0 oy
460 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Dün sabah eski sevgilimle ilgili post açmıştım hortlayıp geldi diye dayanamadım bende efendim yazdım iyiymisin nasılsın rüyamda gördüm seni yanımda kollarımda ağlıyordun dedi , bende çok çok iyiyim gtün açıkta kalmış endişelenme dedim lütfen kendine dikkat et başına birşey gelmesin yanlış anlama beni fıstığım falan dedi....Çok düşünüyorsan beni kendinden korku şuan için gayet iyiyim aklın kalmasın yoğunum biraz sonra görüşürüz dedim kestim konuşmayı...Ayrılıklardan sonra ölelim bitelim istiyorlar çok dik durdum çok sevmeme acı çekmeme  rağmen asla eziklik göstermedim yine gelirmi 

12 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Muhattap olman hata nasıl cvp yazıyor sun 
(4 puan) tarafından
Dayanamadım işte
(6,672 puan) tarafından
Ağırdan al kendini en azından bir müddet yaz.asaydun
(4 puan) tarafından
Yazdım ama buz gibi konuştum istediğini vermedim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evli misin şu an

(1,629 puan) tarafından
Akılın varsa zaten ewlenmezsin benım yoktu ewlendım
tarafından
Glsmm sen kalan yüzde 20 lik kısım:))
(1,629 puan) tarafından
Bende 3 yıl konustum bacım ooo dedım bu nasıl adam elleriyle besliyor du benı sevgi saygı hava sımdı aynı ıkı düşman gıbıyız gecen sırtım agıryor dedım off bıktım dedı
(4 puan) tarafından
:D soğuttunuz evlilikten hemen engellemeye gidiyorum
(1,629 puan) tarafından
Kızz koşş git engelle bak burda kı tecrübeye guwen :)
0 oy
tarafından
Eski sevgilinin numarası sende niye var hala
(4 puan) tarafından
Yoktu ama engellemedimde
(6,047 puan) tarafından
Bekar kız canım. Burayı da yengesi kullanıyormuş ondan oda üye olmus
(4 puan) tarafından
Sağol duru evet öyle duru çok tatlısın :)
tarafından
Evli sandım canım
(6,047 puan) tarafından
☺️☺️☺️
0 oy
(47 puan) tarafından
Sana baya zarf atmış ama toksik ilişki bence unut sana değer veren el üstünde tutan birine kıymetli vaktini harca 
(47 puan) tarafından
Bak benim en yakın arkadaşım 8 sene görüştü biri ile ona kredi çekti etti evlenicez diye küs barış arkadaşımı aldattı o kadar dedik bırak yok seviyorum neler neler en son başkasıyla evlendi arkadaşım hala beni seviyor bana dönecek ayh illallah ettik sonra tedavi aldı şimdi çok beyefendi biri ile evli çocuğu var diyor ki körmüşüm onsuz yapamam sandım ettim ama şimdiki eşi o kadar kıymet veriyor ki doğum yaptı ev işi yapmasın diye eve temizlik için yardımcı aldı çok mutlu sana değer vermeyen birini unut
(4 puan) tarafından
Unutmaya başlamıştım aslında dün post açtım onu okurmusun vazgeçemeye başlayınca geliyorlar
(47 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Destek almanı öneririm sana arkadaşım uzun süre terapi aldı atlattı işte yeni biriyle tanıştı
sen üzülürsün yine bitti diye bu seninle oynuyor üzgünüm Bi boş vakti seni yokluyor sonra yine gider bu tipler
(4 puan) tarafından
Desteklik bir durumda değilim çok şükür onsuzda yapabiliyorum ama böyle gelmeleri beni ister istemez beklentiye sokuyor seviyorumda yalan değil kendimi kaybedecek noktada değil düzelirse neden olmasın diyorum
(47 puan) tarafından
Düzeleceğini sanmıyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Sen aşıksın arkadaş :ermm:

(4 puan) tarafından
Maaalesef
0 oy
(7,787 puan) tarafından
Ya canım mesaj yazma sakın sil numarasını engelle hatta. Rabbim karşına daha iyi daha hayırlı kişi çıkardım
(4 puan) tarafından
Benim aklım onda ama sevdiğim insan olacaksa onunla olsun istiyorum fakat düzelmeden olmaz
(7,787 puan) tarafından
Siz kaç zamandır birlikteydiniz?
(4 puan) tarafından
2 yıl olmuştu
(7,787 puan) tarafından
Seninki bağlanmadan ziyade bağımlılığa dönüşmüş olabilir. İçinde gerçek sevgi olup olmadığını ancak başına bir daha kötü bir durum geldiğinde fark edebilirsin. O olmadan yapamam diyenlerdensen şu anda da hayatını devam ettirebildiğinin farkına var. Eğer ki aranızda çok da kötü bir durum yoksa onunla açık açık konuş. Neyse problem söyle
0 oy
(9,678 puan) tarafından
Bekarsan ne işin var burda burda senin eski sevgilinle ilgili postları görmek zorunda değiliz 
0 oy
tarafından
Barışmaya niyetin olmasa hiç cevap vermezdin nett. O yüzden bence buraya post açmana gerek yok. 
(4 puan) tarafından
Düzelirse barışmak istiyorum ama fikir almayada ihtiyacım var
tarafından
ne hatası var ki?
0 oy
(814 puan) tarafından
Sen cevap vererek zaten onda gönlün olduğunu belli etmişsin. 
(4 puan) tarafından
Vermemem lazımdı evet
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sen evliliğin.......
(10,411 puan) tarafından
Hee iyi bari biliyosun evlilerde böyle postlar aciyo ya normallestiriliyoo onlardan sandım emin olmadan linclemeyim dedim ahahha
(10,411 puan) tarafından
Aynen sayımız çoğalır insaallah
0 oy
(5 puan) tarafından

Sanırım evli değilsiniz burda ne işiniz var sadece bunu merak ettim? :ermm:

0 oy
tarafından
sonra görüşürüz ne yaaa . Hiç yazmaman gerekirdi. Artık yüz buldu yazıcak.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 328 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde balbebegim (2,139 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 640 göst.
29 Haziran 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 481 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Yenibiri12 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 207 göst.