0 oy
175 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Karın germe ameliyatı yaptırmak istiyorum. Ücretler nasıl Ankara da iyi yapan yerler varmı. Gata da yapılıyormuş acaba sgk katkısı oluyor mu? Ücreti ne kadae merak ediyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Cokmu gerekli ?
(3,551 puan) tarafından
Hemde çok canım 3 sezeryan dan sonra karın öyle Bi sarktı ki afedersin bikini bölgesi kapandı o derece
(266 puan) tarafından
1 ay boyunca  sirkeli su ic +1 liter normalsu bak bakalim nasil dumduz oluyo o gobegin :D denedim bizzat ben
1 litere normal suya yarim cay bardagi elma sirkesi koyuyosun gun icinde yada yatmadan once icicyosun hepsini + gun incindede normal 1 litre su icicyosun dene bunu yaz bna :D
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Estetik için sagliktan olma bence 
(3,551 puan) tarafından
Sağlığa zararlı değil ki canım. Karındaji fazla deriyi alıyorlar o kadar ki 3 sezeryan doğumdan sonra bikiniyle doğru sarktı. Yırtık palacor karın oldu.
(3,950 puan) tarafından
Haberde gördüm kadınin bacağına pihti atmışti sanki yuruyemiyorum demisti aklimda o kaldi benim o yuzden sagliktan olma dedim
0 oy
(316 puan) tarafından
Merhabaa bende 1 doğumda mahfoldum yaşım daha çok genç beni çok rahatsız ediyor bu görüntü. 2 den sonra mutlaka bende olmak istiyorum çok zor bir amaliyatmis ama her süreç zor. Bence paranız varsa hiç duşunmeyin.
(3,551 puan) tarafından
Benim karın sarktı artık canım. 3 sezeryan doğum oldu ve karın içi dar oldugu için bebek hep karnımı dışarı iterek büyüdü. Komple yırtık deforme olmuş bir karnım var. Ve aldırmak istiyorum.
(316 puan) tarafından
Bende aynı şekildeyim heryer yırtık buruşuk ve sarkık bakmak istemiyorum zayıfım kıyafetlerde herşey normal ama normal halk çok kötü siz fiyat aldinizmi
0 oy
(3,660 puan) tarafından
Onun için belirli kriterler var canım mesela göbeğinde hiç yağ olmaması gerekiyor kilo gibi faktörler var 
(3,551 puan) tarafından
Sarkmış zatenn berbat durumda canım. Göbek bedenden üryan zaten. Öyle sinir bozucu ki. Ne kıyafet giyersem giyeyim acı veriyor artık karın deri tabakası sıkışıyor.
(3,660 puan) tarafından
Anladım canım bı plastik cerrahiye görün bakalım ne dicek

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
5 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azizeak (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevimm12 (197 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,192 cevap

34,973 kullanıcı

...