0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 45 günlük bugün, ben şimdiye kadar kafasının altına hep yastık koydum arka kısmına daha doğrusu,Allah korusun kusma anında boğazına gitmesin diye, ama bi kaç gündür takip ediyorum kendi kafasını sağa sola çeviriyor artık benim müdahale etmeme gerek kalmıyor ama kusma anında çevirebilir mi ya,şimdi baktım tam o şekilde yatıyor,uyandirmamak için yastık koymadım ama tedirginim şu an, napiyim kızlar akıl verin koyayım mi yastığı destek için,ne zaman kendileri hallediyor bu durumu sizinkiler nasıldı, yarım saat sonra emzirmek için uyandiricam ama şimdi mi uyandirsam acaba,hem düzeltmiş olurum 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,562 puan) tarafından
2 yaşına kadar yastikaiz yatıyor diye biliyorum 
tarafından
Yastık dediğim arkasına destek olarak koyuyorum canım,yastıkta yatirmiyorum,açıklamasını yapmıştım yazımda
(1,344 puan) tarafından
Evet 2 yasa kadar yastık yok. Yan yatma yastıgı almıstım ben İlk cocugum da cok rahat etmiştim 2. De tecrubelendim :) Hiç kullanmadım hafif yan yatırdım zaten sık sık kontrol edince sıkıntı olmaz Allah ın ızniyle canım
(2,562 puan) tarafından
Aynen bende hep yan cevirdimkafasini yastık kullanmiyorum
tarafından
Devamlı kontrol ediyorum ama bi anlık şeyya korkuyorum işte
(1,344 puan) tarafından
Korkma hafif yan yatır canım yada yazdıgım gibi yan yatırma yastıgı al 4 sene önce 20 ye almıstım uygundu simdi ne kadar oldu bilmiyorum da. Rahat edersin.
-Reklam-
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Reflü yatağı al madem canım çok kusuyirsa yastık boynunu agritor
tarafından
Kusması yok çok şükür ama ya olursa diye diken üstündeyim resmen
(2,562 puan) tarafından
Allah'ın izniyle bişi olmaz canim
tarafından
Ay inşallah ya
0 oy
tarafından
9 aylık olduk hiç yastık kullanmadım, kullanmayı da bir süre daha düşünmüyorum. sırtüstü yatırıp kafasını yana çevirir öyle yatırırdım. kafasını kendisi çevirmeye başladığında da kafasını hep yan çevirir yatardı hala da öyle. sadece yüzüstü yatmayı seviyor 1 aydır.
tarafından
Kız ben de yastık kullanmıyorum, yukarıda eksik mi yazdım acaba, yastığı sırt ve kafasının arkasına destek olarak koyuyorum,yani kafasını yana çevirmek için,umarım anlatabilmisimdir
tarafından
eğer reflüsü yoksa sürekli kusan bir bebek değilse bu kadar evhamlanma. sırtüstü kafası yana dönük yatsın. he yine de kafanda soru işareti varsa reflü yataklarından al. en azından ergonomik olduğu test edilmiş birşey.
tarafından
Ay inşallah sorun yaşamayız ya
tarafından
Sen olumlu düşün. tedbirini al. uykusuz 7 24 kimse bekleyemez bebeğin başında. içini ferahlat biraz. Onlar korunuyor.
tarafından
İnşallah canım Rabbim esirgesin evlatlarımızı
0 oy
tarafından
23 aylık hiç yastık kullanmadım canım çok mu kusuyor bebeğin 
tarafından
Kusması yok çok şükür canım ama ya olursa diye tedirginim, ben de yastık kullanmıyorum canım kafasının arkasına ve sırtına gelecek şekilde koyuyorum yani kafasını yana çevirmek için umarım anlatabilmisimdir
tarafından
Anladım canım kusan bir bebek değilse bırk nasıl istiyorsa öyle yatsın
tarafından
Tamam canım,inşallah sorun olmaz
0 oy
tarafından
Benim kızım  prematüre doğdu doğduğunda kafayı dik tutuyor ceviriyordu da şaşırmıştım oğlum var ondan 13 ay büyük onda hiç öyle şeyler görmedik yani erkenden. 
tarafından
Öncesinde dikkat etmemiştim ben de,yeni farkına vardım
0 oy
tarafından
3 aya kadar bildigim kadarıyla kuatuklari zaman kusmuğu ciğerlerine gitmiyor youtube da bir doktordan dinlemistim 
tarafından
Aslında ben de detaylı izlesem
tarafından
Osman gönülal 1 yaşa kadar her ay için videosu var. 1 yastan sonra yas yas olarak videolari var. Uzman doktor sivasta kendi kliniği var. Tavsiye ederjm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 124 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
8 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
30 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisosumm (173 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 184 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yagmurarli (849 puan) tarafından soruldu

382,713 soru

11,457,479 cevap

35,038 kullanıcı

...