0 oy
427 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (8,956 puan) tarafından
Kızlar kızlar Hole halı alicam biraz büyük 6 metrekare falan ince deri veya dot taban ama makineye sığar mı 4 metre makinade yıkıyorum ama 6 sığar mı makineyi bozar mı kullanan yıkayan var mı? Instagram'da bı kaç sayfa ya sordum sığar yıkanır dediler çamaşır Makinesim 9 kilo

15 Cevaplar

0 oy
(2,502 puan) tarafından
Sığar bence çünkü burdan.kac kişi demişti makineye sığıyor diye benim 8kilo 5m2 sığdı oda sığar yani
(8,956 puan) tarafından
Bencede sığar ama eşim makine bozulur Kazan düşer falan diyor Emin olamıyorum
(2,502 puan) tarafından
Makine bozulmaz niye bozulsun atan çok insan var
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Sığmaz kız kafayı mi yedin benimki 9 kilo ben 4² zor sigdiriyorum
(8,956 puan) tarafından
Benim şuan kullandığım 4 metre katlayinca rahat sığıyor ama çok yıkadım yıprandı siyah beyaz lazer kesim kenarlar çok açık kalıyor büyük bı halı alayım diyorum da makinede yıkamayacaksam büyük halinin kullamam
(1,988 puan) tarafından
Benim bütün halılarımın ince taban kesme halı salondaki bile . Şimdiki aklim olsa antialerjik alirim orası ayri da . Sigdiramiyorum ben nasi katliyosun bende mi sorun . İki büklüm oluyo makineye siğana kadar
(8,956 puan) tarafından
Benim salon hariç diğerleri ince hepsinin atiyom katlayıp. Perde katlar gibi katlayıp atıyom yıkanıyor ama sıktırna yapmıyorum yumuşatıcı koymuyorum
(1,988 puan) tarafından
Benim makinemin ağzı çok dar o yuzden olmuyo oyle katlayinca üçgen katliyorum ben
0 oy
(11,217 puan) tarafından
sigmaz. cok uzun. ben ikiye boldurdum hatta benim koridorumda cok uzun
(8,956 puan) tarafından
Bende 2 parça alacağım sanırım ama öyle de çok pahalı oluyor ne alaka anlamadım 6 metreye 250 300 diyorlar iki parça olunca 500 540 fiyat verdiler
(11,217 puan) tarafından
kiz delirme tek parca al ikiye boldur. yada adama de ottadan ikiye bol ve dik. kndinde sokaklarda dolaniolarya onlarda yaptrabilirsin
(8,956 puan) tarafından
Mutfağın halısını öyle yaptım :D ince halıydi ama çok uzundu sildim sildim baktım olmuyor vurdum makası ortadan attım makineye sonra gittim overlok çektirdim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yıkamaya verirsn sonuçta au alınca ağırlaşıyor banankalıesa 4 bile ağır
(8,956 puan) tarafından
Yıkamaya verincede bir haftadan assagi gelmiyor.benim eşim oğlum çok kirletiyo ben çok sık yikatiyorum halıları diğeri yikatmaktan helak oldu 3 senede :D
(7,768 puan) tarafından
Yedek bulundur canım makinandan olma
0 oy
(15,744 puan) tarafından

Kız sığsa hangi cesaretle atacan onu makineye. O hali ıslanınca ağırlaşacak kazanı düşürmek ise niyetin at makineye:D

(8,956 puan) tarafından
Eşimde diyo.kazani düşer 3 kuruş ucuz alacam diye makineyi bozacan diyo
0 oy
(1,556 puan) tarafından
6 metre kare asla sığmaz benim mutfak halim ince ve 4 metre kare onu bile zor sokuyorum makineye 9 kilo makine olmasına rağmen yarım yamalak yikiyor
0 oy
tarafından
Sığmıyor makinayi bozarsan alma boşuna 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben aldım onlardan ama hiçbirini makinaya atmadım yıkamaya veriyorum güvenemedim bozar onlar makinayı o kadar katlamak çok zor 
0 oy
tarafından
Sigsada makinede yikann hlidan ne bkliyon
(8,956 puan) tarafından
İşte ortada dursun üstüne basarız falan öyle çok beklentim yok kendisinden :D kız o ne demek
tarafından
O ne demek derken kız 6 metre kare halı 3 kere makinaya girse pert verdiğin paraya yazık
0 oy
tarafından
Benim makine 7 kilo sigmiyo
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Sığmaz canim 6m
(8,956 puan) tarafından
Kız şaştım kaldım kimi sığar kimi sigmaz demiş
0 oy
tarafından
Makinaya sığmaz. Ayrıca da çok toz topluyorlar hiç tavsiye etmem 
(8,956 puan) tarafından
Kullanıyorum ben memnunum
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ben yıkıyorum 9 kiloluk makinem de tertemiz oluyor 
(8,956 puan) tarafından
Deri taban mi dot taban mi
(1,610 puan) tarafından
Kaymaz taban benim
0 oy
(449 puan) tarafından
Bence sığmaz makinene yazık. Sadece ebat olarak düşünme su alınca dahada ağırlasacak öyle düşün.
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ben hiç makinede yikamadim bende bekleyim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,411 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Grimsi1 (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 132 göst.
0 oy
7 cevap 230 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu