0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin iş arkadaşı yemeğe davet etmiş saat belirtmeden bende kadını hiç tanımıyorum kaç saat önceden gitsek acaba erken gidip yardımcı mı olsam yoksa yemek saati mi orda olsam bilemedim

33 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Yarım saat önden git bence
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
İftara yakın git canım ya ilk kez gidiceksin belki rahatça hazırlık yapmak ister kadın ben olsam yarım saate yakın giderdim 
0 oy
tarafından
Bence bir saat  ne olursa olsun davetlisin bir yardımda bulunman güzel olur bence sen sıcak davranırsan karşındakine sana senin gibi  davranir
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Bence en erken bir saat kala gitsen en makulü çünkü hazırlığı anca bitmiş olur masasını kurmuş olur iftara kadarda tanışma sohbeti yaparsınız.
0 oy
(7,869 puan) tarafından
bence hsniminin nosunu isde ve ara 
tarafından
Ne dicem
0 oy
(3,419 puan) tarafından
40 dk kala git ben de evine davet verdiğim zman erken gelinmesini sevmem çünkü anca topluyorum birkere başıma geldi kayinvalideleri kızımın doğum gününe çağırmıştık 2-3 saat erken geldiler inanın evim daginikti eşime kızmıştım :))) nie erken geldiler die
tarafından
Bende sevmem ama diğer türlü de sadece yemeye gelmiş gibi olmasın
(3,419 puan) tarafından
Yok canm olmaz zaten yemeye gidecen :)) boş ver davet eden hazırlasın
0 oy
tarafından
30 dk 20 dk kala giderim hem tanımadığım birinin evinde neyi toplayıp temizleyeyim samimi olsan tmm 
0 oy
tarafından
Ben olsam iftara 10..15 dakika giderdim 
0 oy
(250 puan) tarafından
Bence 1 saat ideal. Tanışırsın ufak tefek yardım edersin. 
0 oy
tarafından
İftara 15 dk kala git. Yeni tanisacaksin. Erken gitsen cekinebilir insan
0 oy
tarafından
20 dk önce ordaydik
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Yarım saat öncesi uygundur bence

Hazırlık için de süre verilmeli diye düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Ben de çağırdığımda son dakika gelsin isterim. Çünkü ben tek çalışmayı seviyorum. Sofram herşeyim hazır olsun öyle direk sofraya geçilsin isterim canım. Yemekten sonra da bulaşıkları filan ben hallederim zaten. Ben böyle düşündüğüm için hep son dakika giderim. Ama kimisi de farklı arkadan laf yapanlar çok oluyor. Geldi oturdu yedi içti gitti kılı kıpırdamadı filan diye. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 367 göst.
10 Şubat 2021 Diğer kategorisinde yildizmavim (980 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,069 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı