0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar ben gurbette gelinim yaşadığım yerde eşimle yalnız yaşıyoruz benim kaynana memlekete gitcek bende gideyim diyorum 5 aylik bebeğim var hem bayramı ailemle geçirir hem bu ek gıda dönemimde ailem yardımcı olur annemde gel diyor senede 1 defa anca gidebilirim eşime çok güveniyorum ama truzim bölgesinde yaşıyoruz kuzenim eşin tek bırakma diyor dünya hali ama bende gitmek istiyorum siz olsanız eşiniz bırakıp 1 aylığına ailenize gidermiydiniz 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adam yaptıktan sonra sen varken de yapar ben giderdim 
-Reklam-
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Valla yapacak olan sen yaninda olsanda yapar ben gidiyorum annemlere ha 1 ay değil ama biz yakınız oondan 10 15 gün kalıyorum bazen 
0 oy
tarafından
Ben de giderdim. Adamın içinde varsa zaten sen evdeyken de her türlü yapar. Madem güveniyorsun yapmaz diyorsun git o zaman canım. 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Valla ben gittim 1ay kaldim. Yapacak olan yapar her turlu. Sen gonlunu ferah tut, Allaha hem emanet hem hevale et. 
0 oy
(11,514 puan) tarafından
Canim sana şunu soyliyim eğer esin bj haltlar yiyecek olsa emin ol sen o evdeyken de yer bu kadar kafa yormayın şimdi hepimiz esimiz iste diye biliyoruz ama garantisi var mı bunun böyle düşünmek lazım kuzum gene de sen bileceksin
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun 

Bende çeşmede oturuyorum bayramdan sonra memlekete gidecem bir ay kalacam
(29 puan) tarafından
Antalyada yaşıyorum canm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 370 göst.