0 oy
1,114 göst.
Aile kategorisinde (343 puan) tarafından
Eltim köyde ameliyat olmuş eşimde bana dediki abimi ara geçmiş olsun de dedi bende eltimle konusmadigimiz için niye arım dedim sanki abinmi hasta dedim bana onları savunuyo ben ne pis bı insanmisim diye onları savunuyo bıktım artık eşimin böyle onları savunmasından 

20 Cevaplar

+1 oy
(2,119 puan) tarafından
En sinir olduğum olaylarda ilk birdir bu durum. Şunu ara, bunu ara. İçimizden  gelse ararız zaten, ne diye komut veriyorsunuz.
(343 puan) tarafından
***** oldukları için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne ameliyati olmuş 
(343 puan) tarafından
Belinden olmuş fıtık varmis
0 oy
tarafından
Aynı bokktan bende de var. Ben artık yaşamak dahi istemiyorum. Hep ikinci plana atılmaktan bıktım.... 
tarafından
Kız nasıl öyle inandın o kısa zamanda güvendin
(266 puan) tarafından
Aynnen ya vallahi helal olsun :D  zman cok kisa aska bak be
(343 puan) tarafından
Cahilikten 19 yaşındaydım 17 oldu evleneli
(266 puan) tarafından
Vav  hayirlisi buymus kuzucum :)
(343 puan) tarafından
Evet öyle ne yazikki
0 oy
tarafından
Belki eşin senden insanlık yapıp onların yüzlerini kizartman için istemiştir senden bunu 
(343 puan) tarafından
Evet ama benim hiç içimden gelmiyor çünkü bende Ameliyat oldum Corona oldum cenazeler oldu eltim hiç birinde aramadı beni ama kaynım aradı beni
tarafından
Benim de eltim aramadı hatta kaynım kapıya kadar geldi eltim arabadan inmedi bile ama Allah rızası için kaynini ara eltini ara demiyorum o hak etmiyor ama kaynini ara kısa kes geçmiş olsun de kapat bir şeye ihtiyaç var mı diye sorma
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Yani yeng Şi için seninle arasını açıyor ne diyeyim ki ama insnalik sende kalsın istersen ara kayninu geçmiş olsun de eltini arama 
(343 puan) tarafından
Kesinlikle aramam bende ameliyat oldum Corona oldum cenazeler oldu eltim hiç birinde aramadı beni ama kaynım aradı beni
(2,671 puan) tarafından
Bak işte kendin soyluyorsun kaynın aramis sende kaynini ara eltini arama canım kaynın sonuçta seni aramış
0 oy
(87 puan) tarafından
Sende tut saçından kafasını klozete sok en nefret ettiğim şey bu ne saygısızlık kölemiyiz emir erimiyiz ara dedi mi arayacak arama dedi mi aramayacağız.  Ölüm hastalık durumlarında küslük olmaz iki kelimede olsa konuşulur ama insan bunu düzgün anlatır ezerek hakaret ederek siddet göstererek değil. 
(343 puan) tarafından
Kesinlikle aramam bende ameliyat oldum Corona oldum aramadı cenazeler oldu gene aramadı eltim ama kaynım aradı beni
(87 puan) tarafından
Sende eltini arama canım kaynini ara geçmiş olsun abi de kapat o seni aramışsa
(343 puan) tarafından
Ama sonuçta kaynım hasta degilki onu ariyayim
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Usulen arayıp g3cmıs olsun dıyebılırdın yada ben msj attım grcmıs olsun dedim deyıp gecıstırebılırdın inatla bı yere varılmaz
(343 puan) tarafından
İyide bende ameliyat oldum Corona oldum cenazeler oldu eltim hiç birinde aramadı beni ama kaynım aradı
(852 puan) tarafından
İşte sende kayninj ara demis Kocan canm eşini ara dememiş ki ..onun sana kaşık fırlatmasi digru degil lakin sende inatlaşmsiin aramaliyidjn bnce
(343 puan) tarafından
İyide bende ameliyat oldum Corona oldum cenazeler oldu eltim hiç birinde aramadı beni
0 oy
tarafından
Senin aileni aramasa eşin ben napim bu adamı diye post açrdın emin ol biraz empati bi geçmiş olsun demekle dilin aşınmaz bence huzurunu bozmaya değmez 
(343 puan) tarafından
İyide bende ameliyat oldum Corona oldum cenazeler oldu eltim hiç birinde aramadı beni ama kaynım aradı
tarafından
Tamm sende kaynını ara adam sana eltini ara dememiş ki
(343 puan) tarafından
Kaynım hasta degilki onu ariyayim
0 oy
(266 puan) tarafından
Sende tencereyi firlatsaydin ona :)
0 oy
(11,217 puan) tarafından
deli mi bu ya elin karisi icin karisini soktu hale bak. 
(343 puan) tarafından
Hep öyle benim esim
(11,217 puan) tarafından
senibiliomsemos bide yegen belasi var dimi
(343 puan) tarafından
Aman aman evet öyle o var bide babasına söylediğim zaten cocougunu gönderme diye bakamam dedim niye diyo kaynım anası değilim babası değilim dedim genede durmuyo çocuk gelecem gelecem diyo laftan anlamaz çocuk ya
0 oy
tarafından
Ara sende cnm hastalıkta ölümde tek taraflı değil empati kurmak ta fayda vardır
(343 puan) tarafından
Bende ameliyat oldum Corona oldum cenazeler oldu eltim hiç birinde aramadı beni ama kaynım aradı beni
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Tamamda eltini ara dememiş abimi ara demiş ararsın abi geçmiş olsun bilye ihtiyacın var mı dersin eltini aramasanda olur kaynım hep aradı beni diyorsun bide yorumda. Ya benim düşüncem bu konuda çok başka karşımdaki insanla ne yaşarsam yaşayayım aynı ailedenim ve ben karakter olarak onun kötü gününde ararım. Yapım bu.. O istediği kadar aramasın istediği kadar gelmesin. Allah rızası için yaparım yapıyorumda.. 
(5,904 puan) tarafından
Eşin ameliyat olmuş abi yada kardeşim yada bilmem ne dersin bişeye ihtiyacın var mı geçmiş olsun Allah beterinden sakınsın eşine selam söyle der kapatırsın.
(343 puan) tarafından
Kaynım hasta degilki onu ariyayim
(5,904 puan) tarafından
Eşi için Ona geçmiş olsun de sonuçta ameliyat olan onun eşi
(343 puan) tarafından
Bende öldüm işte sonuçta eltim niye beni aramadi ozman
(5,904 puan) tarafından
Eltini arama arkadaş kocasını ara seni arıyormuş ya kocası her kötü zamanında sende onu ara :) valla anlatamadım derdimi
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Liz semos yigenin geliyormu eltinin oglu
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Cnm yalanda kim ölmüş ara De geçmiş olsun kapat eşinin hatrina valla çok kişi var numarası silinecek sırf eşim için yüzlerine gülüyorum yoksa ilk başta hayatımdan defolup giderler boşver
(343 puan) tarafından
Eşim sorar abisine aradimi diye bende oyuzden laf soyledim
(1,683 puan) tarafından
İnan hepsi b*kkkkk o yüzden kötü olma ara abi geçmiş olsun de yalandan kapat cnm eltim hiç atamaz sormaz tâbi bunu eşime dedim dedi sen şöylesin böylesin kendi burnu kırıldı eltim bir geçmiş olsun diye aramadı gör kendi düşman oldu :) o yüzden hiç kötü olma eşinle
(343 puan) tarafından
Hiç içimden gelmiyor niye hep kendilerini buyultuyor değer verdiyorlar bende insanım sonuçta öyle yaoa yapa zaten böyle tepemize ciktilar ben oncelri köye gittiğim zaman eltim bana demişti kaynanam kaynatam olmasa ben senin çocuğuna bakmam simdide hersene kendi çocuğu geliyo göndermesin ozaman ben niye bakım
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Aynı dangalaktan bende de var ulan anani babanı bu kadar çok seviyordun benim canımı niye yaktın diyorum 
(343 puan) tarafından
Demekki bütün erkekler böyle ya Allah hepsini ıslah etsin yemin ederim
(1,006 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(7,981 puan) tarafından
Kaşık mi fırlattı tövbe yarabbim benimde 2 buçuk yaşında ki oğlum a önce 6 yaşındaki ablasına fırlatı az kalsın gözü kör oluyordu alnı şişti hade oğlum anlamıyor koca adam demiyor mu ya bişey olsa
(343 puan) tarafından
Yok benim eşim şiddete megilimli birisi sürekli şiddet uyguluyor zaten
(7,981 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun eşini ıslah etsin
(343 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah Önceliğinin sen olması lazım konuşmadığın birine ne gerek var ki 
(343 puan) tarafından
Dedim zaten ben senin karinim diye ama etmedigi hakaret kalmadi
0 oy
(261 puan) tarafından
Böyle durumlarda ben mesaj atarim üzerime düseni yaparim sonra mesafeye devam
(343 puan) tarafından
Ben kesinlikle yapmam yapıpta neden kendimi küçük düşüreyim benimde dedem oldu eşim babami arayıp başsağlığı bile dilemedi ama genede kendini haklı cikariyo
(261 puan) tarafından
Kendileri utansin. Onlar öyle kibirli davraniyolar diye kendi dürüstlügümden insanligimdan taviz vermem. Bende eltimle konusmam, hastanelik olmustu mesaj attim cvp bile vermedi beklemedimde. cvp verseydide konusma orda biterdi ztn. Ben üzerime düseni yaptim gerisi onun ayibi. Esimde buna sahit.
0 oy
(553 puan) tarafından
Tovbe yarabbim ya boyle seylere nasil kiziyorum aramak istesem ararim zaten birinin bana demesine gerek yok 
(343 puan) tarafından
Ama erkekler anlamiyo iste
(553 puan) tarafından
Evlendigimizde bizim fikirlerimizi de aldiklarini dusunuyolar herhalde. Cok istiyosa kendi arasin ziyaret etsin istemiyosak istemiyoruz yani
(343 puan) tarafından
Erkeklere göre öyle değil iste biz erkegiz bizim sözümüz geciyo edasindalar

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 961 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tulaysarican (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 990 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 954 göst.
1 Ocak 2021 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu