0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar misafirliğe gittiğiniz evin temiz olduğunu nasıl anlarsınız ? :d

Ben çoraplarımdaaaan :D

32 Cevaplar

+2 oy
(198 puan) tarafından
Misafirliğe gitmişiz insanlar ne güzel düşünmüş çağırmış uğraşmışlar niye evi inceleyim ki? Çocuğu huysuzlandı belki temizleyemedi planladığı gibi gitmedi yetiştiremedi, hastalandı vs vs. Insanlık hali yani niye böyle hep açık arıyorsunuz ki anlamadım memnun etmek mümkün değil 
tarafından
Ben çocuklu birinin evinden bahsetmedim ben genelleme yaptım yok çocuklu yok çocuksuz ev demedim ya da eleştirmedim sadece soru sordum
(198 puan) tarafından
Bende illa çocuklu demedim zaten bak başka örneklerde var orda hastanmış olabilir beklenmedik şeyler yaşamış olabilir işi rast gitmemiş olabilir vs diyorum. Çorabıma bakarım ne demek? Inceliyorsunuz işte
tarafından
Ya lavaboya gitmem orada burada toz aramam orada egilip çorabima bakmam evime gelirim öyle bakarim ki ben cam kapı temizliğinden bahsetmiyorum bizler bile evimizi bi süpurup bi siliyoruz miss gibi kokuyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Cok incelemem açıkçası ortada absürt bi pislik yoksa takilmam
tarafından
Ben çok takılıyorum neden bilmem :D
+1 oy
(1,164 puan) tarafından
Hiç bakmam yer içer kalkarım :DDDD
tarafından
Kız Allah seni :D
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Ortada çok mide bulandırıci bir durum yoksa bakmam pis mı temiz mi diye..
tarafından
Ben eve gelince hemen çoraplarima bakıyorum valla :D
(3,187 puan) tarafından
:D Allah seniii...
tarafından
Bazı değişik huylarım var :D
(3,187 puan) tarafından
:D
Onikikarakter
0 oy
(119,334 puan) tarafından
ikram ettigi cataldan bardaktan evin duzeninden 
tarafından
Mantıklı canım :D
0 oy
tarafından
aynen ayaklarımın altına bakarım rengi kararmış mi diye çorap olmasa da ev sahibinin yürüken ayagininnaltina bakin kararmissa tammamdır  :))
(2,267 puan) tarafından
Elam aynı şeyleri düşünüyoruz bende evin temizliğinden çok yediğim içtiğim şey nasıl yapılmış ona dikkat ederim.. verdiğin örneğe inanamadım nasıl olur böyle birsey
tarafından
bide dediki alta koydum ne olacak bisey olmaz kaynar suyla yikiyor zaten la at bir liraya yenisini al çamaşır suyu koy demi
ben bide bisey yaparken parmaklarını yalayan sonra yine o parmakla devam edenden tiksinriim yada mutfskta el yikayip ellerini ustunde.kurulayan :) evin tozu olur normal geliyor bana :)
(2,267 puan) tarafından
Peki o eve bi daha gidebildin mi :) bende suyu içip calkalamadan bardakliga koyan insanlara gıcık olurum vs saymakla bitmez herhalde
tarafından
aramiz açıldı o kizla :) gidip gelmiyoruz yolda selamlasiyoruz :)
ay evet var bi kac kisi su icip geri kapatiyor :)
(2,267 puan) tarafından
Böyle daha iyi olmuş gibi :))
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Bende çoraplarımdan ve bardaklardan :) birde lavabosuna bakarım 

tarafından
Hadi yine aynı huyumuz var :D
(3,136 puan) tarafından
Aynen öyle :) kirli oldu mu su dahi içemem o evde
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Evdeki kokudan pis ev girer girmez belli ediyor kokusunu
tarafından
Amaan canım bi parfüm sıkıverir pisse bile
0 oy
tarafından
Pek dikkat etmem açıkçası  pis olsa da yadırgamam insanlık hali kimi hamile kiminin  bebeği çocuğu huysuz kimi çalışıyo kimi hasta çok takilmam  o yüzden 
tarafından
yeniden gösterildi
Sonuçta seni misafirliğe çağırmış canım evi pisse yorgunsa çağırmamalı
0 oy
tarafından
valla ben hic bakmiorummm cunku bazen kendi evimi temizleyemedigimm oluoo bebekten bana yapilmasini istemedigim bi seyi baskasina yapmam
tarafından
belki hastaydi yapamadi bilemeyiz ki
tarafından
Bebekli evden zaten bahsetmiyorum ki ben bu bahsettigim temizlik rutin temizlik sonuçta evinizi süpürüp bi yerleri silseniz miss gibi cam.kapi demiyorum
tarafından
valla bazen bi oluoki kocam gelene kafar bilasiklar duruo ta o derece
tarafından
Canım sonuçta sen çağırıyorsun illa yapacaksindir temizlik Cat kapıdn bahsetmiyorum
tarafından
ha oyleee desene cat kapi gelene evde yokumm susu veriom ben.:v
0 oy
(9,225 puan) tarafından
Ben pek dikkat etmem açıkcası ama eğer lavaboya girmişsem oranın temiz olup olmaması onemlidir bnm için. Ordan anlarm yani :)
tarafından
Lavaboya girmem asla ondan bakamm lavaboya :D
0 oy
(39 puan) tarafından
Ocagın ve tuvaletin temizliği varsa 
tarafından
Ocak da önemli tabi :D
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Lavabo ve mutfaktan 
tarafından
Mantıklı canım
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Aynen bende çoraplarımdan anlıyorum 
tarafından
Zeki bayanlarız :D
(1,887 puan) tarafından
Aynen kuzum bir gün bir eve gittim yaz olduğu için çorap giyinmemiştim koltuğa otururken ayğımı kaldırdım aman Allah'ım midem kalktı görünce sanki yıllarca temizlenmemiş 1 parmak toz ayağıma yapışmış yabancıda değil gittiğim ev bişeyde diyemedim dondum kaldım biraz huyluyum bu konularda su bile içmiyorum gittiğimde
tarafından
Bende öyleyim başka bir evde lavaboya bile girmem
0 oy
tarafından

Ya corapsizsakk :D

tarafından
Çorapsız gezmem canım ben :D
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Aynen ya bende de var o takıntı ama ben orda bakıyorum eve kadar sabredemem. Bebem var cunku oyun falan oynuyor :D

tarafından
Benimde bebeklerim var o yüzden dikkatimi çeker :D
0 oy
tarafından

Hiç takılmam kendini belli eder zaten ama ev değil insan. Bunu da bilir gitmezsen olur biter :D

tarafından
Ben çoraplarimi kendi evimde olsm bile.pis bulayim.hemen temizlige başlarım :D
0 oy
(1,093 puan) tarafından
:D her gün ev süpürüp siliyorum ona ragmen her odam da cam acık olmadan duramıyorum ve burada sürekli yol calışması vs var toz kalkıyor silmessem hepten bittim ona ragmen kendi evimde corabım tozlanınca sinir krizi geciriyor um ama cam acmadan da duramıyorum bir kısır döngü olsu gitti valla... 
tarafından
Bende coraplarimin pislenmesini sevmem canım aynen
0 oy
tarafından
Abes bişi yoksa umrumda olmaz ...
tarafından
Bende detaya inmem lavabo vs corabim yeterli
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Tuvalet ve banyosundan oralar temizse ev sahibi temizdir bana göre 

Nedense bende ilk önce tuvalet ve banyoyu temizlerim sonra mutfak sonra oturma odam sonra yatak odam
tarafından
Mutfaktan başlarim bende canım ilk en son da evdeki herkes yıkanır ve banyoyu temizlerim :D

İlgili bir soru bulunamadı

379,974 soru

11,374,589 cevap

34,857 kullanıcı

...