0 oy
541 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (606 puan) tarafından
Ben bir türlü bulamıyorum yeni pantolonum var üstüne gömlek bakıyorum yok ikili takımlara bakıyorum yok ben mı bulamıyorum yoksa gerçekten yok mu :D resim atalım fikir olsun herkese

30 Cevaplar

0 oy
(1,629 puan) tarafından
İnternetten sordum bı etek ust takım 480 dedo bnde wazgectiö
-Reklam-
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Daha almadım ama kendim ve kızıma almayacak evden giyeriz bir dünya kıyafet zaten bir yerede cikmayacaz fazla evdeyiz ben eşime bir şeyler alaçam çünkü biz alalım diye hep para veriyor kendin e hiç bir şey almıyor kıyamam ona her ay illaki arttırdım alırım eşim e yine ona alacam onun mutluluğu yeter 
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Ben bisey almayacagm zaten ücretsiz izindeyim çalışmıyorum gelirim yok:) ogluma bir seyler alacagm bugun disari ciktik her yer cok kalabalikti guzel bir sey de bulamadk aldk bsyler ama internetten de bakacagim

0 oy
(3,156 puan) tarafından

image

zKızımla benim bayramlığım :-)
(606 puan) tarafından
Ne kadara aldın canım geldi mı birde güvenilir mı
(3,156 puan) tarafından
Evet canım aynısı geldi zaten bu site trendyolda da var hem hazır elbiseleri var bu şekilde hem de ölçüye göre dikiyorlar harıcıye sen nasıl istersen öyle değişiklikte yapıyorlar 2si kargosu vs hepsi içinde 310tl...
0 oy
(2,498 puan) tarafından
Bütün mağazalarda croplar var ya düz beyaz siyah tişört alayım diyorum yok bende buna sinir oluyorum abi ben nerde giyicem cropu yahuu :) 
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Ben bunları aldım ama pantolondan emin değilim mağazadan aldım çünkü 

image

image

Eşime de bundan aldırcam inşallah :D

image

Annemde siyah bi pantolon tişört aldı kızımınkiler de hazır ananesi babannesi aldılar biz almadık sadece ona 
0 oy
(36 puan) tarafından

image

ben bunu alıyorum
0 oy
(18,228 puan) tarafından
Emziriyorum elbise bulamam pantolon gömlek çocuklarada öyle ayakkabı 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tasınma işinden fırsat bulursam gidip hem kendime hem çocuklara alıcam ins :) Kendime gömlek elbise alıcam LCW den bir tane begendim bile. Açık biriyim ve uzun boylu olduğum için eşim çok yakısır dedi bakalım.
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Hava nasıl olacak kestirebilsem alcam da biraz daha bekliyorum

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 544 göst.
0 oy
29 cevap 483 göst.
12 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
+2 oy
52 cevap 834 göst.
1 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emrem Emirim (1,252 puan) tarafından soruldu

384,878 soru

11,512,082 cevap

35,174 kullanıcı

...