0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Geçmiş aylarda tam biseyleri bitirecekken eşiniz sizin en yakın arkadaşınızı arayıp durum böyle böyle ben ayrılmak istemiyorum kaybetmek istemiyorum diye dert yanmış olsa neyse üzerine barismissiniz ama bunu en yakın arkadaşınız size söylese o zamanda enişte aramıştı senden habersiz bişey yapmış olmak istemiyorum bilgin olsun dese eşinize onu aramış olması hakkında bişey dermiydiniz ? 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yani aramizda cozemedigimiz seyi baskasi diyo diye mi cozcez benim esim arkadasimi arayamaz numarasi dahi olamaz
(1,793 puan) tarafından
Bana kendisi söylemedi aramayı düşündüm dedi bende direkt ben kendi aklımla karar veririm kimseyi dinlemem demiştim aradığını söylemedi bile
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim değil en yakınarjadasim annem babam kardeşimden başka hiç bir aile ferdimin numarası yoktur
(1,793 puan) tarafından
Doğrudur cnm
0 oy
(3,047 puan) tarafından
Kendi demeden inanmazdım ya o yalan söylüyorsa habeti yoksa boşuna ğmitlenmezdim eşime gelince söylemeyle olmaz bence icraat gerek
(1,793 puan) tarafından
Kendisine o zaman sorduğumda yok demişti ama aramayi düşündüm falan demişti
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Bişey demem sonuçta biri yakın arkadsim biride barıştıgim kocam guvenmesem zaten bsrismazdim arkadaşımla da arkadasligimi bitirirdim . Güveniyorum ki devam ettirmiş olurdum 
(1,793 puan) tarafından
Anladım canm
(1,092 puan) tarafından
Valla ne yaşadın bilemiyorum esinemi güvenmiyorsun arkadaşına mi ?? Ne olabilir ki aramis olsa ne olur yani neden şüpheleniyorsun sonuç itibariyle arayıp seninle barışmak istediğini anlatmış arkadasina ilanı aşk etmemiş
(1,793 puan) tarafından
Şüphelenmek ?
Kendisininde bana söylemesini isterdim !
İlanı aşk etse şuan burda böyle bir post acmazdim , ama benim kimsenin kararıyla fikir değiştirmeyecegimi bilmesini isterdim neyse sağolun yine de
(1,092 puan) tarafından
O zaman sor eşine . Arkadaşımı aramissin keşke onu aramak yerine duygularını bana anlatsaydin de çok rahatsız olduysan . Hayır bı kaç kişi çok asla arayamaz yok anam babam harici kimsenin numarası yok arada oyarim gibi falan yorum yapmislar galyana gelme demek istiyorum bu eşinle kolayca çözebilecegin ve asla mesele haline getirilmeyecek bir olay
(1,793 puan) tarafından
Anladımm bende normal bir şekilde konuşmak istiyorum birdaha böyle bişey de kimseyi aramasın bizim olan bizde kalsın diye teşekkür ederim
0 oy
(236 puan) tarafından
Benim arkadaşımın numarası olmaz bi eşkilde bulsada aradığı için oyarım 
(1,793 puan) tarafından
Hmmm valla bilmiyorum aradan zaman geçti deyip sussam mi yoksa aramış olmasına kızsam mi
(236 puan) tarafından
Kavga etme bence ama iyi bir uyarı yap
(1,793 puan) tarafından
Tartismam canm sağol sadece güzel bir şekilde konuşurum kendisinden duymak istediğimi söylerim
(236 puan) tarafından
Aynen bencede öyle yap
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ben birşey demezdim sonuçta arayı düzeltmek için bir yol aramış. Çaresizlik bazen herşeyi yaptırır.Barişmışsinizda rahatsız olduysan en fazla arkadaşımı aramışsin galiba diye sorardım yinede başkalarına ozelimizi dökmeyelim diye uyarırdım güzel dille. 
(1,793 puan) tarafından
Anladım canm güzel bir yaklaşım seninkide teşekkür ederim
0 oy
(219 puan) tarafından
Barışacağım varsa da barışmam ne münasebet 2 kişi arasındaki duruma başkasını dahil etmek kendi gelip kendini izah etse gene bi şansı olur yuvayı yaparken 2 kişi sorun olduğunda başkaları dahil oluyor ikisine de o haddi vermezdim 
(1,793 puan) tarafından
Çok cikmazdaym birakacak beni bir csre soyleyin demiş arkadaşımda uyarmış bu yaptıklarını yapma bunları yap enişte diye
0 oy
(419 puan) tarafından
Onunla aramdakini kendim çözerim aileden de değil arkadaşımla asla konusamaz konussada kararım değişmez acıyıp barismam
(1,793 puan) tarafından
Benim kararımı da kimse etkileyemez bunu bile bile aramış bende ona şaşırdım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Altında bit yeniği aramam dert yanıp derman aramış bence aldatacak olsa karımı seviyorum boşanmak istemiyorum demez gününü gün eder
(1,793 puan) tarafından
Öyle kötu niyet aramadım sadece kendinden duymak isterdim o zamanda aradım konuştum diye sordum yok demişti çünkü
0 oy
(119,483 puan) tarafından
hicbi arkadasimin numarasi kocamda olmaz ama bi ufakdan sinir olurdum
(1,793 puan) tarafından
Anladım cnm dogrudur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 154 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,301 puan) tarafından soruldu