0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından

Can sıkıntısından ne yapacagimi sasirdim cocuklugumda hep disariya cadir yapardim babama cadir aldirirdim aksama kadar icinde oynardim bir kezde kampta cadirda kalmistik cok seviyorum acik havayi cadiri esimle gezerken hep decathlona sokuyorum cadirlara bakiyoruz icine girip oturuyorum kendimi kampta hayal ediyorum :D o gun esime dedim bir çadır alalim kampci olalim izin gunlerinde cadir tatili yapalim birde hamak alriiz kizimizda orda uyur felan diye oda bende cok isterim firsatimiz olursa yapalim dedi simdi bime cadir geliyo 300 kusur gerci o kdr paramiz yokta kartla aliriz alirsak almak mantikli olurmu becerebilirmiyiz arabamiz felanda yok katlaninca kucuck birsey oluyor hepsi bavulumuza koyar gezeriz diye hayaller kuruyoruz ankaradayiz kizilcahamamda kamp yerleri varmis ilk oralara gideriz yillik izindede deniz kenari felan sadece cadir ve hamakla bitmiyor ocak vs Lazim onun icinde araba lazim ama direk kamp yerine gitmek mantikli geliyo herseyi hazir masa sandalye vs sadece cadirimizi götürecegimiz yer kiralayacagimiz biryer boyle yapanlar varmi herturlu fikre açığım tatil planlariniz neler

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bizim burda ilçeye çok gelirler öyle kamp kuruyorlar ailece bizde geçen yıl gittik ama biz ev kiraladık kızım daha 3 aylık falandı o yüzden korktum bir şey olur diye arkadaşım çok gider kalır bir de deniz kenarı miss gibi oluyor offf yaz gelsin bir an önce :D

-Reklam-
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Bekarken cok yapardım ewlendıkten sonrada Kocaeli kefkende yaptık
0 oy
(3,166 puan) tarafından
En son çocukken izcilikte yapardık öyle şeyler. Ama kardeşim tam bir kamp insanıdır. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 397 göst.
0 oy
5 cevap 189 göst.
18 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,211 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 259 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bla Bla bla (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.

397,162 soru