0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (621 puan) tarafından
Bugün kvalidm ve eltiler iftara geldiler.kv  ve eltim öncedn doğum gününe önceden gelmişlerdi ve ablamglde gelmişti.kucuk eltim büyük eltimn kvalidm hakkında konuşmuş sonra eve giderken de güya  ben ablama onun hakkında kocası ile arası bozuk diye anlatmisim vay nasıl anlatirmisim  hâlbuki öyle bı konu geçmedi kocasini övdü kendisi öyle şimdi kvalidm bugün bunu dedi ablana anlatmışsın eltim kızdı dedi bende ablamla yuzlestiricem dedim kvalide sakın söyleme kimseye boşver dedi bu insanlar niye böyle ya. Napayım ben simdi

3 Cevaplar

+1 oy
tarafından
2 yüzlü insandan korkacan uzak dur derim eltinden
(621 puan) tarafından
Mesafeliyim ilk evlendigimden beri kvalide de tuhaf söylüyor sonrası kimseye deme diyor madem öyle niye söylüyor bana midem bulanıyor akşamdan beri
(776 puan) tarafından
Yuzlestir canım ya ekti ya kaynana yalan söylüyor yoksa hep devam eder bu
(621 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum yada ikisi de konuştu korkulari var  özellikle kv denin
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Yüzleştir yüzsüzlükleri ortaya çıksın
(621 puan) tarafından
Kv de de sakın söyleme ablana diyo
(3,419 puan) tarafından
K.v yalan olduğunu bildiği için ortalık karışsın istemiyor ama bana iftara atanı yerin dibine sokar orda iletişimi keserim sen susarsan suçlu durumda görünürsün susmamalisin
(621 puan) tarafından
Susmayı düşünmüyorum ki ikisii bı aradayken  soracam yüzleştrcem keza bende siz gibi düşünüyorum
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Ablanla konuştuğun konuyu nerden biliyorlar. Yok yani ablamlada annemlede çok konuşurum ben eltimi kayınvalidemi de  onların duyması imkansız. Beljide ağzını ardılar senin
(621 puan) tarafından
Eltim demiş güya nereden biliyo benim kocamla sorunumu hâlbuki ben ablama onlarla ilgili bişey anlatmadım zaten görüşmüyoruz ayda yılda bir o da kocası ile sorunu olduğunu bende bilmiyorum ayrıca haberim yoktu

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 545 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde dtbyrm (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 549 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Yusram.6925 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 93 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu

382,412 soru

11,449,151 cevap

35,024 kullanıcı

...