0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Babamı çok özlüyorum.. Dünya gözüyle birdaha hiç goremeyecegim. 11 yıl önce de ablamı kaybettim geceleri korktugumda hep baba diye seslenirdim. Ses verince içim rahat eder uyurdum. Hayat okadar boş geliyor ki bana. Yani başkalarının dertlerine bakıyorum ben onların sorun ettiklerini sorun etmem çünkü hep en yakınımın kaybını yaşadım. Allah birdaha yasatmasin ama imtihan dünyası bir şekilde imtihan oluyoruz..

7 Cevaplar

0 oy
(566 puan) tarafından
Keşke bende baba sevgisini tadabilseydim
tarafından
Küçük yaştami kaybettiniz
(110 puan) tarafından
Aynen öyle...
(566 puan) tarafından
Yok sağ ama bi gün olsun sarılıp kızım demedi sevgi görmedim hayrınıda görmedim hâlada görmüyorum
tarafından
O daha kötü bir durum.. yaşarken olmaması.. Allah sizinde yardımcınız olsun.
(566 puan) tarafından
Amin cümlemizin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu dünya imtihan dünyası 
0 oy
tarafından
Gerçekten bazen olumlu dinyada neden bukadar herşeyi dert ediyoruz diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Daha oncede buna benzer post actinmi canim sen
tarafından
Benzerini açtım evet
tarafından
Bende hatirladim dua et canim ölüm bir son deyil inşallah
tarafından
Bol bol ediyorum siz de edin insaAllah. Allah ferahlık versin
0 oy
(328 puan) tarafından
Ah kuzum ben evlendim geldim babamı o kadar çok özlüyorum ki anlatamam 
0 oy
(269 puan) tarafından
Ben de babama çok düşündüm, dünya bir yana o bir yana. 2 yıl önce ben hamileyken vefat etti. O sağken herşeyime çare olurdu, vefat edince artık güvendiğim dağ gidince kendi başımın çaresine bakmayı öğrendim. Başım dara düştüğünde Babam olsa bana şöyle derdi diyorum, o sağmış gibi düşünüyorum. Sağken benim her şeyi dert edip üzülmeme çok üzülürdü, keşke şimdiki güçlü halimi sağken görseydi, içi rahat giderdi 
tarafından
Sizinde başınız sağolsun. Bu yazdığınız bana öyle iyi geldi ki şuan. Ben çok yeni kaybettim ama benim babam da güçlü olmami çok isterdi.. acısı geçmez belki ama alisilir sanırım zaman geçtikçe. Siz kaç yaşında kaybettiniz babanizi
(269 puan) tarafından
Babam 78 yaşındaydı ben ise 40. Acısı hiç bitmiyor, alışmak da zaman alıyor ama ben hep o beni görüyormuş gibi hissediyorum, özlüyorum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 321 göst.
0 oy
8 cevap 176 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde Papatya000 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 438 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Papatya_masal (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 214 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu