0 oy
699 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazen bebeğiniz çok ağladığında napıyosunuz. Hani insan delircekmiş gbi oluyo. Bilirsiniz ne uyumak istiyor kriz geldmi ne mama. Ben istemsizce kızıma bağıra bağıra şarkı söylüyorum gene susmadımı kucağıma alıp koridorda resmen koşuyoruz. Delirecek gbi oluyorum ter boşalıyo benden. Siz neler yapıyorsunuz nasıl saakileştirmek için 

14 Cevaplar

+1 oy
(10,414 puan) tarafından
Ben kucağıma alıyorum yanağını yanağıma dayıyorum ve kulağına felak nas ayetel kürsi yi okuyorum 3er kez 10 dakkaya sakinleşiyo 
tarafından
Ay çok teşekkür ederim
(10,414 puan) tarafından
Rica ederim canım birbirimize yardımcı olmak için varız hehehehehehehe
tarafından
:) :) :) :) :) :) ::)
(9,348 puan) tarafından
Ya akşam bnde dnedm btun sureleri okudm ama yine susmadı çocuk :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde bazen senin gibi yapiyorum ama Boyle içi gidene kadar aglar sa onunla beraber aglıyorum donup kalıyorum eşim aliyor elimden hmn :) 
tarafından
Ay çok zor bişi kafam kaldırmıyor artk normalde de tamm huysuzluğu vardı şu ili üç gündür cidden çok yoruldum
0 oy
tarafından
Valla öyle çok şiddetli ağlayınca bende onunla birlikte ağlıyorum. Ağzına biseyler vermeye çalışıyorum tatlı şeyler dikkatini çeker de susar diya baktım olmuyor babasına veririm bende köşe.de ağlamaya başlarım
tarafından
Benm kız babayı gördümü pek ağlamaz ama eşim çalşıyo işte
0 oy
(7,935 puan) tarafından
86 günlük oğlum ağladığında oturup bende ağlıyorum. Sıra annemde deyip susuyor. Ağlayarak sakinleşiyorum
tarafından
Önceden çok ağlıyodum bende
(6,136 puan) tarafından
Traji komik yorum :)))
(10,046 puan) tarafından
Sen ağlarsan paniklersen o daha çok huzursuz olur canım benim sakin kalmalıyız onlar için zor olsada:(
(9,348 puan) tarafından
Hahaha hiç gulesm yoktu ya akşam bnde kzım ağlarken oturdum ağladm ve sustu :D
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Haydiii sooor sooor:D

tarafından
Kız başlığı okuyuptamı geldin sordum ya :D
(6,136 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Iwiiiit:)))) biz beyaz gürültü ve makine sesiyle uyudumuz için emzirmek veya su icirmekle olmadi uyutmakla çareyi buluyorum 95 günlüğüz ve çarşambaya kadar atak haftamiz :(
tarafından
Bnde il zambalar beyaz gürültüyle uyutyodm saakinleştriyodm snra o kesmedi snra elektrikli süpürge sesi saç kurutma makinası sesi ama şuan hiçbir fayda etmiyor hyr kolik Bi bebekte değildi
(6,136 puan) tarafından
Bende o fayda etmeyenlere doğru gidiyorum bakalim nerde tukenecez
tarafından
Alamıym da biyeremi ağrıyo acaba diye
0 oy
(120,002 puan) tarafından
Benimki daha dogmadi bilemiycem ama sana bisiy sorcam benim kendi ailem cok uzakta her sederinde annem bebegi kucaga alistirma cok zorlanirsin diyo ama kaynana kucagindan indirme diyo kafam cok karisti hangisini dinliycem :((
tarafından
Doğunca herşey kendiliğinden sekilleniyo çokta istediğin gibi yonlendiremiyosun bebek seni yönlendiriyor kendi duzeninizi olusturursunuz kimseyi dinleme he de geç zamanla oturur hersey
tarafından
Evet istesen de istemesende alıyorsun kucağa
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Şşştt sesi bebekleri sakinlestiriyormuş kucağıma alıp karnını karnıma dayıyorum, yavaş yavaş yürüyorum hem şşştt hem pış pışlıyorum. Davlumbaz sesi açıyorum ama öyle youtube'dan istemez bizim prenses mutfakta gerçeğini açıyorum susuyor biraz. Odasına davlumbaz kuracağız eşimle yakında o derece yani:D

tarafından
Abo bilmiym durumu seste
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ben konuşuyorum öpüyorum srekli hemn susuyo masallh
tarafından
Maşallah o zaman sen kine benimkine fayda etmiyo
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Sinire sinirle karşılık verme kuzum ben alıyorum kucagima sakin sakin kulağına pisss pisss yapıyorum başını okşuyorum sarılıyorum böyle daha iyi sakinleşir.. 
tarafından
Ay yavrum Bi bilsen napcam şaşırdım kaç gündür
(9,651 puan) tarafından
Sakin ol kuzum önemli olan o kriz anlarında sakin olabilmek
tarafından
Çok terliyom sıkıntı yapıyorum saakin kalamıyorum çok ağlayınca elim ayağıma dolanıyo
(9,651 puan) tarafından
Ilk bi nefes al sakinles ilk kendini sakinlestir kuzum sen iyi ol ki evladını iyilestirebil
tarafından
Saol kuzum :)
0 oy
tarafından
Kucağıma alıp sımsıkı sarılıyorum kulağına burdayım annecim tamam oğlum sakin ol şşşşşss diyerek sırtını okşuyorum evin  içinde geziyoruz sakinlesiyo ..
tarafından
Hiçbişiden memnun olmuyoki
tarafından
Niye acaba ya
tarafından
Neah Bi bilsem Bi bilsem
0 oy
(468 puan) tarafından
memeyi dayiyorum kendileri meme delisi
tarafından
Benm emiyo ki..
0 oy
tarafından
Oyle agliyorsa muhakkak bi sebebi var diyim altina bakiyom karnini doyurmaya calisiyom kabul etmiyirsa demkki ac degl sonra kundak yaparm yatirirm yatmassa baska sebebi oluyor demekki spor yaptirirm karnina madaj yapar ve karnini tutarm onunla sakinlesip uyur kalir
tarafından
Şimdi uyudu canm artık
tarafından
Boyle agladiginda salincakta cok iyi geliyor salincak olmasada battabiyenin  veya herhangi bisyn icine koy salla hemen susar kesn garantili
tarafından
Bidaha olsmu denerim ama inşallah olmaz
tarafından
Insallah canm
0 oy
(9,348 puan) tarafından

Ah yarama basmışsınz. Akşam oyle bi kriz geldi ki napcağmı şaşırdm. Ne yapytsam susmadı çocuk. Artk ağlamaktan oksurme derecesne geldi duşunun.

En son bnde onla birlikte bağıra bağıra ağladm :D sonra sustu

0 oy
tarafından
direkk baska odaya gecioruzzz bizz ozman bi susuyoo 

İlgili bir soru bulunamadı

384,709 soru

11,507,958 cevap

35,164 kullanıcı

...