0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir ay öncesinde babamı kaybettim ondan önce babam rahatsızdı eltimde bize çok yakın oturuyor. Bir kere gelip nasıl oldu diye sormadı. Daha öncesinde hiç bir sorun yaşamadık yani uzun zamandır ama ben o korona olduğunda vs. hep aradım birşeye ihtiyacın olursa soyle yaparım diye. Şimdi görüşmek ve hatta görmek bile istemiyorum. Babam vefat ettiğinde evime gelip yapılacak bişey var mı vs diye sordu evimi temizleyecekmis. İstemedim ben yaparım dedim. Yani ben mi çok hassas düşünüyorum insanlar mı çok vurdumduymaz bilmiyorum ama Allah korusun onun başına böyle bişey gelse ben sürekli sorardım. Hastaliginda sürekli öksürüyordu dayanamayip aradım sordum birşeye ihtiyacin var mı diye. Biri bize gelse onu da çağırdım gel kahve içelim diye. Karşılaşmak dahi istemiyorum artık. 

2 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından
Aynısını yaşasam, aynı senin gibi düşünürdüm.

Çok haklisin. Fazla ilgili olmuşsun. Bundan sonra gereğince davran bence
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
Basin sagolsun oncelikle yine yapilacak bsey var mi diyip evini temizlemek istemis bu bile guzel bi davranis sade sade basin sagolsunda diyebilirdi. Bence gorevini yapmis sahsen ben surekli arayip sorup hatirlatmak istemem sen surekli sorarim diyorsun ama herkes ayni degil kendi haline birakmistir kafani toparla diye oyle dusun hc mi konusmuyor seninle 1 aydir
tarafından
Hatırlatmak gibi birsey söz konusu bile değil sürekli hatırında oluyor senin için zaten baban olduğundan şöyle soyliyim rahatsızlığı boyunca bir kere bile  sormayan bir insanın vefat ettikten sonra gelip bana bunu demesi hiç samimi gelmiyor,gelmez de. Bir kere geldi ondan sonra evime bassagligina daha sonra ben çağırdım. Hiç gelip nasıl oldun hamilesin bir sıkıntın var mı diye sormadı. O zaman fazla iyi niyetli düşünüyorum. Eşim buradaydi ben annemlerdeyken bir kere çağirmis abisi bir kere de yemek getirmiş. Ben olsam her gün çağırirdim. Yani hep ben olsam şöyle yapardım diye bakıyorum. Fazla iyi niyetliyim o zaman.
(968 puan) tarafından
Ben araniz iyiyken boyle yapti diye dusundum o zaman onun var bi sıkintisi sende onun sana yaklastigi gibi yaklas bundan sonra

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 140 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (664 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 661 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Damlakaramuk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 975 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Dilos_can 13 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 93 göst.