0 oy
677 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (106 puan) tarafından

Kizlar remingtonun sınırsız atış olan lazer epilasyon aletini kullanan ve memnun kalan var mi? Yada tavsiye etmeyen sebebiyle yazabilir mi? Acikcasi lazere gitmek istyrm ama bu makine ise yarıyorsa sınırsız atış olani letgodan almayi düşünüyorum cok uyguna buldum. Ama cok kisi satiyor acaba kullanışlı degil mi :/ :ermm:

7 Cevaplar

0 oy
(510 puan) tarafından
Şuralarda bekleyeyim bende 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Satiyorlarsa ise yaramiyodur kuzum. Acikcasi o aletlerin pek ise yaradigina rast gelmedim ben.
(106 puan) tarafından
Bende iyi yada kotu bisey duymadim ama cok satici var demekki memnun degiller coguda kutusuyla satiyor ama kullanan çıkar mi merak ettim
tarafından
Kullanip koymustur geri kutuya. Sahsen ben memnun kaldigim bsyi satmam yavrum. Tabi sen bilirsin yine de :)
0 oy
(468 puan) tarafından
bende düzleştiricisi var çok güzel 10 yıldır kullanıyorum tam markasıni yazarmisin
(106 puan) tarafından
Remington I light pro Ipl bu canim
(468 puan) tarafından
baktım ara verince 3 ay tekrar çıkıyormuş canım
(106 puan) tarafından
3aysa o da iyi3ay pürüzsüz oluyor mu acaba
(468 puan) tarafından
3 ay ara verirsen tekrar aynı sıklıkta çıkıyor demek istedim
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bende philipsinki var canım tamamen tüyleri yok etmiyo geç çıkarıyor mesela bacağıma başladığımda kafes kafes boşluklar oldu  düzenli kullanmak lazım kullanmayı bırakınca tekrar geri çıkıyor ben en fazla 3 ay düzenli kullanabildim tam yapacağım zaman ya kalıcı misafir geliyo ya hasta oluyodum ya  da biz bir yerele gidiyoduk bir türlü düzen tutturamadım şimdi hamilelikten dolayı kullanamıyorum tamamen kalıcı bir etkisi yok ama dediğim gibi düzenli kullanınca azalma oluyo tüylerde bırakınca tekrar geri geliyorlar
(106 puan) tarafından
Ne kadar süre sonra tekrar çıkıyor canim bide jiletle aldigin gibi mi çıkıyor eskisi gibi normal incelikte mi cikiyor
(1,169 puan) tarafından
Kullanımına göre değişir canım düzenli kullanırsan 6 aya kadar bile çıkmaya biliyormuş ama ben düzenli kullanamadigimdan 1 1.5 ayda anca çıkıyordu
0 oy
(843 puan) tarafından
Işın sayısı önemli kaç atımlık kalmış ona bak öyle al canm
(106 puan) tarafından
Sınırsız olanlara bakiyorm canim
0 oy
(975 puan) tarafından
Ben Philips lumea ipl kullanıyorum canım. Gebelikten önce yapmıştım. Şimdi de emziriyorum diye yapmıyorum. Yani en az bir yıldır hiç lazer vuramadım. Ona rağmen etkisi sürüyor. Bacaklarımda batık vardı, onları geçirdi. Ağda derdinden kurtuldum. Eskiden apdadan sonra bacaklarım batıklar yüzünden çokkkötü gözüküyordu. Şimdi jilet kullanmama rağmen pürüzsüz. Harika bir cihaz bence. İlk 6 seansı 2 haftada bir düzenli olarak vuracaksın. Sonra ihtiyaca göre kıllar çıktıkça jiletleyip ayda bir iki ayda bir uygulayacaksın. Sonuç hoşuna gidince bile bırakma. En azından 3 ayda bir yap mesela. Bırakınca geri çıkıyor yavaş yavaş. Ama hastanede bile yaptırsan o kıllar bir zaman sonra geri çıkıyor. Ömürlük değil yani. Kıllar uykuya geçiyorlar çünkü. Kökleri tamamen yok olmuyor 
(106 puan) tarafından
3ayda bi yapinca pürüzsüz mu oluyor canim yani 3ay boyunca çıkmıyor mu
(975 puan) tarafından
Kıllar tamamen bitince veya çok seyrekleşince bile bırakma yani canım. Lafın gelişi üç ay yani. Durumuna göre. Çünkü tamamen bırakırsan bir müddet sonra çıkmaya başlar.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 587 göst.
0 oy
11 cevap 378 göst.
2 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Hayatzor-27 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.

377,200 soru

11,288,221 cevap

34,694 kullanıcı

...