0 oy
165 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Acile Gittim 2cm açılmam olmuş kızlar. Yatış yaapıcam dedi istemedim evim yakın çünkü. Çıktım şimdi Doktor bol bol yürüyüş yap dedi. Meryem Ana otunu almıştım suya koysam açılmam olur mu yada koyayım mı şimdi. Sancım cokk az var normal yani. Koysam mı suya. Herkese de teşekkür ederim yazdığınız bilgi verdiğiniz yanımda olduğunuz için Allah razı olsun sizden ☺️❤️

39+5

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hadi hayırlısıyla alın kucağınıza insallah <3

-Reklam-
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Sancın başlayınca koyacaksın canım, ben iki doğumumda öyle yaptım. Bir avazda kurtul inşallah
tarafından
Amin inşallah canm teşekkür ederim. Sancım azcık var. Bacaklarım ağrıyor karnım sertleşiyor aşağıya baskı oluyor. Bakıyorum da 2cm açıklığı olanlar 1 haftayı bile buluyor doğumları. Ben o yüzden Meryem Ana otunu aldım hemen açılmam olsn doğuraym diye. Suya koysam ne kadar zamanda doğumum gerçekleşir acaba
(2,119 puan) tarafından
Bilemedim ki, benim sancılar başlayınca koymuştum suya 2,5 3 saat sonra doğurmuştum
0 oy
(839 puan) tarafından
İnşallah sağ salim alirsin kucagina kuzu 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Saglikla dogur insallah cnm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sancın başlamış azda olsa koy bence,hayırlısıyla al kucağına inşallah
tarafından
Bacaklarım ağrıyor karnım sertleşiyor aşağıya baskı oluyor. Bakıyorum da 2cm açıklığı olanlar 1 haftayı bile buluyor doğumları. Ben o yüzden Meryem Ana otunu aldım hemen açılmam olsn doğuraym diye. Suya koysam ne kadar zamanda doğumum gerçekleşir acaba
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Hadi hayırlısıyla gelsin canım eve geldigin iyi olmuş sancin varsa koy ama başında kim durcak:)
tarafından
Annem durucak canm. Sancım azcık var. Bacaklarım ağrıyor karnım sertleşiyor aşağıya baskı oluyor. Bakıyorum da 2cm açıklığı olanlar 1 haftayı bile buluyor doğumları. Ben o yüzden Meryem Ana otunu aldım hemen açılmam olsn doğuraym diye. Suya koysam ne kadar zamanda doğumum gerçekleşir acaba
(4,431 puan) tarafından
Kuzum sancin olmasa durarsin da senin sancin var duramazsin o kadat
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam ozele giderim bi bakar devlete güven olmuyor sanci var

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 263 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 600 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
9 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 295 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı

...