+1 oy
679 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar bilindik üzere eşim acil servis dr. Dün gece nöbetteydi hasta bakma esnasında sözlü şiddete mağruz kaldı.lütfen sağlık çalısanlara saygı 

Ben eş olarak neler cekiyorum oğlumu tek başıma büyütüyorum allah hepsinin yardımcısı olsun...

28 Cevaplar

+15 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum senin eşini istisna ederek söylüyorum ama bazı sağlık çalışanlarıda  doktorlarda hastalara hakaret ediyor peki bu gündeme geliyor mu  herkes bir birine saygı duyarsa ozaman şiddet kalmaz unutmayın hiç birşek tek taraflı değildir
(3,162 puan) tarafından
Kardeşim hastanın hakkı oldugundan çok sorumluluğu var. Hastanenin işleyişine, doktorun tedavisine, ekibe, diğer sağlık çalışanlarına ve diğer hastaların haklarına saygı duymak zorunda. İşleyişe göre hareket etmek zorunda. Kimsenin kimseye bağırmaya hakkı yok ne doktorun var ne hastanın. Yazmış biri gittim bağırdım doktora diye. Matah bişey gibi anlatmış. Doktorun ne kadar laf söyleme hakkı yoksa senin de yaptıgın suç. Sana orda nasıl beyaz kod vermediler anlamak mümkün değil. Hekimin insaflısına denk gelmişsin. Yoksa ödersin tazminatı bir daha sağlık çalışanına saldırmamayı öğrenirsin. Haklı mısın savun hakkını, ama yolu var yordamı. Var. Yoksa hasta da sorumluluğunu bilecek sağlık çalışanı da. Ama sen oraya hasta olarak stresli geliyorsun hiç lafım yok, sunu da unutmayacaksın çalışanlar da günde 1000 kişiyle ugrasıyor.
tarafından
Tebrikler deran
(2,357 puan) tarafından
Malesef ki o dediğim doktor herkese aynı. Herkes şikayetçi ondan. Giden gelenle dalga geçiyor. Ne hakkı var ACABA. Konuşmaya gittim baktım beni Kale bile almıyor. Sabır mı dayanır buna. Yok şikayet et yolu yordamı var. Kaç şikayet var hakkında ne oluyor hiç bir şey halen olduğu yerde. Adamdan şikayetçi olmayan yok. Bizde sonra öğrendik. Yakınlarımız bile sonra ondan bahsettiler. Böyle böyle yaptı bize dalga geçti etti diye. İnsan değil ki.
(2,357 puan) tarafından
Deran birde öyle bir yazıyorsun ki görende sanacak adamın üzerine atladım komiksin. Herkes haddini bilsin. Kimsenin kölesi yok kimsenin karşısında. Saygı duymak zorunda. Duymuyorsa bıraksın mesleği.
(3,162 puan) tarafından
Rojj sen şiddeti sadece fiziksel şiddet olarak varsayıyorsan üstüne atlamamışsındır zaten. Ama söylediğin bile ne kadar bu işleri bilmediğini gösteriyor. Yahu adam melektir diyen yok, doktor da tabiki saygılı davranacak hassas davranacak hastasına. Ancak diyelim ki bu hakikaten sorunlu bir doktor ve çok şikayet oluyor hakkında. Ne sanıyorsun sen, şikayet var diye işten çıkarılacağını mı düşünüyorsun. Öyle Bi beklenti içindeysen çok beklersin. Çünkü öyle bir dünya yok. Cezaların bile belli bir sırası var. Uyarılır, soruşturma açılır vs. Ama şunu da bilmelisin ki bu dediklerim sadece doktor için geçerli değil senin şiddetten kabul etmediğin sözel(psikolojik) şiddet doktorlara ya da sağlık çalışanlarına hastalar tarafından uygukanıldıgında (ki hastanın da öyle bir hakkı yok) sağlık bakanlığı tarafından beyaz kod başlatılır ve o  hasta hakkında kamu davası açılır. Direkt mahkemeye taşınır olay yani. Ondan sonra bu şekilde, doktor öyle doktor böyle ama ben istediğimi yaparım Mantıgınız sizi kurtarmaz. Bir daha şiddet uygulamak için hastaneye koştugunuZda aklınızda olsun. Ha ama şikayet etmek isterseniz de hasta hakları birimi var sabim var cimer var alo 184 var. Var da var...
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Sana demiyorum işini hakkıyla yapana demiyorum çok sevdiğim doktorlarda var  ama aşkım bazıları hak ediyor vallahi hak ediyor yeminle hak ediyor 
(2,722 puan) tarafından
Aradığım cevap
(276 puan) tarafından
Vallahi bende bu yorumu aradım görmeseydim kendim yazacaktım
+3 oy
(10,356 puan) tarafından
Gayet eğitimli bir kadınım. Geçen hafta acil servise kızımı kan kustuğu için getirdim bak basit bir şey için değil. Oradaki hanımkızın saçını yolmadıysam canımın derdi ile uğraştığım içindir. İstediğin kadar kınayabilirsin kimse benim evladıma sesini yükseltemez. Hele ki hastayken. Ben evladımı aldım sonrasında 1 saat mesafeye gecenin üçünde özele götürdüm. İmkanım vardı evet yapabildim. Ama yapamayan milyonlarca insan var ve kimi dr hayvana davranır gibi davranıyor. Yoğun olmaları benim suçum değil çok insan ile uğraşıyor olmaları benim suçum değil. Ben de yoğunum gün içinde kaç ergen tepemde saçma sapan şeyler ile uğraşıyorum ama kimsenin evladını incitmek haddime değil. Yaptığı işe saygısı olmayan herkes basıp istifayı bırakmalı o işi. Eşinin ne yaşadığını bilmiyorum ben kendi yaşadığım üzerinden yola çıktım onu anlattım, eşini tenzih ederim. 
tarafından
Yogun olmalari senin sucun degil  dr. Sucu degil kimin sucu ?
(10,356 puan) tarafından
Sence kimin suçu? Hasta olan hastaneye mi gitmesin. Dr a yeterli maddi desteği sağlarsan çalışma şartlarını iyileştirirsen kimse başka ülkeye göçe kalkışmaz sayı yeterli olur kimse de bu kadar bunalmaz. Bunu da sen ya da ben düzeltmeyiz. Ama bu düzelmiyor diye de gelene ite davranır gibi davranma hakkın yoktur. Bak yine söylüyorum eşini bilmiyorum ne yaşadı bilemem. Şahit olduğum çok saçma olaylar var. Sırf Türkçe bilmiyor diye ben defol diye hasta kovanı gördüm. Etik mi bu? Doğuda görevliyim ben. Orada ne diyor diye sorsa bin kişi anlatır kadının derdini. Ama sen ne diyosun ya defol çık diyemezsin
tarafından
Suc ortada saglik sistemini bu duruma dusurenlerde
(7,036 puan) tarafından
nagihan sen hangi okulda ogretmensin canim
+2 oy
tarafından
Peki sözlü şiddetin sebebi neymiş ? Yani insan durup dururken birine hakaret etmez ki. Ya hastanın yüzüne bakıp ilgilenmedi ya da sert konuştu. Bu böyledir. Bizde vatandaşla iş yapıyoruz adamla ilgilenmesek yüzüne bakmasak anında kavga çıkar.
(10,356 puan) tarafından
Helena canım geçen hafta Piraye kan kustu. Gece 3 nasıl gittik o acile bilmiyorum. Oradaki genç dr hanım kızıma 2 kez sus artık diye bağırdı. Çocuğun karnına düşmana basar gibi basıyor. Bırakın dedik röntgen çekti tomografi sabah 7 de diyor. Çocuk kan kusuyor ve bunu söylüyor ve ses tonu hep yüksek. Dedik bırakın biz gidiyoruz. 1 saat yol gidip özel hastaneye geçtik. Sadece dr lar kamuda çalışıyor sanıyor kimisi. Biz de kamudayız. Velisi de geliyor delisi de gelıyor. Silah ile okul basana da şahit olduk. Ay çok doluyum ya
tarafından
Valla nagisim doktorluk olarak demiyorum ama her meslekte böyle şeyleri hakeden biri kesinlikle çıkıyor maalesef. İnsan durup dururken kimseye hakaret ve şiddet göstermez. Karşıdakinde bulurum hatayı.
(10,356 puan) tarafından
İşte tek taraflı dinlemek bana kalırsa çok yanlış. Kimse durduk yere dediğin gibi delirmıyor
tarafından
Urfalı lar bıkmış zaten doktorla ri gör ellerinden gelse öldürürler
Oyuzden hep özele gidiyoz nagis sende özele git devlete asla gitme insan muamelesi gormuyorsun
(10,356 puan) tarafından
Kız bize uzak bi de acil diye mecbur gittik ama sinir hastası oldum o gece
+1 oy
tarafından
Canim sozum meclisten disari tabiki tum meslek gruplarina saygimvar ama kimisi gercekten hak ediyor canim 10 aylik oglumu gecen atesten dolayi acile goturdum bana 3 gun atesini takip et geri gel dediler ertesi gun atesi 38 den asagi inmedi bu sefer baska hastane aciline gittim orta kulak iltihabi cikti oglumda gelde smdi o 3 gun bekle diyene sövme 
tarafından
Bes parmagin beside ayni degil ama sunu soylim gercekten dr sayisi cok ama cok az sistem çökmüş
tarafından
Zaten sozum meclisten disari diyerek basladim cumleme sana katiliyorum kimisi cidden meslegini severek isteyerek insanlara yararli olmak icin yapiyor kimisi sadece fazla maas almak icin bu meslegi seciyor
+1 oy
(1,414 puan) tarafından
Canım şiddete karşıyım her türlüsüne..

Ama bu özel ayrımcılığa karşıyım polislere de o kadar şiddet uygulanıyor hangisi bu kadar gündem oldu.?

Ayrıca başıma geleni anlatıyım genç kızken ultrason çekilecem kadın bana idrara sıkışık gel demedi ama sıram geldi bu bana sert bi uslupla sıkıştın mı dedi ben şok dedim hayır ama sıram geldi kadın bana bağırdı sıkışmadıysan geri çekil dedi neyse başhekimliğe çıktım şikayette bulundum o beni azarlayan sert konuşan kadın gitmiş yerine hüri melek gelmiş diyor ki sizin idrara sıkışık olmanız gerekiyordu ben onu sordum siz yanlış anladınız  ee dedim bana randevu verirken bunu tembihlemediniz ben müneccimmiyim nerden bileyim.? Ayrıca şu güzel ses tonunuz o zmn nerdeydi bağırıp azarlamak yerine güzelce sorsaydınız dedim özür diledi benden konu kapandı..

Geçen yıl oğlumu bi çocuk doktoruna götürdüm doktoru görseniz bi esip gürlüyo görmeyin benden önceki kadını öyle böyle haşlamadı bana da ters ters konuştu bi daha o doktora gitmedim sonra öğrendim ki o doktorun uslubu oymuş onu öyle kabullenmişler var mı öyle bişey.? 

5 ay önce filandı yeni bi kadın doğumcu gelmiş randevu alıp gittim Allahım adamda öyle bir tatlı dil var ki devlet hastanesi demezsin adam özel kliniğinde bakıyor dersin kibar naif gergin gitsen sakinleşmiş çıkarsın yanından adam hem tatlı dili hem bilgisi ile çekmiş tüm hastaları şimdi ona sıra bulamıyorsun öyle yoğun geçen düşük yaptım acildeki bi müdahale yapmadı doktorum burdaymış ona haber verin dedim pazartesi kendin söylersin dedi vermedi ben instagramdan adamı bulup yazdım anında dönüş yaptı ve dakikalar içinde beni yukarı aldırttı müdahale etti böyle doktora kalkacak el kırılsın ama sanmam dedim ya gergin giden sakinleşip çıkar yanından..

Şiddet tek taraflı olmuyor kimileri geriyor sinirleri karşıdaki de ztn saldırgan bir tipse olanlar oluyor..

Sağlıkta şiddet olayını tek taraflı şişirilmesini doğru bulmuyorum haksızlığa uğrayan doktor var evet ama haksızlığa uğrayan hasta da var bunun göz ardı edilmemesi gerekli..   Ve dediğim gibi polislerin bu kadar ezilip sağlıkçıların bu denli yüceltilmesi de doğru değil..
0 oy
tarafından
Herseyde olduğu gibi insanın da doktorun da iyisi kötüsü var ne yazık ki. 
0 oy
tarafından
Ya bazı hasta yakınları haksız bazende doktor haksız yani belki senin eşin haklıdır bişey diyemem ona ama doktorlar bazen gerçekten kendilerini dünyanın merkezi saniyolar. Eşimin yengesini geçen hastaneye götürdük hamiledir kadın sancidan bayılacak miyomlari var doktor alaycı bı bicimde bizimle konuşuyor hastaya kızıyor ya sen çok konuşuyorsun sus bı diyor
0 oy
tarafından
   Valla canım. Eşini bilmem ama   bazıları da kendi sini ne zannediyor lar  bilmiyorum..... Geçenlerde dişim çok ağrıyo gece olmuş saat dört. Civarı. Artık dayanamaz oldum hamileyim de o zaman daha bi de...   Acısından artık hıçkıra hıçkıra ağlayarak gittim  bi şey yapsınlar beni kurtarsınlar diye   ben gittim ağrıdan ayakta zor duruyom küçük kızım var. O da. Mecbur  bizLe geldi araba da uyandı içeri almadılar   eşim de kızım la durdu... Benim elim de olsa  az bir gücüm olsa    parçalardım  sanırım yahu     gitmişim. Neden bu saati bekledin.....  Neden geldin ki...   Ne saçma  yaw... Diyo desim  canım yanıyo dayanamıyorum dedim.....   Yokdiyo  nwden inat la ısrarla  gece gelirsiniz ki. Sabah neden polikilik e gelmedin madem diyo ywminle    kendim i  o kadar. Zor tuttum ki      hasta yım ben orda.... Karşıda ki can yangınıyla. Söylenilen yapılan bi harakett.   Bazen bazılar ı hakediyo ya şiddet  çözüm değil. Hiçbitürlü ama   cidden hakedenler de var hakkım haram olsun o   doktor yüzüne... Hastane ye giderken bin defa düşünüyom psikolojim i alt üst etti.  Kaç hafta ağladım beni tedavi etmedi üzerine de bi ton azar işittim diye 
0 oy
(582 puan) tarafından
Valla canım eşin için demiuorum ama. Bazıları gerçekten çok hakediyor. Yani sonuçta bizler hasta olarak gidiyoruz. Hastada saygıyla karşılayıp konuşmalari lzm. Onlarında işleri bu çünkü. Bazıları var bir soru soruyorsun suratına bakmazlar ters cevap verirler gelde bağırma kavga etme. Bu herkez için geçerli değil. Ama bu şekilde yapanlar kusura bakmasın kimse hak ediyolar. Bir elin beş parmağı bir değil sonucta
tarafından
Tatlim burdaki cogu kizlarin kaynanasi var demi
Sadece kayinvalidelerinden bir soz işitse gunlerce konusur ve psikolojisi alt ust olur peki dr.hergun kufur yiyor
(582 puan) tarafından
Diyorum ya hepsi bir değil. Ne doktorların ne hastaların. Ama hak edenelrde var yani. İşleri bu adam gibi cevvap verseler bağırma olmaz. İstisnaları söylemiyorum normal olarak söylüyorum
0 oy
tarafından
Eşini bilmem de bazıları hak ediyor bu gözler devlet hastanelernde ne doktor lar gördü
tarafından
Benim esim pandemide ayda iki gun izni vardi gönüllü dr. Oldu  2 yil boyle gecti malesef
0 oy
tarafından
Kizimi 38 derece ateş, kusma ve ishalle götürdük bize mevsimsel alerji ilaçlari yazmişti burun spreyi damla falanyazmişti ve yazdiği ilaçlarda 14 yaş üstü bireylerin kullanabileceģi ilaçlardi kizim da 2 yaşindaydi reçetede kesinlikle 14 yaş alti çocuklarda kullanmayin diyordu ve kizimin mevsimsel alerjiyle alakasi yoktu kız zehirlenmişti içtiği inek sütü onu zehirlemişti o gün o doktora ettiğim bedduaların haddi hesabi yoktu cocuğuma bir şey olsaydi onu şiddetten daha beter ederdim kusura bakma bazi doktorlar her şeyi hakediyor ve yapaninda vardir bir medeni ateş olmayan yerden duman çikmaz
tarafından
Gecmis olsun inan bana acil.dr.ları isleri cok ama cok zor ortam kargasali kendini bilmez biri cikar birsey yapar cunku ortam kim nerde belli degil
tarafından
Canim sonuçta bu doktorlarda babalarının hayrına iş yapmiyor de mi? Geçen 3 kuruş fazla vermediler diye hepsi işlerini birakti. Kimisi 6 yil okul okuyor ve sen alerjiyle zehirlenmeyi ayirt edemiyorsan o koltukta oturmaya ya hakkin yok yada kesinlikle sadece para almak için o işi yapiyorsundur. Her mesleğin kendine göre zorluğu vardir ve bunu bilerek o mesleği seçeriz. Ben her zaman doktorlara saygi duymuşumdur ama hepsi bir değil bazilari cidden hadsiz ve vurdum duymaz
tarafından
3 kuruş fazla vermediler diyemi yazik gercekten yazik
0 oy
(7,009 puan) tarafından
Herkes kendine göre haklı canım bazı sağlık çalışanları da karşıdakinin insan olduğunu unutuyor. 
(7,009 puan) tarafından
Eşinin işini bile bile evlendin sonuçta canım kolay olmayacağını biliyordun muhakkak.
tarafından
Iyikide evlenmisim onun her muayene ettigi can kurtardigi minacik bebek ve cocuklari gorunce dunyaya bin defa gelsem yine evlenirim
(679 puan) tarafından
Ya parasiyla yapiyor bedavaya mi ayri kaldiniz
tarafından
Paraylami ben sana diom gönüllü oldu ne parasi normal maasini aldi
(679 puan) tarafından
Tamm maas aliyor daha ne olacak sadece kendi acinizdan dusunuyirsunuz ama hastanede calusanlar insanlara o kadar kotu davranıyorki cogu insan alttan aliyor yoksa dusunemiyirum elbette iyileri var senin kocanda iyi olabilir tanimiyiruz ama kotuler cogunlukta kim ne dersr desin
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Onlar bizim için çok kıymetli saygısızlık asla yapılmamalı kabul edilemezz ben şuan hastanedeym biri geliyo biri gidiyo geceleri yok gündüzleri yok bizim için sağlığımız için uykusuz kalıyolar ne kadar ayıp kaba bi söz bile söylenmemeli bi ceza yaptırım gelmeli ki insanlar yerini bilsin başka türlü saygıdan haberleri yok 
tarafından
Tesekkurler cnm
0 oy
(737 puan) tarafından
işini hakkıyla yapan sağlık çalışanlarına minnettarim ama öyleleri varki herşeyi hak ediyor karsisinda insanmi var h.ayvanmi belli değil sanki haşa ilah gibi davranıyorlar sen kimsin ki bana o muameleyi yapıyorsun benim oğlumda doktoru k.pek gibiydi aynı birşeyi yok deyip deyip yolladı en sonunda kapattı dosyayı birşey demeye sormaya korkardım sanki babasının hayrına orda ve tesadüf eseri oğlumun bir böbreğinin olmadığını tek bobrektede ileri derecede kaçak olduğunu öğrendik ölümün eşiğinden döndü yada nakil diyaliz şimdi bu doktor her türlü şeyi hak etmiyormu kibrinden adam akıllı muane bile etmedi savcılığa verdim ama Allah sorsun hesabini sağlık ocağı doktoru k.pek gibi hastalar varken sigara içiyor minicik bebeğimle kaç kez maruz kaldık uyardigimda i.t gibi havladi şimdi bu karekter yoksunu herif dayağı hak etmiyormu şiddete ciddi anlamda çok karşıyım ama böylelerini parçalamak istiyorum
tarafından
80 milyon turkiye 10 kiside biri bir doktor parcalasa ortada doktor kalmicak
(737 puan) tarafından
Vallahi öylesi insan musvetteside hak ediyor kusura bakma herkes işini hakkıyla yapmicaksa defolup gitsin sağlıkta ihmal olurmu başkasının kan testlerine göre ilaç yazıyor eve gelince başka birine ait olduğunu öğreniyorum hesap sormaya gittigimde olabilir böyle şeyler diyor hayırdır yanlış bir urunmu vermiş hadi ben farketmesem ne olacak oldu çocuğumun canına kendi kibri yüzünden kast edecek bende saygimi duyacak çok beklerler herkes emek verip çalışıyor orda calisiyorsa benim bizim sayemizde biz olmasak kime bakacak aldığı parayı hak edecek bir kere bir insan bende öğretmenlik yaptım ben hakkıyla yapmasaydin kendim s.ktir olup giderdim öyle bilgisiz kopyayla torpille sağlık kuruluna yapışanlar s.ktir olup gitsinler zaten hakkıyla yapmayı bekleyen yüzlercesi var
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Eşini bilmemdeee 

Bizim aile hekiminde bı doktor vardı dağlara taşlara bı taşması eksiktii  herkesin şikayetçi olurduu tersleyip atıyordu insanlarını çok şükür gitti yerine pammukk gibi bı kadın doktor geldiii beş parmağın beşi bir değil bazıları sürünüyor valla her meslek dalında böyle ..    
tarafından
Acil deki dr.isleri cok ama cok zor malesef
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Her sağlık çalışanı da bir değil bazen öyle bir davranıyorlar ki karşıdaki hastaya insan kendine engel olamıyor herzamn karşılıklı saygı olmalı 
tarafından
Her sinirlendigimizde siddete basvururmuyuz hayir demi
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Senin eşin istisna olabilir ama bazı sağlık çalışanları gerçekten dayağı hak ediyor. Çünkü hastaya bakmıyor sözlü olarak hastayı rezil etmeye çalışıyor. Sebebi ise maaşımız az bakmıyoruz hastaya diyor. Sanki onlara ayda 20 Bin maaş vermek zorundalar gibi davranıyorlar 
tarafından
Doktorlarin yaptigi is parayla bicilmez bunu anlayin lutfen burda bu uygulamada bisey olsa hemen doktora git dioz demi
(1,610 puan) tarafından
Doktorlar paraya takmış ben veya herhangi biri değil
tarafından
Binlerce  hastasi olan hastaneye 10 doktor koysan oyle olur yukariya seslenmek lazım
(1,610 puan) tarafından
Hangi büyük hastanede 10 tane doktor var. Benim yaşadığım ilçede ufak hastane de bile 15 20 doktor var
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bence sağlık çalışanları çok abartılyor her meslek zor. Asker eşleri yıllarca kocalarını bekliyo ailelerinden ayrı watanı milleti koruyor abartılcaksa bunlar abartılsın.  Bilmem madenciler bilmem temizlikçiler her kesin işi kendine göre zor. Doktorlar ne maaşlar alyo ama mesela bi madenci kat be kat daha zor işi yapsr kat be kat daha az para alır. Ama gel görki ordaki sağlık çalışanları hep babasının hayrına çalışyomuş gibi millete tavırları. Özel hastaneler de aynı işi yapyo aynı yoğunlukta çalışyo onlar niye hep güler yüzlü?  Konum senin olaydan tamamen farklı üstüne alınma.
tarafından
Ah be canim
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle özel hastanedeki doktorlar da aşırı yogun evet paramızla gidiyoruz ama evet ama güler yüzlü ve insan gibi ilgileniyorlar devlet hastanelerinden daha yogun özeller var valla. Benim doktorum ben doguma gittiğimde benden önce 10 sezaryen 5 normal doguma girmiş doğum sırası sohbet ettik anlattı ayrıca kim bilir kaç hastası vardı muayene ettiği gece sabaha kadar kaç defa evinden kalkıp geldi gitti muayene için. O günü örnek veriyorum çünkü oda doktor oda insan gecenin bi yarısı hala güleryüzlü ve ilgiliydi. Bazı  hastanelerde de boğazın agrıyo yerinden kalkıp bakmaya üşeniyo hangisine doktor dersin şimdi
tarafından
Özel hastane cok farkli anlasmalari var
(1,925 puan) tarafından
Sihirli eller evet yerinden bile kalkmıyorlar saat 4.30 tan sonra hastada almıyorlar zaten. Saatlerinede çok düşkün bir dk fazla çalışmazlar özelde akşam 7 ye kadar çalışanda var.
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle oturdugu yerden bakmadan ilaç yazana sağlıkçı diyemem..
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla canım senin eşin iyi bir doktor olabilir ortada birşey yokken eşine böyle birşey yapılması yalnis ama bazı insanlar hak da ediyor özel mi devletmi bilmiyorum ama özel hastaneler de öyle bir durum hiç karşılaşmadım ama devlette doktorlar hemşireler o hasta danışmanları hademeler bile insanlara insan gibi davranmiyorlar  ben bir kere bile gulen yüzlü ne hemşireye ne hasta danışmanına denk geldim birşey sormaya insan çekiniyor suratlarına bakınca  kimse onları hastaneye zor zoruna getirmiyor kendileri bu mesleği seçiyor eğer mutlu değilse insanlara karsı saygısı yoksa bence o mesleği yapmanın bir anlamı yok oraya zaten işi olmayan keyfi bir durumda gelen yoktur herkesin yarası derdi sıkıntısı var birde orda çalışanlar insanlara dert sıkıntı oluyor isterse 500 kişi ile uğraşsın bir tebessüm ile kimse birşey kaybetmez bende kamu dairesinde çalıştım yıllarca günde 600 700 kişi ile uğraşıyordum ama 6 yıl boyunca kendi aileme yapılmasını istemediğim bir davranışı başka insanlara yapmadım .
tarafından
Canim saglik sistemini bu duruma dusuren utansin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 660 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 199 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 801 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu