0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kizlar 1 gün sonra sezaryan için gün aldım kafam bi dünya kaynanamın her dediği batıyor sizinde böyle oluyo muydu Bana diyor ben eskiden cocuklarimda çok çektim şimdi herşey kolay olmuş bilmem ne eşimi arıyorum telefonda bi konuşamıyorum alo diyorum direk ordan atlıyor diyor nerde kaldı bilmem ne bu kadar da olmaz ya hep biseyler sorduyor telefonda bi kendi istediğim gibi konuşamıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Streslisin canim ne deseler batiyo o an normal yani Böyle yapman bosver takma hic 
-Reklam-
0 oy
(236 puan) tarafından
Onun yanında arama esini canım başka odaya geç orda konus
0 oy
tarafından
Stresten canım. Bende geçen hafta salı günü sezaryen oldum. Kaynanam bizimleydi. Doğuma gitmeden başladı mama al biberon al sütun gelmez bebek az kalır. Şunu yao bunu yap. Ay sinir olmuştum. Almiycam mama falan dedim susturdum ertesi gün ebelere dedim kaynanamın yanında mama ve biberon yok falan deyin :)). Kaynanam sustu. Allah a şükür sütüm de geldi kapak oldu ona :-D:-D:-D.

Takma sen bebeğinin gelişine odaklan emin ol gidiyor bir süre sonra sen o olayların stresi ile kalıyorsun ve boşuna basın ağrıyor. 
0 oy
(119,340 puan) tarafından
relax ol stres olma sakin ol  anı yaşa
0 oy
tarafından
Kız sakin relaxs
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benimde öyle bayramdan sonra bir hafta orda kalacağız gitmeden şimdi yaşayacaklarımi düşünüyorum batıyor baya bana düşündükçe 
0 oy
tarafından
Ben doğumda doktora lütfen kaynanamı gönderin diye yalvarmış biriyim. Allahım her şeye bir laf söz... İnsanı hayattan soğutan tipler var. Ben doğum yapıcam, hastaneye gitmişim her şeyim hazır ebelere gitmiş diyor ki buna sancı verin normal doğursun. Ben oradayım ameliyata gireceğim korkuyorum gelmiş öyle diyor. Ya sana ne benim çocuğum istediğim gibi dopururum ki benim bebek makat gelişti zorunlu sezeryan oldum. Kordon dolanması vardı apar topar hazırladılar. Her şeye bir lafları var
(278 puan) tarafından
Benimde refakatcim kaynanam olacak Allah bana sabır versin .d

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 571 göst.
0 oy
14 cevap 616 göst.
6 Ocak 2020 Aile kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 301 göst.
29 Şubat 2020 Aile kategorisinde Nisanrt (59 puan) tarafından soruldu
0 oy