0 oy
396 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar ben gurbette gelinim yaşadığım yerde eşimle yalnız yaşıyoruz benim kaynana memlekete gitcek bende gideyim diyorum 5 aylik bebeğim var hem bayramı ailemle geçirir hem bu ek gıda dönemimde ailem yardımcı olur annemde gel diyor senede 1 defa anca gidebilirim eşime çok güveniyorum ama truzim bölgesinde yaşıyoruz kuzenim eşin tek bırakma diyor dünya hali ama bende gitmek istiyorum siz olsanız eşiniz bırakıp 1 aylığına ailenize gidermiydiniz 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Giderdim yapacak adam kitli oda da yapar :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Git kiz yapan her turlu yapar
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Gidiyorum ve yapan her türlü yapar isterse dağın başı olsun.
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Esimi bırakıp hiç 1 aylığına biyere gitmedim 

Gidermisin diye sorarsanda gitmem şahsen 

Eşine güvenip güvenmemek söz konusu değil ne cocugumu ne kendimi eşimden okadar ayrı bırakmam 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Gidecek bir annem olsa koşarak giderim valla adam kalsın tek :) hiç sıkıntı değil rahatım şükür 
0 oy
tarafından
Allah aşkına kuzenin mi eşini uyi tanıyor sen mi bence sende güvensizlik var
0 oy
tarafından
1 ay çok uzun değil mi ya
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Güvenmediğin adamla evli durma madem şimdi bana cephe alacaksnda yapacak olan her yerde yapar sn yanındaykende yapar boynuna yular takacak halin yk ya
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Haydaaa .güvensizlik ten başka bi şey değil bu dediğin .olur mu öyle kız aileni de göreceksin eşinide yeri gelir yanlız bırakırsın . turizm yeri diye 1 ay da hemen gözü dışarılara kayacaksa ne diye evlisiniz yapan her türlü yapar 
0 oy
tarafından
Ay ne alakası var yaa sanki turizm bölgesinde oturmayan adamlar hiç aldatmıyor hem yapacak olsa sen oradaykende yapar 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Eşine bağlı canım zaafı varsa ki her erkeğin vardır zaafına sahip çıkar nefsine uymaz aklı fikri ailesindedir diyosan düzgün adamsa git bişey olmaz.Ama biraz bile kapı açıksa o kapıdan şeytan girer.Zaten turizm bölgesindeymişsiniz adam göreceğini görmüştür sen peşinde hep bekçi gibi gezmiyosunki 
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Bir ay uzun zaman benim için. O konuyla alakalı degilde, eşimde aklim kalırdı idare edebiliyor mu diye. Bende o kadsr ayrı kalmak istemem maksimum 2 hafta
0 oy
(695 puan) tarafından
Valla yapacak olan her türlü yapar kişiyle Allah arasında ben olsam giderdim
0 oy
tarafından
Ne kadar saçma ya oldu olası adamlara kameralı tasma da takın 

Yapacak olan gün içinde de yapar 

İnsan ailesine de gitmesin 

Ben geçen yıl 2.5 ay kaldım valla kocama güvenim de tam aileme de gitmek zorundayım 19 saat uzaklıktalar sonuçta 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben gittim canım planda 2 hafta durmak vardı 4 hafta durdum. Allah'a şükür eşime güvenirim hiç bir yanlışını görmedim.  Yıllar önce ben ev tutarken apart sahibi bizim giriş çıkış saatimiz yok kızınız çıkar gider birşey diyemeyiz haberiniz olsun dediğimde  babamda  apart sahibine kötü yola düşecek olan gündüz düşemiyor mu ben kızıma güvenirim yapacak adam her türlü yapar sorun yok demişti. Babamın o lafı onunla birkez daha gurur duymama sebep olmuştu bende eşime güvenirim yapacak adam her türlü yapar.
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Kocamı bırakıp memleketime gitmeyim de beni aldatmasın diye düşünürsen var o evliliğin haline. Giderdim kendim kadar güvenirim kocama. Güvenmesem bu evlilik kalmaz zaten
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben gittim bebegim kucukken iki sene ust uste 1 er ay kalfim bana cok iyi geldi iyi ki de yapmisim simdi cocugum 2 bucuk yas babadan ayrilmiyor gidemiyorum firsat varken ihtiyacin varsa git
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ayyy saka gibi esinize guveniyosaniz esinizi kuzeniniz ne kadar taniyo da böyle bi yorum yapiyo sizinde kafanız karışıyor değişik gerçekten 
0 oy
tarafından
******** insan şerefsizdir yapmak isteyen aynı yatakta olsanız bile yapar 
0 oy
(240 puan) tarafından
Ben gidiyorum valla . Bizde turistik bölgede yaşıyoruz. Güveniyorum o konuda eşime. Gecen yaz 1 bucuk ay kaldim. Uzak yer gitmişken kaliim dedim her zaman gidilmiyor sonuçta 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 363 göst.
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
6 cevap 238 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Papatya94 (439 puan) tarafından soruldu

381,497 soru