0 oy
322 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (48 puan) tarafından
https://www.civilim.com/sleepy-sensitive-set-firsat-paketi-1050-yaprak?gclid=Cj0KCQjw0IDtBRC6ARIsAIA5gWs1tH934dCmL537pahRAhbgPO8_7FIIbub8w4HNvblSmHUhKspWQQsaAicTEALw_wcB

Cilim  de 15 al 10 ode kampanya 15 paket islak mendil 49.90  tanesi 3.33 kurusa gelmis oluyor

Normalde 5 lira tanesi  bilginiz olsun diye sey ettim ben hep internetten aliyorum islak mendili bebek bezini felan daha uyguna geliyor

4 Cevaplar

0 oy
(35 puan) tarafından
Teşekkür ederim bu tamda aradığım indirimdi :) 
(48 puan) tarafından
Rica ederim bole indirimleri kovaliyorum  onceden kazak ceket ayakabi kovalardm smdi de islak mendille bebek bezi :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Saol cnm yarın bi bakayim ben:angel:

(48 puan) tarafından
Rica ederm bi bak bakalim :))
0 oy
(396 puan) tarafından
Canm hepsi burada da unı baby 12lı 57.99 kargo da ücretsiz normalde çok pahalı ya daha uygun düşünen bakabilir yeni aldım daha 
tarafından
Migrosta 'n geçen ay 12 lisini 40  lira bile değildi almıştım. Çok güzel unibaby inşaallah yine denk gelirim öyle bir indirime :)
(396 puan) tarafından
Aa keşke ben de denk gelsem yine de çok iyi geldi bize
0 oy
tarafından
Uni baby kullandım hep doğdu doğalı. Güzel mi sleepy? Köpüklü, sulu, yada çok ince mi memnun musunuz? 
tarafından
Sleepy natural bezi denedim öok güzel ama adeti az aynı paraya geliyor neredeyse molfixle tabi. Primaysa kullandığın, sleepy alabilirsin çok güzel bezi var kurgucum
(48 puan) tarafından
Bn bebrk bezini de sleepy kullniorm cok memnunum. Prima da kullandm  2 sinde ki fsrk su prima daha ince sleepy daha kalin o kadr ama emis gucleri.ayni diyebilirm.
(7,481 puan) tarafından
Ben islak mendilde bezde sleepy kullanıyorum canim. Uni de kullandim bi ara sleepy bulamamistim uninin kampanyasina denk geldim. Bitsin diye bol bol kullanıyordum:)) sleepye alisinca guzel gelmedi uni bana. Sende dene derim kuzum.
tarafından
Anneeeemm o derece mi hadi bakalım o zaman sipariş vereceğim kesin  heheh :) ❤️ teşekkür ederim canımmm
(7,481 puan) tarafından
Canim bu linke baktimda 15 paket 70 li diyor 1050 adet. Sleepynin kendi sitesinde 12 paket 90 li 1080 adet oluyor  55 tl. Hatta sensitive olani var ben en cok onu seviyorum ondanda deneyebilirsin. Zeytinyaglisinada iyi diyorlar cogu kullanan. Bide sitesinden bak derim.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
11 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.
0 oy
14 cevap 186 göst.
0 oy
6 cevap 105 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde KadrATr (53 puan) tarafından soruldu

397,320 soru

11,883,487 cevap

36,003 kullanıcı

...