0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kızlar bu tuvalet eğitimi nasıl verilir kızım 28 aylık son günler de ben ne zaman tuvalete gitsem lazımligina oturuyo aslında benim eğitime başlama niyetim yoktu çünkü daha tam konuşamıyor kızım ama kendisi çok hevesli çiş ve kaka kelimesini kullanıyor kakasi gelince saklanır ama çişi gelince asla anlamıyorum son iki günde az da olsa çişini yaptı lazımliha kendi poposunu kendi siliyo ve ıkınıyo kakasını yapmaya çalışıyor yarın sabah başlıyım diyorum ne yapmam lazım ne kadar süre de götürmeliyim çis yapmaya gidelim mi diyince evet diyo ama çişi gelmemiş oluyor henüz 

3 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Hazır gibi başla bence bende başlıcam Bi kaç güne 20 dakika da bir götür ilk zamanlar daha sonra kendi söyler zaten gelince ilk günler altına kaçırır çok normal sakin ve sabırlı olarak 1 hafta 10 güne tam alışır 
(996 puan) tarafından
İnşallah bu kadar basit olur ya şöyle iki hafta da alissa bile olur yeter ki alışsın da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vala canım 18 aylıktan beri hazır aynı senin kızın gibi yapıyor şuan 21 aylık oruçtan sonra baslayacam bende ama ben hazır değilim kızım hazır lazimlıga kakasını bile azcık yaptı hangi eve gitsek kakası gelirse o evde tuvalet nerdeyse gider kapısında oturur kaka yapar ya da beni beklerken o da kapıda oturur kakasını yapar bu hafta da kaka demeye başladı hazırlar ama biz iste hazır değiliz çok önemli ya tuvalet konusu Allah yardımcımız olsun
(996 puan) tarafından
Amin inşallah kesinlikle benim de kızım hazır ama ben hazır değilim gerçekten korkuyorum gözümde çok büyüyor ne doğum ne emzirmeyi bıraktirma da bu kadar gerilmedi.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 279 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 192 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
0 oy
5 cevap 382 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu