0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kadın kadının halinden anlar mı ?

Yoksa kadın kadının düşmanı mıdır ?

Eşimle aramızda geçen diyalogdan bahsediyorum

İkizlerim var bilemleriniz vardır 22 aylıklar inanın son 1 ayı saymassak çok güzel idare ettim çocuklar ev temizliği yemek vs 

Son 1 aydır hiçbir iş yapamıyorum durmuyorlar çünkü ilgilendiğim tek şey çocuklar herşeyi saldım 

2 yaş sendromu mu ne haltsa ömrünü yedi 

Esim dün akşam altta komşumuz var eşimin iş yerinden arkadaşı oturuyor kızla da çok samimi olamıyorum çocuklardan dolayı

Eşim dedi gündüzleri çağır hem sana yardımcı olur arada kaynasirsiniz diye bende dedim evim bu haldeyken kimseyi çağıramam şuan

Kadın kadinin halinden anlar ne var evimixde çok abrtiyorsub dedi 

Benim cevabım kadın kadının düşmanıdır .  Bana yansitmasada arkamdan konuşur evi kirli bilmem ne diye falan dedim  gerçekten de öyle ama burda gormistim 1 2 post bununla alakalı sizce hangisi merak ediyorum yorumlarınızı

26 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bu zamanda kimse kimsenin halinden anlamaz. Açık ararlar 
-Reklam-
0 oy
(1,965 puan) tarafından
Bu insanın kişiliğiyle alakalı gerçek dost bulmakta mesela bizim bir komşumuz var 6 çocuğu var biz onlara gideriz der ev dağınık falan annem hep der gayet iyi bizimde öyle çocuklar büyüyünce bizde rahat ederiz diye. Başka komşu elestirince annem hemen der vallahi gayet iyi yetişiyor yapıyor diye. Annem herkesin best friendi o yüzden melek gibidir. Konuşan elbette çok ama konuşmayan da var mesela ben asla umursamam milletin açığını aramadim için asla görmem :)  Şuan 1 çocuğum var annemle ne zaman konuşsam hala derim helal olsun 6 çocukla iyi yetişiyor ben 1 çocukla pert oldum diye. Evinizin esyalariyla değilde tatlı dilinizle ilgilenen dostlar bulunursa güzel oluyor yoksa kimseye guvenilmiyor.
0 oy
(361 puan) tarafından

Insanim karakteri ile alakali mesala ben huyunu suyunu sevdigim insanin halini bildigim insanin da diyebilirim  evine takilmam ama sevemdigim insanin helede zaten fitne fücur insanlardan  hic memnun olamam  yani kadın kadınin halinden anlamaz cunku her zaman mukemmel olan kendini gorur  zaten birbirimizi anlasaydik ne kaynana ne gorumce ortalik karistirmaz eslerimizle aramiza girmezdi biz de onlar hakkinda hic bi yerde konuşmazdık :D

0 oy
(120,693 puan) tarafından
yorumlari okuyum ben
0 oy
tarafından
Kadın kadının halinden anlamaz 

Kadın kadının düşmanıdır..
0 oy
(15,102 puan) tarafından
Kadın kadının halinden anlasaydı kaynanalar bizim halimizden anlardi der susarım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 457 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Melek annesi 71 (1,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 611 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 264 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+7 oy
13 cevap 644 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,413 soru

11,857,889 cevap

35,955 kullanıcı