0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Hanımlar ben kahverengi eşim yeşil gözlü bebeğim bir aylık mavi gözlü doğdu bizim gibi olupta değişmeyen mavi kalan oldu mu sadece merakımdan soruyorum

31 Cevaplar

0 oy
(17,786 puan) tarafından
Bizimkide gri gözlü mavi olur diyolar ama ela olur bence
(7,791 puan) tarafından
Bizimde griydi maviye döndü sonra ela oldu ordan kahveye dondu canim :D
(17,786 puan) tarafından
Bakalım ilerde nolur :Dsjsjdfggh
-Reklam-
0 oy
tarafından
B3nim oglumun gozu çakır di simdi koyu kahve siyah gibi birsey oldu bir yakiniminda masmaviydi gozleri degisti kapkara oldu
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Kardeşim de mavisdi yesile dondu kaldi oyle benim bebidde maviydi donuyor simdi kahverengiye
0 oy
tarafından
Beni yeşil eşimin kahverengi oğlumun da ilk ay maviydi sonra kahverengiye döndü
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bebeklerin hepsi gri renkli doğuyor kimisi maviye kimisi yeşile çalıyor gibi. 1 yaşına kadar değişebilir. 1 yaştan sonra değişmez.
(456 puan) tarafından
Benimki masmaviydi gri değildi canım hepsi gri doguyor yazmışsında
(3,151 puan) tarafından
Anne karnında bebek rengi öyle olduğu için o şekilde yazdım istisna olabilir tabi. Çünkü bildiğim kadarıyla bebeklerin tümünün göz rengi anne karnında aynı oluyormus doğduktan sonra 1 yıl içinde oturuyormuş kendi rengine. Benim gözlerim çakır mavi-yeşil arası değişiyor yani kizlarimda renkliydi griye de benziyordu laciverte de sonra köyü yeşile döndü elaya çevirdi her rengi aldı nerdeyse en son kahverengi kaldılar babası gibi.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Doğduğunda maviysi snra gri oldu şimdi açık kahverendi bnm gözlerim bal rengi sanırm bala dönecek
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç alakası yok ben maviymişim şimdi yeşil kızımın maviydi griye çalıyordu yeşil 
0 oy
(637 puan) tarafından
Oğlum masmaviydi 5 yaşında yeşil oldu.degisiyor yani bir yaş yok.
(1,243 puan) tarafından
5 yasinda mi degisti sasirdim  kiz benimkiler de mavis değişir mi ki acaba
(637 puan) tarafından
Bilemem eşim mavi gözlü ben ela oğlum yeşil oldu.tabi bazen mavi kayafet giyerse maviye donuyor
(1,243 puan) tarafından
Hii anladim canim ben kahve goz esmerim esim mavis sarisin kizlarimin ikiside babasina cekti sadece kucuk kizimin sac rengi ben ilk zamnlar herkes şaşırıyordu senden nasil mavis doğdu diye:D
0 oy
tarafından
Kızım 14.5 aylık ben kahve eşim ela gözlü doğduğu gün yeşildi gözleri şuan ela canm 
0 oy
tarafından
8 ayına kadar elaydi gözü kahveye döndü 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Resmen iki yasindan sonra drgistii
0 oy
(10,518 puan) tarafından
Benim kızım da oğlum da masmavi doğdu ilk 6 ay içinde yeşile döndü şuanda yeşil cnm yani yeşil mavi arası bişey bana doktor dedi ilk 6 ay içinde değişmezse değişmez diye 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Dogdugunda masmaviydi 7.ayda yeşil oldu 9.ayda kahve oldu kaldı şimdi kahverengi benim gözlerim yeşil eşimin kahverengi 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kuzum 1 yasa kadar degisiyor.benm kizmn ozellikle guneste çakırdi.smdi ela
0 oy
(119,334 puan) tarafından
esim koyu renk ben mavi gozluyum baby boyum mavi dogdu kahve oldu
0 oy
(792 puan) tarafından
Anne karnında bütün bebeklerin gözleri mavi renktir. Bu doğduktan sonra bir kaç ay içinde değişiyor ama değişmezse de demekki mavi gözlüdür :)
0 oy
(1,988 puan) tarafından
İkimizde kahverengi oğlan boncuk oldu . Lacivertti griye döndü griden maviye döndü. Şimdi yanar döner ne giyse o renk oluyo
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bizim yesil basladi gri oldu sonra mavi ordan ela son renk kahveye döndü canim  1 senede oturdu göz rengi 
0 oy
(15,212 puan) tarafından
1 yaşından sonra bile değişiyor . 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yaşına kadar değişebilir diyorlar hatta bazen 1.5 yaşa kadar ne kadar doğru bilemem bizim bebe 5.aya girdi mavi hala bakalım ne olcak biz kahve babası ile  

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 287 göst.
0 oy
10 cevap 149 göst.
0 oy
9 cevap 142 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 823 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Papatya1308 (63 puan) tarafından soruldu

380,002 soru