0 oy
280 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,898 puan) tarafından
Bu zamana kadar alerjik bebekti vermiyoduk ama alerjileri bitti 20 aylık, hiç vermek istemiyorum karşıyım çikolta cips kola bu tür şeylere, gecen gün bi çocuğun elinde cips görüp istedi sadece 3 tane verdim.  siz veriyomusunuz kızlar napiyosunuz  

20 Cevaplar

0 oy
(1,776 puan) tarafından
Sadece hazır kek, etipuf,kraker filan verdim cips filanvermedim hiç bugüne kadar. 20 aylık oldu 
(3,898 puan) tarafından
Etipuf yemedi vermedim daha kraker yiyor en çok en masumu o sanırım meyve suyuyla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cips veemem cikilat bazen
0 oy
tarafından
Çikolata ve cips veriyorum ama az bişey
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Aşırıya kacmamak şartıyla veriyorum,kola falan hiç icmedi hep meyve suyu veriyorum verince ama küçük cipslerden kindar süt dilimlerinden süt burgerlerden falan yediriyorum arada 
(3,898 puan) tarafından
Süt burger onları bende veriyorum arada şeftali suyu verdim hep bende
(9,626 puan) tarafından
Olsun canim yani artık organik şeyler bulmak çok çok zor arada sırada veriyoruz öyle,bazen evdeki meyveye göre meyve suyunu ben yapıyorum bazen marketten alıyorum ama hiç kola fanta gazoz falan icmedi icirmiyorum bazende doğal maden suyu iciriyorum ama açar açmaz icirmiyorum kapağını açıp yarim saat 1 saat öyle bekletiyorum asidi biraz gidiyo öyle iciriyorum seviyo onu
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Arada sırada veriyorum kuzum yapacak bişey yok. Kaçılmıyor her taraf ozmo iken
(3,898 puan) tarafından
Malesef ki öyle genelde kuru yemiş ve çerez vermeye çalışıyorum ben, büyünce zaten okulda görüp yicekelr abur cubur
0 oy
(3,282 puan) tarafından
 Veriyorum iki üç kere alıyobırakıyo çok yemiyo 
(3,898 puan) tarafından
Benimki bulunca affetmiyo sjsjs
(3,282 puan) tarafından
Hagsgsgdh sen belirli bi miktar koy önüne canım
0 oy
tarafından
Vermiyorum eve fazla sokmamaya çalışıyorum maalesef ki ben çok düşkünüm o tür zararlı şeylere. Yerken ya yanında yemem ya da görse bile tattirmam başka bisey veririm. Çünkü paket ambalaj tanıyorlar. Tadını bilmediği şeyi de istemiyor bu şekilde oğlum 27 aylık kızım 14 aylık bugüne kadar ikisinin yediğini belki toplasan bir tadelle miktarı eder 
(3,898 puan) tarafından
Maşallah diyim sana
tarafından
Sağol. Evde kek yaparsam poğaça yaparsam onlardan az veririm ama o da Bi dilim geçmez çok da sevmiyorlar zaten. Ben herkesten uzak yaşıyorum birde biraz cekinilen Bi tipim ailelere gittiğim zamanda kimse öyle kafasına göre birsey vermez sorarlar vereyim mi diye. Geçenlerde babam oğlana fanta verdi her tarafa püskürdü. Babama da anlattım bak bu şişeyi tanıyor eğer tadını sever de içerse ve bende vermezsem bu sefer ne olacak. Sebebi sen olacaksın dedim :)))
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Oğlum 28 aylık kek kraker çikolata felan veriyorum arada

Ama kola asitli içecek meyvesuyu (kayısı hariç) hiç içmedi 

Kefir ayran kayısı suyu içer sadece 

Kayısı suyuda kabız olduğunda sadece :)
(3,898 puan) tarafından
Ben bayadır veriyorum şeftali suyu mecburiyetten
0 oy
(44,724 puan) tarafından
Kraker kek bisküvi felan yiyor Kinder favorimiz sjsjs
(3,898 puan) tarafından
Kinderi benimkide çok sevdi elimden kapıyor:D
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Arada veriyorum 
0 oy
tarafından
Kız benim bebe 8 aylık cıkolata yiyordum oda oyun oynuyordu 1 baktım sacımı cekıyor kendıne dogru cıkolatayı oyle bir aldılo esım ben sok bide hemen azına attı parcasını hemen aldım ağzındaki bitti ama saatlerce mim dıyıp dudağını emiyor doyamadı garibim tadına kdldldldl
0 oy
tarafından
Kizlar verin hersey yesin 
0 oy
(997 puan) tarafından
İki yaşına gireck Haziran'da abartmadm arada sırada veriyorum ama kızım genelde süt yada süt burger o tarz şeyleri seviyor çok şükür ancak disardn birinde görürse cips i feln öyle yoksa biz eve almiyoruz
(3,898 puan) tarafından
Bende öyleyim canım
0 oy
tarafından
12 aylık. Kraker veriyorum. Bir kere bir tane cips verdim. Onun dışında vermedim çünkü hem zararlı diye hemde senin dediğin gibi alerjik bebekti zaten doğru düzgün yemek yemiyor o yüzden bende vermiyorum. Ha belki yemeğini çok güzel yese sonrasinda birkaç birşey verebilirim. Aşırı kısıtlayıcı değilim ama yemek yemeyince aburcuburda vermek istemiyorum. Karnı iki krakerle bile doyuyor
(3,898 puan) tarafından
Evet hele yemekten önce asla vermemeye çalışıyorum kraker ve meyvede dahil zaten zorla yiyor
tarafından
Aynen oyle
0 oy
(7,049 puan) tarafından
Veriyorum canım çünkü biz yerken o da görüp istiyor. 
0 oy
(1,988 puan) tarafından

Veriyorum muhakkak ki biyerde görüp istiyo . Hele artık aklı ermeye başladı hamm hamm diye geziyo evde . Bende bi tabağa dolduruyorum onuda ikimizin arasina koyuyorum ondan çok ben yiyorum ona kaliyosa 3 5 kalıyo:D hem benim karnim doyuyo hem onun hevesi kalmiyo

(3,898 puan) tarafından
Iyiymis canim sizinkide, benimki imm ımm mamam mamam diyerek yiyo:D çok vermiyorum tabi
(1,988 puan) tarafından
O poşetin dibini görmemiz lazım bizim yoksa ısrarla istiyo. Bizimki çınara adak bana yutak oluyo iyi oluyo
0 oy
(3,681 puan) tarafından
20 aylık  hergun ozmonun çubukta olan çikolatası dan yiyor tek oda yarısını Kinder süt dilimi yiyor ve çok seviyor alerji yaptı vermiyorum onu
0 oy
(119,458 puan) tarafından
malesef veriyom 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sınır koyarak vermek gerek çünkü merak ettigj şeyi vermeyince büyüdükçe onun tutkunu olur bişey görünce isterse 1 tane verip bitti diyorum anlıyor 
0 oy
(462 puan) tarafından
Yani özellikle vermem ama biz yerken ona da veriririm. Gofret kraker falan 

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 787 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BETIGUL (1,780 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 557 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 106 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde BegumY (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Svq (158 puan) tarafından soruldu

380,942 soru

11,404,984 cevap

34,942 kullanıcı

...