0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (326 puan) tarafından
Merhabalar öncelikle şuan aşırı vicdan azabı çekiyorum buraya yazarak dertleşmek istedim oğlum 2 yasında tam inat çığlık yaşı bugüne kadar kızdım hayır dedim falan ama bugün çok bağırdım ona ilk defa yaptım bunu ve çok pişmanım dayak hiç yok olmadı olmaz da ama tuvalete girdi ya orda oturdu lamba sönük çıkmam diye bastı çığlığı bana git dio karanlık bi yandan ağlıyo orda ağlanmaz dayanamadım bide derdim başımdan aşkın bi yandan eşim bi yandan kayınvalide bi yandan yani öfkemi kontrol edemiyorum lütfen yardım edin

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen robot değilsin insansın olabilir arada böyle şeyler üzme kendini 
(326 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevap verdiğin için eşim yoldaydı benide. Annesine bıraktı gün boyu zaten çocuk farklı ortam olduğu için uyumadı uykusuzluk tan huzursuz oldu işte daha neler neler de yani ona patladı ne olduysa
-Reklam-
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Sendromları bitmiyo anam bunların bizimki de üç yaşına yeni girdi sakin çocuk gitti söz dinlemeyen birşey geldi
(326 puan) tarafından
Aynennnn inanki öyle çok uslu mülayim bi bebekti bu bugün çığrından çıktı herşey de üst üste geldi valla boğazım yırtıldı sandım öyle bağırdım yani
(1,713 puan) tarafından
Ben kızmıyorum diyen yalan söyler inanma zaten hepimiz insanız sabrımız biryere kadar canım
(326 puan) tarafından
Çok haklısın iyiki yazmışım buraya yoksa rahat uyuyamazdım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben genel olarak turamıyorum kendımı ınsanız cunku yoruluyoruz bunalıyoruz 
(326 puan) tarafından
Aynen ama anlayan dinlendiren yok hiç
0 oy
(57 puan) tarafından
Bağırman seni kötü bir anne yapmaz ister istemez bizimde bazen sinirlerimiz yıpranıyor.Bende kizdigimda üzülüyorum ama arada oluyor maalsf
(326 puan) tarafından
Aynen yavrum ya o korku yeter ona işte kafama takılıyor gece uyuyuynca bi tuhaf oldum
0 oy
(854 puan) tarafından
sevdigi seylerle oyalamaya ikna edebilirsiniz ben genellikle gel oglum meyvesuyu vereyim sut vereyim mama vereyim diye kandiriyorun gelmeye ikna ediyorum kapilara filan yetisiyo heryere giriyo cikiyo bende bazen cileden ikip bgiriyorum ama genellikle kandiriyorum mama filan vereyim diye bazen kacamak yapip cikolata bile veriyorum 16aylik bu arada bebegim
(326 puan) tarafından
Var bebe bisküvisi hastası ona da süt kakao der nerden bulduysa :) ikna olmadı o an çıldırası geldi beni de çıldırttı
(854 puan) tarafından
oluyor canim insaniz ben bazen cok asiri sinirlenip terlikle uzerine gidince korkuyor yapmiyor bidaha tabi hic vurmadim simdiye kadar sadece korkutmak amacli yaptim uc dort defa
0 oy
(494 puan) tarafından
Bizde insanız sonuçta bağıra biliyoruz doğal olarak inanki bazen o kadar cildirtiyorlar ki be  sırf onlara bağırmaya için yada varmamak için kendimi odaya kapatıp agliyorm sinirim geçene kadar sadece öyle sakinlesiyorm çünkü her yaslari ayrı bi dert hiç sendromlu bitmiyo ya i büyüdükçe anlayacaksın bnm 9 yaşındaki oğlum bildiğin ergen üslubuyla konusuyo benle erkeklesiyo bildiğin 
(326 puan) tarafından
Allah yardım etsin gülüm inan bazen bende paylıyorum bu defa da kendine zarar veriyorsun işte sıkıntı hastalık yapıyo
(494 puan) tarafından
Saol kuzum sanada doğru diyorsun ben her sabah çene ağrısıyla diş ağrısıyla uyanıyorum kendimi sıka sıka dişlerimi çenemi ağrıtıyorum dert hiç bitmiyo Rabbım evlatlarımıza verdiğimiz emeklerin meyvesini yediğimiz günleri göstersin bize
0 oy
tarafından
Benimkide 17 aylık eli kolu heryerde çöp kovasına kadar açıyor bizde insanız napalim bende bağırıyorum yeri gelince canım 
(326 puan) tarafından
Öyle tabi gülüm yine onu düşünerek hareket ediyorsun yani kendine zarar vermese niye hayır diyeceksin ama işte bugün bi vicdan yaptım oluyormuş yani hak verdim şimdi herkese güler geçerdim başına gelince anlıyorsun
0 oy
tarafından
İnsanız canm sinirlenebiliriz . Arada bir olur üzülme . İşin ciddiyetinin farkına varmış oldu 
(326 puan) tarafından
Aynen gülüm
0 oy
tarafından
Kızımın yaptıklarını sana anlatsam inanamazsın bugun sinirden kafama vurdum bi tane kendi kendimi yiyorum sırf ilgi çekmek için inat uğruna bezine kadar çıkarıp evde geziyor bak yemin ederim yukarda Allah şahit bi günde sadece 20 30 kere ben onun elbiselerini tekrar tekrar giydiriyorum ve bununla beraber küçük oğluma bakıyorum tükenmişlik bayrağını sallıyorum artık,
(326 puan) tarafından
Ya Rabbim yardımcın olsun canım :(
0 oy
(930 puan) tarafından
Benim bi akrabam çocuk küçükken yaramaz di babası tuvalete kapatmış bunu karanlıkta korksun sussun diye dovmuste sonuç şimdi 12 yaşında kac yildan beri deli gibi korkmus carpilmis düzelmedi gitti çocuk benim oglan la aynı yaşta 
(326 puan) tarafından
Oda aşırıya kaçmış işte ben VC de ağlamısın DİE kaldıramadım oradan o yüzden bağırdım çık die dövmek nedir ya bide olmayacak yerde Allah korusun
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hic sorma şu 2 yaş sendromu nezamn gececek ya 

Benimkide aynı inat 

Bambaska bir çocuk oldu çıktı 
(326 puan) tarafından
Bu geçmesin çünkü bu bitince ne başlıcak korkusu oluşuyor bende
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben de başlık açtım benim oğlan klozet suyunu etrafa saçtı. Böyle bir akıl nerden gelmiş olabilir şeytan falan kulağına fısıldadı herhalde
(326 puan) tarafından
Kız gece gece ne güldüm ya daha göreceğmiz var demek bunu okuyunca eyvah dedim :)
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Öfkeni kontrol etmeye çalış kendini sakinlestir önce eğer yaptığı tehlikeli bir şey değilse biraz öyle bırak ben çok öyle olduğumda bırakıp mutfağa gidip bir bardak su içip geliyorum veya koridoru söyle bir dolanıp geliyorum bi tik mantığımı kullanabiliyorum o zaman ama ne olursa olsun bağırdım diye kötü anne olmuyorsun bizim annelerimiz bize hiç sesini yükseltmedi mi bizim bozuldu mu psikolojimiz hayır eğer ki bu sürekli tekrar eden bir durum değilse sorun teşkil etmiyor 
(326 puan) tarafından
Ya çok teşekkür ederim iyiki varsınız
0 oy
(912 puan) tarafından
Çok normal şiddet tabiki de asla olamaz ama kzila bilir bence kizilmali da çok büyütme gözünde arada olması çok doğal taş değilsin oda çiçek değil hemen solmaz hem bu tarz tepkiler hayatinda hep karşılaşacağı tepkiler bunalri da öğrenmesi alışması gerekiyor başkasından benzer tepki aldiginda emin ol daha az kırılır öbür türlü sen hep alttan alırsan diğer insanlarında öyle olacağını düşünerek büyük ve ilerde travma olur başkalarının hayatı bunların da aslında olabilecektir şeyler olduğunu yapmaması gereken bisey olduğunda sonuçlarının ne olduğunu bilemesi gerekiyor o şekilde yetistirmeliyiz uzun lafın kısası olması gerekeni yapmışsın :))) 
(326 puan) tarafından
Nasıl iyi geldin sen bana anlatamam :))

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 215 göst.
0 oy
15 cevap 204 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde BusraC (170 puan) tarafından soruldu
0 oy