat oluyo
tarafından
Bunu esim siparis vermis bi deneyim olmazsa oyle yaparm artik☺
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Pilsan olanı kullanıyoruz çok güzel
tarafından
Ne kadar surede ogrendi canm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 112 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hazal00 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,265 soru

11,854,028 cevap

35,947 kullanıcı

...