0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (137 puan) tarafından
Kizlar miyom tehlikelimi 2.5 cm miyomum var ve adet duzenszligim var hic boyle olmazdi 3 aydur adet olmuyorum varmi benim gibi olan bitkisel biseyler denesem  faydasi olurmu

4 Cevaplar

0 oy
(2,014 puan) tarafından
benim sağ tarafımda 1,5 sol tarafımda 1cm vrdı doktor sorun etmez demişti hatta doğumdaykende onları ellemiyorum demişti. şuana kadar bi sıkıntı yaşamadım sizin doktorunuz ne dedi
(137 puan) tarafından
Benim 2.5 cm var keske dogumda aldirsaydim adetlerim duzenszdir hep ama bu kadar hic olmamisti ilac verdi kullanmadim nasilsa gelir dedim kac ay oldu olmadim cerrahi operasyonsuz gecmiyormus sanirim
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben doğum yaptığım sırada sezeryan da doktor sevmediğim dedi miyom dedi birini al birini bıraktı çok kanamam vardı diye sonra kan verdiler kansızlık vardı öyle cnm ondan önce hiç ultrason da görünmemisti hiç kimse dememisti adetim düzenliydi çeşit çeşit demek o an kaç santim diğerini niye almadınız korkudan unuttum sormayı çocuk ememiyordu vs sıkıntı vardı ama hep içimde kaldı sorsaydim diye onda mübarek bilgi vermedi devlet hastanesydi
0 oy
(665 puan) tarafından
Miyom bildiğim kadarıyla kötü değil sadece adet düzensizliği ağrı yaoiyor snneminde vardı hemde bı kaç tane ve tehlikeli yerdeydi 2 3 ay boyunca adeti hiç durmadı ve bi kaç sene böyle çekti artık 50 yaşına gekince rahimi tamemen aldırdı bu kadar...
0 oy
tarafından
Sabahları aç karnına soğani suyla kaynat suyunu iç. En az bir ay devam et. Bı komşum 6 cm miyom ameliyat gerekebilir dendi bu kür ile küçüldü ve en son kontrolde çeşitli hapslrla vs tamamen geçti kesin dene 
(137 puan) tarafından
Tamam tesekkur ederim yorumlariniz icin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
21 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
22 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 408 göst.
0 oy
1 cevap 41 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtapgnc (916 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,948 kullanıcı

...