0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kız kardeşime mesaj attım sabah 10 da görüldü yapma temezzulunde bile bulunmuyor en sinir olduğum hazmedemedigim şey girip girip çıkıyor 10 da attım mesajı 12 de Instagram bı reesl göndermiş mesajı tiyee almıyor Allah'ım şeytan diyor engelle 

10 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından
Sallamiyor demek ki seni. Sense buraya yazacak kadar onemsiyorsun.. 
tarafından
Onemsedigimden değil kim yapma kaldıramıyorum bu durumu bak seni tanımam etmem seninle dahil yaşasam bu durumu sinir basıyor bana
(418 puan) tarafından
Doğrudur Sinir bozucu bir durum..
-Reklam-
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Yine ergence bir hareket ❤️☺️ takma kuzu sen de onun mesajına 2 gün sonra görüldü verirsin 
tarafından
Ergen zaten Allah'ım ya hiç gelemem valla bak seni tanımıyorum aynı şeyi seninle yaşasam yine sinirlenirim
(3,163 puan) tarafından
Kuzum herkes sinirlenir hepimize oluyor bu durum, belki telaşe içinde biz de birilerine yapıyoruzdur. Çok da şaapmamak lazım ❤️
0 oy
tarafından
Islerine gelince isi dusunce yaziyor millet .

Kardeste olsa aynisi bosver 
tarafından
Aynen valla öyle oluyor
0 oy
tarafından
Bende sinirlenirdim bu durumda :) da instagramda ne paylaşmış göremem engellemiş bizi
0 oy
(7,339 puan) tarafından
Ahahah aklima şey geldi teyzem sürekli mesaj atar oyle napiyon gilan degil cuma mesaji bazen 2 3 tane gonderdigi olur bir grubumuz var hem ordan atar hem tekrar banada atar gercekten sıkiliyorum ve mesajlarini acmadan siliyorum napim 
0 oy
(3,856 puan) tarafından
Kız abartma bence o kadar önemli bişey yazmadıysan ergenler bildirimden okuyup unutuyolar benim kardeşim de öyle yapardı alıştım :D
0 oy
(161 puan) tarafından
Bende ablama aynisini yapıyorum  beni daha engellemedi belki aklına gelmiyordur 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Gerçekteni ÇEYREK  okuyan ben 
Bu aralar altınla kafayı bozdum galibaa ahahhha
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Mavi tik kapali 

Görüldü bilgim kapalı

Son gorulme kapalı 

Mis gibi yaşıyorum 
0 oy
tarafından
Önemli bir şey değilse ondan takmamıştır kafaya 
tarafından
Yok kuzum önemli değil ama en azından insan görüldü yapar ben gelemiyorum böyle şeylere

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 621 göst.
25 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 271 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 174 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
13 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,656 puan) tarafından soruldu

385,908 soru

11,537,417 cevap

35,209 kullanıcı

...