0 oy
173 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Merhaba kizlar. Gorumcemle kaynanamı iftara alacağım pazar günü . Onlar bizi aldı ikisi de et yemeği yapmisti ama yemek olarak. Ben et yapmak istemiyorum 

Ezogelin 

Pilav / karnıyarık yapsam olur mu acaba. İnsan oruçlu iken sulu yemekte arıyor ama ne yapicam sulu bişey bulamadim. Herkes herşeyi yemiyor 

Mesela biri kuru fasulye yer biri yemez. Biri nohut yer biri yemez yemek seçen çok. 

Sulu köfte de düşündüm aslında ama hem karnıyarık hem sulu köfte ağır mi olur bilemedim. Fikir verin 

Salata tatlı belirledim onlara girmiyorum 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,226 puan) tarafından
Havuç tarator dolabında varaa zeytinyağlı tazze fasulye çok güzel olur ortaya meze tarzı yada sarma  
(2,226 puan) tarafından
Sulu köfte de olmaz bence canm patates püresi de güzel olur çeşit olarak aklıma gelmişken yazayım
tarafından
Taze fasulye hepsi yemiyor ya . Salata meze yapicam da olmadı sarma da satarım
(2,701 puan) tarafından
Katılıyorum ben de genelde ortaya zeytinyağlı birşey yapıyorum ya fasulye ya sarma :)
(2,226 puan) tarafından
Aynen güzel gidiyor valla :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cacık yap canım birde sulu köfte olabilir
tarafından
Cacık yapicam canım da karnıyarık la sulu köfte ağır olmaz demi ikisi.
tarafından
Yo çok hoş olur kiz
0 oy
tarafından

Oruçluyum geldim ama açlıktan şuan yazamıyorum :D

tarafından
Kız neden geldin ☺️☺️ Allah kabul etsin bende niyetliyim daha yemek yapicam bir saat kaldı ya
tarafından
Allah razı olsun canım senin de inşallah benimki hazır bir okunsa da yesem diye bekliyorum 40 dakika var ☺
tarafından
Afiyet olsun şimdiden canım ☺️ benimde aklimda hazır giriscem şimdi olur hemencecik
tarafından
Teşekkür ederim canım seninde ellerine kollarına saglik afiyet şifa olsun
tarafından
Sağolasın hulyamm ☺️❤️❤️
0 oy
(302 puan) tarafından
İftarda pek yenmiyor zaten canım ikisinden biri yeter bence çorban da var iki ana yemeğe gerek yok
tarafından
Ozaman tek karnıyarık yapayım pilav cacık salata çeşitleri çorba yeter. Yanına patates püresi gider mi ki
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Off karnıyarık çok severimmm bence onu yappp 
tarafından
He kız tek o yeter mi :D
(14,017 puan) tarafından
Yeter tabi pilav salata falan ohh misss iftara ne kadar kaldı çok acıktım yaaaaa :D
tarafından
Kız bizim bir saatten az var yemek yok daha
(14,017 puan) tarafından
Bizimde yemek henuz hazır değil :D sen ne yapcan ben kremalı tavuklu makarna yapcam bide dünden ezogelin var
tarafından
Ohh miiss afiyet olsun canım ☺️ bende tarhana corbasiyla karışık kızartma yapcam ya canimistedi çok
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Karnıyarıkla sulu köfte olmaz. Bence karnıyarık yap sulu yemek bamya olabilir taze fasulye bezelye olabilir 
tarafından
Yemiyorlar işte herkes ayırıyor yemek onları yapamam maalesef
(3,219 puan) tarafından
Herkesin ortak yediği ne var
tarafından
Sulu olarak hiç bişey :D sulu köfte var bitek. Bide et yemekleri işte
(3,219 puan) tarafından
O zaman salata tarzı şeyleri yap
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Karnı yarık güzel. Ama. İkisi çok ağır olur bence zaten iftarda pek bişey yenmiyor 
tarafından
Karnıyarık yapayım tek ama öyle de sade olmayacak mı ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 128 göst.
0 oy
3 cevap 153 göst.
6 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 389 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,160 soru