0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (645 puan) tarafından
Dün aksma iftarda 7 aylık oğluma bir iki küçük lokma ekmek verdim sonrasında 1 saat sonra falan mutfağı toplarken yürütecle yanımda geziyordu sonrasın meme emdirip uyutucaktim memeye geldi bir iki çekti kusar gibi oldu sonrasında ağzında sanki beyaz bişey gördüm sonrasında oynadık şey yaptık hiç bı sıkıntısı yok şu veriyorum falan sonra tekrar memeye aldım bu sefer meme de ağlamaya başladı mosmor oldu elimde sanki bişey varda cikaramiyor gibi gece kayınpederim geldi 12 12 30 gibi acile götürdük akciğer filmi temiz boğaz burun temiz nefes alışları normal dedi ama çocuk normal değil görüyorum sanki büyük adam sigara içer de kuru oksurur kusar gibi olur ya midesi aynı onun gibi oluyor birde dün akşam uykusunda da uyku esnasında kusar gibi oluyor ama kusmuyor akşam doktorlar bogazins bakıyor bişey yok diyor o çubuğu sokmasına rağmen gene kusmuyor birde dün doktor çocuk doktoruyla konuşurken çocuk doktoru zature olabilir demiş çocukta gram burun akıntısı öksürük hiç bidey yokki nasıl olucak biriniz bişey diyin ben mi abartiyorum bilmiyorum ki akşamdan beri uykusuzum kafamı koysam uyucam :((

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sen küçücük çocuğa neden ekmek veriyorsun yutanaz ki birdaha verme 

Belki de memeden tiksinmistir sütun tadı kötü geliyodur
(645 puan) tarafından
Yok bacım ya iki kez yaptı sonfasinda yapmadı hemde yemek yerken yogurta bandirdim çok az verdim yani herşeyden az az tatsin diye verdim hemde diyorum ya tuhaf bı ses çıkarıyor öksürme esnasında falan
tarafından
Allah Allah ciğer filmi falan cektilermi
(645 puan) tarafından
Hepsi tertemiz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sadece memede yapıyorsa ne bileyim meme reddi olabilir belki.baska da bı fikrim yok çok geçmiş olsun
(645 puan) tarafından
Yok memede ikikez yaptı başkada yapmadı
tarafından
Ne bileyim huylanmis olabilir mi ,bazen bize de olur ya
(645 puan) tarafından
Bilmiyorum çok korkuyorum
tarafından
Bı şey olmaz canım ya korkma içini ferah tut

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruhugencanne.. (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde Tazeanneadayi (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
2 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu

381,522 soru

11,422,453 cevap

34,980 kullanıcı

...