0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (2,612 puan) tarafından
Kızlar. Evim kira merkezde oturuyorum 1.100 kira veriyorum ama ev eski evin içi büyük ama laminatlari soyuluyo yan süpürgelikler cikiyo mutfak dolapları eski model akşam eşimle ev hakkında knuusyoruz  diyi yazin burdan cikamassak eger evi boyatalim oturalım ben istemiyorum boyatmak ev bizim ev değil niye boyatalim diyorum eşimde sen otuuryorsun boyat temiz otur diyo sizce de boyatmalimiyiz 

22 Cevaplar

+5 oy
(687 puan) tarafından
Kiradaydız eşya almayalım diye diye eski eşyalarla ömür geçirenlerden nefret ediyorum Buda aynı kapıya çıkıyor sözleyi yeniliyor bir yıl daha oturuyorsan niye boyatmıycan ki bende kiradayım ev benim değil kafasıyla gitmiyorum belki Allah ev sahibi olmayı nasip etmiycek niye ömrümü kiradır kalsınlar harcim ki her yıl ömürden gidiyor iyi şekilde yasamak her kişinin hakkı 
(2,801 puan) tarafından
Cok haklı bir yorum
(13,070 puan) tarafından
Kesinlikle +ladım  yorumunu  bu konu yüzünden az kalsın kayinvalidemle kavga edecektim kiracıyız  bir buçuk yıllık evliyiz 5 6 yıl otururuz diye konusmustuk ev sahibi ile sonra evi sattı taşıyacağız bize siz kiracısınız  niye bu kadar eşya aldınız ki diyor çok dediği eşya da yatak odası hayır eşya benim para benim ona niye dert olduysa
(548 puan) tarafından
Sonuna kadar hakli
-Reklam-
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Karar senin canım çok kötü durumdaysa boyat ben 4 yildr aynı yerde oturuyorum silip geçiyorum boyamadik
(7,949 puan) tarafından
Neyle siliosun cnm
(2,612 puan) tarafından
Bizde hep siliyoruz canım zaten evlendim evleneli hiç ben duvar silmedim annem ve kayinvalidem görümcem  geldi hamilelik doğum derken. Sagolsunlar onlar sildi yine silip oturalım diyorum eşimde bilmiyom nasıl diyorsan öyle yapalım diyo
(11,266 puan) tarafından
Silinebilir boyaysa sil gec o zaman kuzum ya bizim boya sarımtrak zaten her türlü kirli gibi gösteriyor ne gerek var boyama dedik idare ettik bulaşık ve Çamaşır deterjanı biraz da Çamaşır suyu ekle üzerine de ılık si koy sil güzelce tertemiz olur ben kornisleri halılarımi her öyle temizliyorum
(2,612 puan) tarafından
Silinebiliyor canim bizde öyle silmistik
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Baska yere cikip cok daha fazla para verecekseniz orayi boyatmak daha mantikli gibi canim simdi hicbiryer ucuz degil
(2,612 puan) tarafından
Bulmuş canim bı ev hilalkentte 1.200   sıfır ev ama bilmiyorum artık ne yapariz
(7,249 puan) tarafından
Sıfırsa süper kız o fiyata tabi tasinmasiydi toplanmasıydı var bide
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Rabbim ev nasip etsin Amin 
(2,612 puan) tarafından
Aminn gülüm inşallah
0 oy
tarafından
Ev senin degl ama içinde oturuyorsun temiz olması senin için önemlli pis pis oturcagina boyat temiz temiz otur 

Evimi kiraya verdim kiracim evi boyiyabilirmiyim dedi boya dedim evim temiz olmasına rağmen temiz oturmak istiyor ev senin değil diye hicbirsey ypma o zaman
tarafından
Gerçekten temiz insan var birde tertemiz insan varrr bana komik geldi arkadaş ne demek gerek yokk silmeyle boya ayninsey değil
tarafından
Gerçekten öyle sonuçta yaşadığın yer istersen 2 ay kal istersen 10sen esonucta sen orda otruyorsun
0 oy
(14,032 puan) tarafından
İyi de sen oturuyorsun sonuçta eşin haklı bence
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Canım şimdi boyatmasan bile çıkacak olsan bile evi boyalı bırakman gerekir genelde öyle olur sözleşmede yazar. Evin söylediğin eksikleri ywpılwbilcek gibiyse çok fazla detaya girmeden ev sahibi ile konuşup yaptırın kirası iyiymiş merkezde diyorsun. 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bnce boyatmalisin bizde eve girer girmez boyattik evi ev bizim değil ama biz yaşıyoruz temiz olcak gözüme hitap edicek ev benim değil ama sonuçta bu evde bana emanet gözüm gibi bakıyorum elalemin evine bunun artısı nedir çıkarken depozitoyu alcaz mesela tabi herkesin düşüncesi farklı :)
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Boyat bence pis pis oturmaktan iyidir. 
0 oy
tarafından

Nasıl ya durduğunuz evi boyatmiyor musunuz? Senelerce oturuyoruz boyatmadan mi oturuyoruz. :O

0 oy
(4,430 puan) tarafından
Senelerce kirada oturduk her sene boyuyorduk biz içinde oturuyorsun benim değil diye birşey olur mu kuzum 
0 oy
tarafından
Yavrum yaptırsana bakımını sen oturuyorsun sonuçta, ölecez kuzum boş ver ne götürecez öbür tarafa,ye iç gez olsun bitsin 
(2,612 puan) tarafından
Maalesef  canim asgari ücretle ye iç gez olmuyo☺️☺️☺️evi de artık biyatacaz
0 oy
tarafından
Belki hep o evde kalicaksiniz canım boyat gitsin temiz temiz oturun
(2,612 puan) tarafından
Tmm canim çok sağolun
0 oy
(34 puan) tarafından
Lojman da oturuyoruz evin belli bir sahibi yok direk iş yeri sahibi yani ev dökülüyordu ben nişanlıyken eşim iş yerine biraksa asla bakim yapmayacak belli mutfak dolabı banyo her yeri yeniden yaptırdı sagolsun boyatmışti da ben gelmeden temiz temiz oturuyoruz şuan 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ee zaten kiracının çıkınca evi boyatmasi gerekiyor biz öyle yapcaz sıfır daire ilk ben oturdum çıkınca boyatıp cikcam ev alırsak insallah
(2,612 puan) tarafından
İnşallah canım alırsınız eve girerken boyası zaten iyi değildi  eşimde düşünmemiş boyayıp girmeyi eşyalarda yoktu o zaman smdi de diyo boyatalim
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm insallah yeni dairede otur daha iyi
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Sağolun kızlar cevaplar için,☺️
0 oy
(513 puan) tarafından
Boya kız yenı bır ev daha masraflı olur
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Annemler ev sahibi olamadı ama her sene boya yapar o yaptığın boyanın kiracilikla alakasi yok ki
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla ben de kiradaydim yazin mutfaği eşime boyaticam hatta derz araliklarini yenilesin dedim. Cunku cocugum kucun fircalayamiyorum sararmasini da sevmiyorum. Aslan yattigi yerden belli olur.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Pis oturulmaz boyat tabii boyalı girdiysende boyalı çıkmak zorundasın

Ama neden yeni eve çıkmıyosunuz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 201 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hatice4242 (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemre demurtekin (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 153 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cemre demurtekin (19 puan) tarafından soruldu

379,892 soru

11,372,376 cevap

34,855 kullanıcı

...