0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yarın boşanma davası açmayı düşünüyorum adliyeye gidip nasıl bir yol izlemeliyim daha maaşımı almama 1 ay var para istiyorlar mi 

8 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Noldu ya ben sizi iyi sanıyordum..
tarafından
Bende öyle sanıyordum altinlarimi bozdum babam eşime borç verdi babasının yerini aldık tapu yap diye aylarca yalvardim .. ama 2 ay önce adam abisi ve annesi imza vermiş aldığımız yeri satıp parasını yemiş .. babamda bende duyunca sinirlendik .. adamı aldığım alalı doyuramadim 1,5 yıllık evliyiz bir tarla parasından daha çok para yedi .. birde bugün öğrendim noldu yeri sattın mi diyorum hayır o nereden çıktı diyor yalan yere yemin ediyor belediyede çalışıyorum doğum iznim bitti takbisten çıkarttım kime sattığını Şubat'ta satmış birde Ayşe duymasın diyormuş annesi abiside ortak yalanına kovduk evden ama ben seni boşamam dedi tutturdu baban beni dövsede sovsede boşamam diyor daha yiyecek adam çocuğa takılan parayı altınları bile yedi bana gelmiş sen paragozsun diyor ipe sapa sığmaz adamı napayım ben hazır ailem basimdayken bosayip kurtulayım serefs.zi
(1,048 puan) tarafından
Boyle adamo defet gitsin basindan ne guzelcisin var ailen arkadan en azindan parani yiyemez daha fazla seref yoksunu mahluk
tarafından
Sinir olunmayacak gibi değil birde hiç birşey olmamis gibi davranıyor ben bunu kandiririm diyor galiba aynı çiçek taksideki Sinan .. bir kere affettik birdaha yapıyor demekki degismeyecek .. normalde çok sakin çok iyi ama bu kumarı yiyiciligi bizi mahvetti birde icguveysiken bir eli yağda bir eli baldayken böyle nankör rahat battı adama
(1,048 puan) tarafından
Valla canim sakin iyi olmasi seni s alak yerine koymadigi anlamina gekmiyir ailesin doyuruyo demekki sizide yiyo bukadar basit
-Reklam-
0 oy
(976 puan) tarafından
Barodan istersen ücretsiz alırsın avukatı canım
tarafından
Adliyeye gidip aile mahkemesine mi basvuracagim 4 TE cikiyorum işten yetisebilirmiyim acaba
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ben 7 ay oldu actım. Gecen salı da bosandım. Dosya ücreti 450 TL. Her tanıga da 50 ser TL veriyorsun. Tabi extara iste bir yere talep dosyası gitmeyecekse en ucuz hali bu canım. Tabi herseye zamn geldi buna da gelmiş olması muhtemel
(10,975 puan) tarafından
Hemen canım yoksa acamaz sın ki davayı o an veriyorsun
tarafından
Bende şimdi parada yok 1 ay bekleyeyim ozaman maaşı alınca açarım napayım
(10,975 puan) tarafından
Birde canım 7 ay oturdu gun sehirden acman gerekiyor diye biliyorum.
tarafından
Burda birtane var canım teşekkürler
(10,975 puan) tarafından
Merak ettiklerini sorabilirsin cnqım
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Kesin bosardim pislik ya nasıl senin babanın emeğini onlara yedirir hayvan 
tarafından
Yediriyor daha ailesinide yiyor önceden babası sağken bir yer parası yemiş kumar derdine sözde değişti köpe k pok yemekten vazgeçer mi birde hiç birşey olmamış gibi davranıyor bir kaç gün kendini dinle ben gelirim diyor altta babamlar oturuyor yüzsüz yaptıklarından utanmıyor da birde aynı işyerinde calisiyoruz
(6,672 puan) tarafından
Yok bacım yenilir yutulur cinsten değil baban da arkandausa hiç bekleme
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bizim avukatlar en az 15 bin aliyorlar
tarafından
Bende barodan tahsil edeceğim artık o kadar parayı nereden bulayım onuda adama kaptırdık
(4,290 puan) tarafından
Insallah iyi insanlara denk gelirsin canim
tarafından
İnşallah şekerim valla bende bu şans varken karşıma melek çıksa kanadı kırılır o kadar şanslıyım
(4,290 puan) tarafından
Ole deme mübarek ramazan ayında bol bol dua edelim Rabbım huzur versin iyi insanlar cikarsin karsina
tarafından
Amin canım bir an önce boşatacak insanlar çıkarsın birdaha evlilik mi tövbe
0 oy
tarafından
Yhaaa duzelmedimi araniz
tarafından
Duzgundu şekerim bugüne kadar ama adam yalancı yalan yere yemin ediyor birde doyuramadik adamı aldığımız alalı anası doyursun imza vermesini biliyor
tarafından
Noldu ki anlamadim
tarafından
Bir üstteki kullanıcıya yazdım şekerim en son altinlarimi bozup babaminda borç para verip aldığı babasının yerini annesi abisi imza atıp satıyorlar benimki parayı yiyor kumarida vardı zaten hayallerimdeki koca değildi ama bosanmakta çok masrafliymis ya valla evleniyorsun birde bosanmakta ugrasiyorsun ne zor hayat ölse daha iyi
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Benim arkadaşım geçen hafta boşandı kuzu davasını açtı 5bin kusur avukat parası verdi. esini çağırdı avukat normalde kabul etmem boşanma olmaz falan diyordu iş ciddiye binince bide nafaka tutarı, 200 bin kıza bilezik borcunu ödemek zorunda olduğunu duyunca anlaşmayı kabul etti. Tek celsede bitti. Çekişmelide ücret artıyor diye biliyorum ödeme gücü yoksa avukat ikna eder bence. Sen önce iyi bir avukat bul ona danış dava işlerini avukat yapıyor zaten 
tarafından
Avukat parasını da karşı taraf odese keşke bir danışayım canım isyerinin karşısında var bir avukat bir gideyimm ona teşekkürler benim bilezikleride yapsın öyle yapılıyorsa
(2,447 puan) tarafından
Bilezikler arkadaşımın kaynanasıgil bozdurup geri odemediler o yüzden canım yani bilgisi rızası dışında oldu. Senin o durum farklı anladığım kadarıyla
tarafından
Benimkileri verdim yer aldık bu yeri sattı kalan 5 li altınlı bilezigim çocuğa takılan altinlar birde doğum iznine çıkinca rapor parasıyla bilezik yapmistim onları koyduğum yerden alıp benden gizli satıp yiyor
(2,447 puan) tarafından
Avukata sor bakalım canım net bisey diyemicem çünkü karışık seninki biraz. Arkadaşımın eşi bilezikler annesigilin bozdurdugunu kabul etmişti çünkü o yüzden geri ödeyecek. Senin eşin inkar edebilir
tarafından
Eder benimki çok yalancı bugün gittim adliyeye bir başvuru yapmak 1500 TL dedi anam acamadim
0 oy
(449 puan) tarafından
Bence barodan alma çok uzun sürüyor ve ilgilenmiyorlar. Ortalama 6 ya da 7 bin civarı. Parayı peşin alıyorlar notere gidip vekalet veriyorsun onu da sen karşiliyorsun canım. Parayı peşin almalarinin nedeni olurda boşanmaktan vazgecersen boşuna uğraşmış olmayalım diye.
tarafından
Bosanmakta çok masraflı karşı taraftan alsalar o parayı ne güzel olurdu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 155 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 274 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (505 puan) tarafından soruldu