0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Kızlar gelinimiz doğum günümü kutladı ayın 25 de de kendisinin günü bnde altında kalmak istemiyorum hediye alıp yollim mi ama kusuz konuşmuyorum tartışma.konusu annemi kalkip.bana kotuledi damarıma bastı bnde anneme dedim  her neyse alsam mı almasam mi blmiyrm 

14 Cevaplar

0 oy
(1,493 puan) tarafından

En İyi Cevap
Cevaplarınız için teşekkür ederim sağolun hatayı bnde bulmussunz aynı tavrı gelininiz annenizi kotulese size nasıl olurdu acaba 
-Reklam-
+3 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben olsam alamazdım yüzüm olmazdı ortada sorun ne bilmiyorum ama belkide sana dertleşmek için anlattığı bir olayı dönüpte annene anlatman hoş olmamış. Hepimiz yeri geliyor kayinvalidelerimizden şikayetçi olabiliyoruz. Oda seni yakın bulmuş içini dökmüş olabilir.
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Anneniz olduğu için hatasını göremiyor olabilirsiniz. Kimse kayınvalidesini görülmesine kesecek kadar cahil değildir belki ki sizin de görüşünüzü alıp bir yol bulmanızı istedi. Sizin anneniz olabilir ama o da kayinvalide. Hediyeye gelince almalısınız alın ki gönlü hoş olsun yoksa evlerinde huzurları kaçabilir kardeşinizle ben ablana aldım o bana almadı diye. 
0 oy
tarafından
Aranizda olan muhabbeti annene neden söyledin :( 
(1,493 puan) tarafından
Annemi.bana kotulememesi lazım dayanmaadim söyledim
tarafından
E sen hic mi kaynanan hakkında konuşmuyosun. Yaptığın hos olmamış
(1,786 puan) tarafından
Sen onu aileden görsen rahatsız olmazsın oda senin kardeşin belki senin desteğine ihtiyaç duymuştur kötülemek olarak düşünme
tarafından
Seni yakın görmüş kendine söylemiş dertleşmek istedi belki güzellikle yaptığının yanlış olduğunu söyleseydin daha iyi olur du
0 oy
tarafından
Al canim al ölümlü dünya ya
0 oy
(548 puan) tarafından
Bence al sonra bir bakıyorsun birbirini kötüleyen herkes iyi bı sen kötüsün kimseyle kötüde olma çok yakında ama al kutla yani
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sen hatalı olduğun halde kızcağız kutlamış sende çiçek sepetinden filan aynı gün giden bi hediye seçip not yazıp gönderebilirsin direk yüz yüze hazır değilsen canım
0 oy
tarafından
Bence biraz hata sende .  Ben olsam alamazdim cekinirdim
0 oy
tarafından
Seni kendine yakin gormus anlatmis yoksa kimse gorumcesine kaynanasini kotulemez
0 oy
(2,493 puan) tarafından
O sana derdini anlatmış yakın görmüş belli sen niye annene anlatıyorsun? Ayrıca sen hiç kaynanan hakkında konuşmuyor musun? Ben olsam kabul etmezdim hediye
(1,493 puan) tarafından
Bn asla kaynanmi kotulemedim helede gorumcelrime
(2,493 puan) tarafından
Kotuleyecek kadar ne dedi ki yani ben onu anlamadım. Ne olursa olsun annene dememen lazımdı bence
(1,493 puan) tarafından
Askerimiz vardı  kına gecesine beraber gittik yollmayada annem gelmeyin dedi bn gitmedim gelinimizinde çocukları hasta havada soğuktu gitme sende dedi bana yaziyo senin annen varya baban asla.kotu değil tüm kötülük annende dedim anneme sinirlenip bndenn çıkarma sinirini evvelsi günüde hastaneye gitmiş yenimi anneme bırakmış dedim anne kötüysen çocuğunu sana birakmasaydi durum bundan ibaret
(2,493 puan) tarafından
Gerçekten ben bunda anlatılacak kadar aşırı kötü bir konuşma görmedim. Benim kaynanamla görümcem de bir olur saldırırlardı bana laflarıyla bu onun yanında ne ki yani
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hata kesinlikle sende. Yüzün varsa hal hediye yolla özür de dilemiş olursun. 
(1,493 puan) tarafından
Hata bjde falan değil.bnce benim yerime kendinizi koyun annenizi kotulese aynı durumu mu nsergilersnz
(6,047 puan) tarafından
Merak etmeyin sizin yerinize kendimi koymama gerek yok kendi gelinimiz de annemin bir huyunu anlatmıştı. Gayette normal karşılaşmıştım. Yakın görmüş beni anlatmış annemi ele anlatsa daha mı iyiydi. Sende birilerinin gelinisin hiç mi kaynananın kayınpederinin bir kötü huyunu arkadaşına falan da anlatmadin. Gelininiz sana anlatmakla çok doğru birşey yapmış ama siz buna ters tepki vererek hataya dusmussunuz
0 oy
(101 puan) tarafından
Aranızdaki sorunu kaldırmak için al bence iyi olur aranızda konuştuğunuzu söylemen hiç hoş olmamış. 
0 oy
(912 puan) tarafından
Bence bisey alma hem anneme laf edecek hemde hediye alıp yollicam oldu o aldıysa da aldı boş ver herseyi alttan almayın pişman olursunuz 
(1,493 puan) tarafından
Şükür bnden yana çıkan biri oldu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 856 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bal oglum (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 894 göst.
+1 oy
45 cevap 1,398 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 541 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu

380,037 soru

11,376,071 cevap

34,862 kullanıcı

...