+1 oy
1,089 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ayıp ettim haklisiniz herkesten özür dilerim kusura bakmayın fevri davrandım düşünmeden hareket ettim yazınca sizler aydinlandim resmen 

32 Cevaplar

0 oy
(1,944 puan) tarafından
Insanlar evinde de rahat olamayacak sizin gibiler  yuzünden. umarim dalga geçmiyorsun buradakilerle.bizden degil komşundan özur dile. Kocanlada baska eğlenceler bulun kendinize
-Reklam-
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Tastiklenmedin die özür dile burda herkes haklısın dese napcaktn
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sanane milletin evinden bende tulleri acarim  sortlads gezerim sıfır kollada kime ne pis zihniyetsiniz yahu sen kapalimisin hasetlendin o acik diye hayirdir sana iğrençlik diz boyu bastırılmış duygunh disa vuruyorsun sende belini ac gez hasetlenme
tarafından
Açığım şimdi kapalı arkadaşlara ayıp olur deme öyle zaten yanlış yaptım farkına vardım canim
(5,954 puan) tarafından
Ben kapalilara laf etmiyorum rahat ol cok kapali tanıyorum zoraki kapanip boyle hasetleniyor neyse ..
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Özel hayatın gizliliği diye bir kanun var inşallah kadinin kulağına gider de seni savcılığa şikayet eder 

Terbiyesiz kadın insanların özel hayatini video ccekip eşinle birde konuşuyorsun 

Nasıl çocuk yetiştireceksin acaba 
tarafından
Hatamı farkettim çocuğumu nasıl yetiştireceğim ona dil uzatamazsin ya da uzat no problem sen dedin diye bir sey degismez
(1,160 puan) tarafından
Anne olduğunu hatirlamana sevindim.
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Rabbim senin gibi insanlarla hic karsilastirmasin etrafımızdan uzak  etsin ins  midem bulandı resmen başkasının karisini izlemeye kocasını nasil çağırdın  hic edep haya  da kalmamış ahlaksizlar
0 oy
tarafından
Rezil bı insan missin...
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Sizin gibilerle aynı havayı soluyorum.iğrençsiniz.
0 oy
tarafından
Ooowwww bide bunlar çocuk mu büyütüyor lar  yazık yazık..... 
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Hiç bişey anlamadim 
0 oy
(120,006 puan) tarafından
bence kadindan ozur dile
0 oy
tarafından

Böyle düşünmene sevindim canım . Hayat gele gele öğrenicez.:)Hep anlayışlı olmaya özen göster, Kimseyi küçümsememeye. Hatta kuranda birinin ayıbını bilib örtmek ne kadar büyük savab diye geçer. İnsanları utandırmakda günahtır.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 195 göst.
14 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde MiranAsaf (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 401 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 254 göst.