0 oy
62 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (133 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bebeğim bir aylık oldu saçimi boyama ve kesimi 40 çıkınca yapabilir miyim bebeğe zararı olur mu emzirrken bide saçı boyatmali miyim Hint kınası mı yapmaliyim bı zararı olur mu bebeğe bebeğim 33 haftalık doğdu

1 cevap

0 oy
tarafından
Bebeğinin saçını mı boyacaksin anlamadım 
(133 puan) tarafından
Hayır tabiki kendi saçımi
tarafından
He bende yine saçma sapan bie adet sandım küçücük bebek sonuçta boyayabilirsin kendi saçını
(133 puan) tarafından
Haklısın canım saçma sapan o kadar şey dolu ki emzirmede sıkıntı olmaz dimi kokusundan
tarafından
Olmaz neden olsun ki o kadar saçma sapan hurafeler var ki artık herşey olabilir yani
(133 puan) tarafından
Ya sorma hele bı tanesi çok ilgincime gitti bı sure kayinvalidem vardı diyo ki tırnaklarını kesme 40 gün p tırnaklar ne olur o zaman dedim o zaman kes sakla diyo saçını tarayinca sakla diyo çocuğun bezleriyle kendi pedlerimi atmicaksin 40 gün diyo Allah'ım o kadar saçma geldi ki anlatamadım bı turlu en son eşim dinimiz temiz olmayı tavsiye ediuo onun neresi temizlik gibi laflar etti de karismayo kesti delirtti beni ya duyduğum en saçma seydi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 63 göst.
22 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurtopum (586 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
3 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
10 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Busrabusra0 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 466 göst.
19 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Canan Karatay (7,654 puan) tarafından soruldu

378,378 soru

11,325,753 cevap

34,778 kullanıcı

...